Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wzrost poronień i wad wrodzonych po szczepionkach.

Będę to stale podkreślał: to jest wojna, a jak jest wojna to są i ofiary. Ofiary dezinformacji, gdyż jest to wojna informacyjna.

 

 

Trzydzieści cztery przypadki kobiet w ciąży, które doświadczyły poronień samoistnych lub poronienia martwego dziecka po otrzymaniu szczepionki COVID-19, zostały przesłane do systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS).

 

Ile przypadków nie zgłoszono?

 

New York Times donosi, że „w badaniu Moderna 11,6% pacjentów zgłosiło obrzęk węzłów chłonnych po pierwszej dawce, a 16% po drugiej”. Science Magazine informuje nas, że „ciężkie reakcje podobne do alergii u co najmniej ośmiu osób, które otrzymały szczepionkę COVID-19 wyprodukowaną przez Pfizer i BioNTech w ciągu ostatnich 2 tygodni, mogą być spowodowane obecnością związku w opakowaniu informacyjnego RNA (mRNA), stanowi główny składnik szczepionki, twierdzą naukowcy ”. Mmm, wszystko to brzmi tak dobry, gotowy, aby uzyskać swój strzał teraz?

Na jednym z memów kiedyś był napis:

 

 „Wyobraź sobie szczepionkę tak bezpieczną, że trzeba grozić jej przyjęciem, ponieważ choroba jest tak śmiertelna, że ​​trzeba poddać się testom, aby wiedzieć, że tę chorobę  masz”.

 

 

“W systemie raportowania w USA poronienia są oznaczone jako poronienia samoistne lub aborcje. Wiele przypadków poronień samoistnych wystąpiło w pierwszym trymestrze ciąży lub w pierwszych 12 tygodniach ciąży, z czego 25 po zaszczepieniu szczepionką Pfizer-BioNTech. Podczas gdy cztery przypadki martwych urodzeń wystąpiły w drugim (tydzień 13-27) lub trzecim trymestrze (tydzień 28-40).

Według  Verywell Health , internetowego źródła poświęconego kwestiom zdrowotnym: „Badania sugerują, że od 10% do 20% kobiet, u których ciąża została potwierdzona medycznie, zakończy się poronieniem. Osiemdziesiąt procent z nich nastąpi w pierwszym trymestrze ”.

W JEDNYM PRZYPADKU LEKARKA Z TENNESSEE, BĘDĄCA W PIĄTYM TYGODNIU CIĄŻY, PORONIŁA 13 DNI PO ZASZCZEPIENIU SIĘ SZCZEPIONKĄ FIRMY PFIZER. 31-LETNIA KOBIETA NIE MIAŁA ŻADNYCH ZNANYCH ALERGII ANI HISTORII MEDYCZNEJ.

 

 

Podczas gdy 33-letnia pielęgniarka z Indiany w trzecim tygodniu ciąży poroniła pięć dni po otrzymaniu drugiej szczepionki Pfizer. Poinformowała również, że zdarzenie niepożądane spowodowało wady wrodzone. 32-letnia kobieta w Wirginii, która była w ósmym tygodniu ciąży, zgłosiła poronienie pięć dni po wstrzyknięciu jej pierwszej dawki szczepionki Moderna w styczniu. Przed szczepieniem 14 stycznia skonsultowała się z dwoma położnikami i ginekologami (ginekolog położniczy). Dwa dni później wystąpiły skurcze brzucha i krwawienie z pochwy, a 19 stycznia poroniła. Brała tylko witaminy prenatalne.

W stanie Michigan 35-letnia kobieta, która była w 28 tygodniu i w piątym dniu ciąży, powiedziała, że ​​ruchy dziecka zmniejszyły się dwa dni po jej pierwszej szczepionce Pfizer w grudniu 2020 r. Kobieta urodziła martwe dziecko o wadze 2 funtów i 7 uncji w 29 tygodniu. . Była uważnie obserwowana pod kątem nieprawidłowości w pępowinie zwanych aksamitnym wstawieniem pępowiny.

 

źródło:

https://www.theepochtimes.com/3-dozen-cases-of-spontaneous-miscarriages-stillbirths-occurring-after-covid-19-vaccination_3716385.html

 

 

To jest eksterminacja i masowe składanie ofiar. Wszystko za przyzwoleniem i na rozkaz polityków.

Jak to mawiałem w filmach: w Polsce nie ma dziennikarzy. My tutaj mamy spikerów. Posłusznych systemowi Złego  spikerów. Dziennikarze są opłacanymi ludźmi diabła tak samo jak politycy i milczący piłkarze. Popatrzcie, męskość w ujęciu biblijnym  nie jest przypisana do siły fizycznej ani do wysportowania. Męskość to postawienie wartości wyżej niż swój zawód i dotychczasowe osiągnięcia.

Słabi ludzie użyczają swojego wizerunku.

 

Znalazłem taki oto mem z cytatem uświadamiającym nam, że obecna wojna używana jest bez udziału siły.

 

 

Dzisiaj holo-ka-u*st nie ma narodowości.

 

Módlmy sie usilnie o naszych sąsiadów, o lekarzy, policję, nauczycieli, współpracowników! Aby poznali prawdę, która ich wyzwoli. Bo Jezus jest prawdą i Jego Słowo.

Wróg Jezusa przyszedł:

 

“Jeżeli ktoś wejdzie przeze Mnie, będzie zbawiony – wejdzie i wyjdzie, i znajdzie paszę. Złodziej przychodzi tylko po to, aby kraść, zabijać i niszczyć. Ja przyszedłem po to, aby /owce/ miały życie i miały je w obfitości” Jana 10

 

 

 

Zaktualizowane: 4 marca 2021 - 07:21

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish