Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Empik i Tania Książka promują LGBT oferując książkę dla dzieci “Mój cień jest różowy”.

Bojkotujmy księgarnie Empik, Tania Książka oraz Tantis ponieważ demoralizują polskie dzieci sprzedając tę oto książkę:

 

 

Opis książki indoktrynującej:

 

 

“”Mój cień jest różowy” to piękna i wzruszająca rymowana opowieść o tym, co niektórzy niesłusznie nazywają ideologią. A to jest przecież bardzo delikatna materia, na którą składają się takie kwestie jak tożsamość, różnorodność i akceptacja samego lub samej siebie. I akceptacja inności w sobie i w innych, o której trzeba umieć rozmawiać także z dziećmi. Scott Stuart to potrafi”.

 

https://www.empik.com/moj-cien-jest-rozowy-stuart-scott,p1259941373,ksiazka-p?gclid=Cj0KCQiA4feBBhC9ARIsABp_nbWb9NfH7zQN4A9HO47KCvw4p6b1Hw9hRkNuLA8Kdi5W2pAN0BaYiC0aAvfmEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

 

 

Na tym samym profilu Znak Emotikon, znany aktor Michał Żebrowski poleca tę książkę:

 

 

Nie ma lepszej antyrekomendacji aniżeli TVN:

 

 

Nie drzwiami, to oknem chcą wejść Sodomici do dusz nie tylko dorosłych a jak widać również dzieci.

Jezus, czyli  Jego Słowo jest bramą:

 

Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto nie wchodzi do owczarni przez bramę, ale wdziera się inną drogą, ten jest złodziejem i rozbójnikiem. Kto jednak wchodzi przez bramę, jest pasterzem owiec. Jana 10

 

Jego Tora (wskazówki) są drogą. Każdy, kto przychodzi w inny sposób jest bandytą.

 

Tora naucza nas:

 

 

Czy homoseksualizm jest grzechem? Biblia mówi: „Nie będziesz cieleśnie obcował z mężczyzną jak z kobietą. Jest to obrzydliwością.” Kapłańska 18,22

 

Paweł, znawca Tory omówił to Prawo w liście do Rzymian:

 

„Dlatego wydał ich Bóg na łup sromotnych namiętności; kobiety ich bowiem zamieniły przyrodzone obcowanie na obcowanie przeciwne naturze, podobnie też mężczyźni zaniechali przyrodzonego obcowania z kobietą, zapałali jedni ku drugim żądzą, mężczyźni z mężczyznami popełniając sromotę i ponosząc na sobie samych należną za ich zboczenie karę.” Rz 1,26-27 (BW)

 

 

Chrońcie swoje dzieci, bojkotujcie te księgarnie. Ludzie myślą, że satanizm jest tylko wtedy, gdy jakaś grupka ludzi psychicznie chorych zarzyna kurę i kropki krwią pentagram namalowany w jakimś opuszczonym budynku. Nie, prawdziwy satanizm to satanizm ideologiczny.

 

14 Nie wprzęgajcie się z niewierzącymi w jedno jarzmo5. Cóż bowiem na wspólnego sprawiedliwość z niesprawiedliwością? Albo cóż ma wspólnego światło z ciemnością? 15 Albo jakaż jest wspólnota Chrystusa z Beliarem lub wierzącego z niewiernym? 16 Co wreszcie łączy świątynię Boga z bożkami? Bo my jesteśmy świątynią Boga żywego – według tego, co mówi Bóg” 6 Kor.

 

Nie można dwóm panom służyć.

Jeśli nie będziecie edukować swoich dzieci biblijnie, to pewnego razu mogą stwierdzić, że chcą zmienić płeć i system im w tym pomoże i tacy lewicowcy jak Michał Żebrowski itp.

 

 

 

Updated: 2 marca 2021 — 10:00
Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: