Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Izraelczyk o paszportach szczepionkowych w Izraelu. Zgony i powikłania po szczepieniach.

Siostrzyczka w wierze streściła mi film w wersji angielskiej jakiegoś Izraelczyka/ Żyda o tym co się dzieje w jego kraju:

 

 

Mówi, że Izrael jest liderem w tym globalnym demonicznym oszustwie.
Izrael właśnie wprowadził system zielonych paszportów

i te paszporty będą obowiązywać przy pójściu to restauracji, glalerii handlowych, teatrów etc. i że jeśli odmówisz posiadania owego będziesz obywatelem drugiej klasy.

Mówi, że jego dziadek był jedynym ocalałym z holokałstu i dokładnie tak samo tamto się zaczęło jak to. Nie pozwalają ludziom wylecieć z kraju i że politycy mówią “hej powinniśmy wysłać policję do domów osób, które nie były zaszczepione, ujawnić nazwiska” -to jest nikczemna demoniczna tyrania. To jest czas aby ludzie zrozumieli jakie czasy mamy, to się dzieje tu, w chwili obecnej w Izraelu.

Potrzebujemy waszych modlitw. Ludzie, odpowiemy za to, staniemy przed tronem Chrystusa. Izrael, niestety, został użyty jako prototyp tego, co chcą wprowadzić na całym świecie. Jeśli uda im się tu, przyjdzie to do was. Podziel się tym wideo , wierzę że Pan ma dla nas plan, ale musimy uczestniczyć w tym planiem, musimy stać się partnerami z Niebem.

 

 

Tak na marginesie, ten człowiek ma wygląd prawdziwego Izraelity i taki mają też Palestyńczycy…

Edomici i Chazarowie całkiem inaczej wyglądają.

 

Istotnie sytuacja wygada jak podczas 2 wojny światowej, podczas której Żydzi z USA sponsorowali Hitlera, a   także to jak policja żydowska ścigała Żydów.

Świat w pewnym sensie nie jest czarno-biały.

W tym kraju mieszkają różni ludzie, tak, jak w Polsce są źli i dobrzy ludzie. Mamy Polaków gnębiących Polaków.

Problem w tym, że u nas jest przewaga Aszkenazyjczyków i Edomitów.

 

 

Jaka jest historia współczesnego Izraela?

W latach 1947-1949 co najmniej 750 000 Palestyńczyków z 1,9 miliona populacji zostało uchodźcami poza granicami państwa. Siły syjonistyczne zajęły ponad 78 procent historycznej Palestyny, oczyściły etnicznie i zniszczyły około 530 wiosek i miast oraz zabiły około 15 000 Palestyńczyków w serii masowych okrucieństw, w tym ponad 70 masakr.

 

Od 1882 r. Tysiące wschodnioeuropejskich i rosyjskich Żydów (Chzarowie/Aszkenazyjczycy) zaczęło osiedlać się w Palestynie ; popychani przez antysemickie prześladowania i pogromy, z którymi borykali się w Imperium Rosyjskim, oraz urok syjonizmu.

W 1896 r. Wiedeński dziennikarz Theodor Herzl opublikował broszurę, którą uznano za ideologiczną podstawę syjonizmu politycznego – Der Judenstaat, czyli „Państwo żydowskie”. Herzl doszedł do wniosku, że lekarstwem na wielowiekowe antysemickie nastroje i ataki w Europie było stworzenie państwa żydowskiego.

Chociaż niektórzy pionierzy ruchu początkowo wspierali państwo żydowskie w miejscach takich jak Uganda i Argentyna (miejsce ucieczki Hitlera), w końcu wezwali do zbudowania państwa w Palestynie w oparciu o biblijną koncepcję, że Ziemia Święta została obiecana Żydom przez Boga.

 

W latach osiemdziesiątych XIX wieku społeczność Żydów palestyńskich, zwana Jiszuwami, stanowiła trzy procent całej populacji. W przeciwieństwie do syjonistycznych Żydów, którzy później przybyli do Palestyny, oryginalni Jiszuw nie dążyli do zbudowania nowoczesnego państwa żydowskiego w Palestynie.

 

Oto informacje o tzw Żydach Starych Jiszuw sprzed aliji czyli imigracji.

 

Stary Jiszuw odnosi się do wszystkich Żydów żyjących w Palestynie przed aliją[3] rozpoczętą w 1882 roku przez ruch syjonistyczny[4]. Ludzie Starego Jiszuwu byli ortodoksyjnymi Żydami żyjącymi najczęściej w Jerozolimie, Safedzie, Tyberiadzie i Hebronie. Niewielkie społeczności były w Jafie, Hajfie, Peki’in, Akka i Nablusie. Większość z nich koncentrowała się na studiowaniu Tory. Utrzymywali się dzięki pomocy finansowej Żydów z diaspory.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Osadnictwo_%C5%BCydowskie_w_Palestynie

 

W samej wikipedii jest mowa nie tylko o miejscu, z którego przybyli (Rosja) ale i jakie mieli poglądy:

 

 

W latach 1904–1913 do Palestyny przybyła kolejna fala żydowskich imigrantów. Przeważali zwolennicy socjalistyczno-syjonistycznych ideologii z Europy Wschodniej, którzy po klęsce rewolucji w 1905 roku i po kolejnej fali pogromów pochwycili teraz ideę państwa żydowskiego stworzoną przez Herzla. W drugiej aliji do Palestyny przybyło około 40 tysięcy Żydów pochodzących głównie z Rosji, Polski i Jemenu.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Alija

 

 

Około 150 000 Palestyńczyków pozostało na obszarach Palestyny, które stały się częścią państwa izraelskiego.

Od 1948 roku około miliona Palestyńczyków zostało aresztowanych przez Izrael, według Centralnego Biura Statystycznego Palestyny. Ponadto, według BADIL, zburzono około 100 000 palestyńskich domów (nie licząc wojen Nakby i Gazy).

 

Teraz w Izraelu reżim nie patrzy na narodowość. Tyrania dotyczy wszystkich:

 

 

Żydzi wspierający swój nacjonalizm, który jest nacjonalizmem de facto chazarsko-edomickim będą mocno żałować wspierania swojej diaspory.

 

Poniżej przykład zgonów z Izraela:

 

 

Poniżej lista świeżych informacji (z translatora) o nowym ho-lo kauście w Izraelu:

 

Oczywiście izraelskie Ministerstwo Zdrowia nie potwierdza takich korelacji, ale to my mamy wyciągać wnioski.

 

 

Nie bronią więc swoich jakby się to mogło wydawać.

Natomiast nie słyszałem żeby jakiś dziennikarz top z Polski miał powikłania lub umarł. Nie słyszałem, żeby jakiś poseł miał powikłania lub umarł po szczepieniach.

To jest dopiero złego początek i dotyczy całego świata.

Swoją drogą nikt po tym artykule nie może mi zarzucić antysemityzmu…

Świat nie jest taki jak się nam to przedstawia.

 

Updated: 2 marca 2021 — 07:09
Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: