Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Największa księgarnia świata” po cichu usuwa książki. Skąd my to znamy?

https://www.amazon.com/amazon-books-washington-square-tigard-portland-oregon/b?ie=UTF8&node=17750356011

 

 

W zeszłym tygodniu film Ryana Andersona When Harry Became Sally: Responding to the Transgender Moment zniknął z „największej księgarni świata”. Twarde okładki, książki w miękkiej oprawie – nawet używane kopie książki Kiedy Harry stał się Sally sprzedawane przez zewnętrznych sprzedawców przez Amazon – poof, zniknęły.

Zapytany przez  Andersona wydawca, Amazon  wskazał na nową politykę, która zezwala mu na zakazanie sprzedaży „nieodpowiednich i obraźliwych” dzieł, a także „mowy nienawiści”. Nigdy nie zadał sobie trudu, aby przedstawić dowody lub wyjaśnić, w jaki sposób książka Andersona naruszyła te wytyczne; najwyraźniej nie sądził, że to konieczne.

 

Redakcja The New York Post próbowała wyjaśnić, dlaczego Amazon wziął na cel właśnie tę trzyletnią książkę: Andersona  “Naukowa analiza transgenderyzmu … kwestionuje politycznie poprawne święte krowy”. Ale na Amazonie sprzedawanych jest mnóstwo innych politycznie niepoprawnych tomów, w tym książka Andersona z 2012 roku, What is Marriage? Man and Woman: A Defense – konserwatywny sprzeciw wobec małżeństw homoseksualnych. Podejrzewam, że dom What is Marriage na Amazon.com pozostanie niezmieniony – nie z powodu braku kontrowersji, ale z powodu braku znaczenia.

 

 

I tu dochodzimy do kluczowej różnicy między tymi dwiema książkami: Legalność małżeństw gejowskich została w Ameryce rozstrzygnięta. Niezależnie od prywatnych odczuć ludzi na temat małżeństw homoseksualnych, ich legalność w Ameryce jest bezsporna, a ich akceptacja przez amerykańskie społeczeństwo powszechna. Sprzeciwianie się temu jest sprawą martwą, przegraną. I jak Amazon dobrze wie, żadna książka nie jest w stanie tego zmienić.

 

Co ważniejsze, w tym samym tygodniu, w którym zniknęła książka Andersona, Izba Reprezentantów USA uchwaliła ustawę o równości, która jest teraz skierowana do głosowania w Senacie. Jeśli ustawa przejdzie, da ona biologicznym mężczyznom, którzy identyfikują się jako “kobiety”, przepustkę do dziewczęcych i kobiecych sportów..

Czy biologicznie skazany na męskość osobnik  powinien uzyskać dostęp do więzienia dla kobiet tylko na podstawie samoidentyfikacji jako “kobieta”? Czy biologicznie męski uczeń szkoły średniej powinien mieć prawo do rywalizacji w kobiecych zapasach lub sprincie? Książka Andersona przekonuje, że “nie”, z powodów, których odkrycie mogłoby zaciekawić ustawodawców. Dlatego też Amazon zdecydował się w tym tygodniu na usunięcie trzyletniej książki.

źródło:

https://abigailshrier.substack.com/p/book-banning-in-an-age-of-amazon

 

 

Czy przypominam nam to coś?

Ależ owszem?

Ja od mniej więcej 6 lat pisuję, że zmierzamy do faszyzmu i komunizmu w jednym.

 

1933 rok, sześć lat przed wojną…

My do roku agendy 2030 mamy jeszcze 9 lat…..

Długooooooo…

 

Padły tutaj słowa o powszechnej akceptacji Amerykan związków homo. Musimy jednak dokonać rozróżnienia problemów: “palenie” książek przez Amazon to jedno, a dwa, to skutek duchowy nad całą Ameryką. Będziemy mieć przyczynę, która już ma miejsce i będzie też skutek. Bezprawie biblijne wprowadzone przez demokratów będzie skutkować demoralizacją młodzieży (póki co jeszcze mogę o tym pisać); dzieci będą uczone przez takich ludzi:

 

Właśnie, nas się ucisza, ale lewica śmiało może mówić o pieniądzach kościoła, pedofilii etc.

 

Część dzieci zdecyduje się na zmianę płci. Z czasem wprowadzą legalizację pedofilii co już ma miejsce w Islamie. Dorośli mężczyźni poślubiają małe dzieci.

W dalszym ciągu rozważam ISLAM jako biblijną bestię. Wszak kraje arabskie i syjonizm to dwie strony tej samej monety co ukazano w 3 części I Pet Goat.

 

Fizyczny, umysłowy skutek szatańskich ustaw oraz polityki Amazona to nie jedyny problem. Na Amerykę nadciąga gniew Boży. Bóg nie oszczędził Sodomy to i nie oszczędzi pseudprotestantyzmu pod pantoflem Watykanu.

Co  z tego, że ok 30% Amerykan jest protestantami, kiedy większość tych “wierzących” sprzyja polityce ekumenii z Rzymem a częśc nawet jawnie opowiada się za poparciem LGBT.

Nie wiem czy są jakieś badania na temat konserwatywności protestantów, ale Ameryka upada.

 

Reasumując, obecnie wojny prowadzi się w całkowicie inny sposób. Nie strzela, tylko szczepi. Nie pali książek tylko wycofuje. Nie zamyka głosicieli prawdy, ale banuje.

Zrozumiałbym Yt, gdyby była platforma tematyczną. Na przykład tylko dla LGBT, tylko dla lewicy. Ale oni usunęli mi kanał z 20 tysiącami subskrybentów głównie za mowę o zagrożeniu LGBt i trochę za kowid.

Dlaczego nie usuwają innych kanałów? Dlatego, że nie łączą wszystkiego w całość dokonując rozproszenia.

 

WRealu24 dobrą robotę robi mówiąc o LGBT czy kowidzie, ale popiera Watykan. reklamują się jako telewizja katolicka, a zło wypływa z Watykanu. W ten sposób ludzie nie dotrą do prawdy. NIGDY.

Nie przyjdą do Boga żywego, ale do boga uniwersalnego: albo do boga Watykanu, albo do boga new age. To jest walka o dusze.

 

Po prostu jest to kanalizacja niezadowolonych, aby nie trafili do sedna. Podobnie działa CW24, Braun i wielu innych.

 

Wczoraj czytałem o pewnym Amerykaninie, który za brak wpłaty raty kredytu w Goldman Sachs (banskterzy) miał wyłączony dostęp do plików w “swoim” komputerze Applea.

 

Wykluczanie się zaczyna i to po cichu, po wielkiemu cichu jak to śpiewa pewien polski Aszkenazyjczyk.

 

 

_____________

Jestem christiańskim, biblijnym publicystą, blogerem, vlogerem i miłośnikiem Prawa Bożego.

Od ok 10 lat kieruje się Prawem Bożym i w oparciu o to Prawo relacjonuje rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza plandemią, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.
________________
Mój profil na Facebooku: https://www.facebook.com/detektywprawdy 

 

_______________________
Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:
Odbiorca: Piotr
W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”
PKO. nr konta: 03102026290000910204005278
Dziękuję serdecznie

_________________________

 

 

Zaktualizowane: 5 marca 2021 - 08:44

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish