Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wioletta Kołakowska odważyła się mówić o masońskich gestach Anny Lewandowskiej.

Rmf.fm podaje, że:

 

“Viola Kołakowska atakuje Annę Lewandowską. Apeluje o ratowanie dzieci z rąk Iluminatów i mówi o “znakach masońskich””…

 

Czy zwrócenie uwagi Polaków na masońskie gesty jest atakiem?

W zasadzie miałem o tym nie pisać/mówić (film jest w sieci), ale skłoniła mnie do zmiany decyzji pewna inna informacja.

Mnie to wszystko wygląda na interwencję Bożą. Wioletta Kołakowska jako jedna spośród tysięcy celebrytów zaczęła mówić prawdę.

 

 

Ośmieliła się poruszyć  kwestię jezuickiego zakonu Illuminati, który założył Adam Weishaupt (1748–1830) był  profesorem prawa kanonicznego i filozofii praktycznej(ang.) na Uniwersytecie w Ingolstadt(ang.) w 1773 r. Był jedynym profesorem nieklerykalnym w instytucji prowadzonej przez Zakon Jezuitów,

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zakon_iluminat%C3%B3w

 

To pokazuje, że członkami Zakonu od tamtej pory zostawali ludzie ze świata świeckiego.

Przypomnę moje poszukiwania w kwestii Lewandowskich.

Oto tajemniczy znak, który przez wiele miesięcy próbowali rozgryźć fani piłki nożnej.

 

Oficjalnie miało to świadczyć po miesiącach spekulacji o narodzeniu nowego dziecka….

Ale zobaczcie, kto jeszcze takie znaki pokazuje.

Oto członek słynnej kapeli satanistycznej krzyżujący ręce jak Lewandowski:

 

 

Napisałem kiedyś o tym tekst:

 

Co oznacza najnowszy tytuł płyty Madonny i co ma to wspólnego z Robertem Lewandowskim?

 

Rmf.fm niczym posłuszni Illuminati ludzie tendencyjnie ocenili  kilka osób  podważających system jezuitów.

 

 

Popatrzmy na sformułowania użyte przez spikera systemu, który napisał artykuł na rmf.fm:

 

” Obok Ivana Komarenko, który stał się bardem koronasceptyków, czy Edyty Górniak, która opowiada o tym, że nawiązała kontakt z kosmitami, rozpoznawalność zyskuje Viola Kołakowska, która również uwielbia teorie spiskowe.”

https://www.rmf.fm/magazyn/amp,37487,viola-kolakowska-atakuje-anne-lewandowska-apeluje-o-ratowanie-dzieci-z-rak-iluminatow-i-mowi-o-znakach-masonskich.html?fbclid=IwAR2U52Qr1aYjQsrvrrvUWr2ITwtD07ZX7pwDOgjCfEnyGDDgICjjD8vI-40

 

Komarenko to “bard koronasceptyków”. Nie bohater, ale bard. Nie jeden z niewielu ze świata muzyki obnażający kłamstwa, ale bard.

Górniak zaszufladkowano jako szurniętą kobietę, która ma kontakt z kosmitami. Sęk w tym, że samo rmf.fm i wiele światowych portali mówi wiele o kosmitach. Tutaj zrobiono z niej wariatkę. To fakt, Edyta Górniak nie idzie dobrą drogą czego dowodem jest sympatyzowanie z Hanna Kazahari, która podtrzymywała teorie QAnon. W marcu Trump miał wrócić na fotel prezydenta.  Ale to nie oznacza, że co do plandemii Górniak nie ma racji…

Jednym sformułowaniem przekreślono Górniak.

 

Kołakowska zaś “wspiera teorie spiskowe”. Nie szuka wg systemowego rmf.fm prawdy, ale teorie spiskowe. Tako oto szufladkują poszukiwaczy prawdy.

 

 

W czym podpadła żona Lewandowskiego modelce?

Anna podpadła zdjęciem dziecka pokazującym oko Horusa, słynny znak illuminati:

 

 

 

Wcześniej Wioletta Kołakowska niedowierzając Piaskowi transmitując swój dramatyczny stan ze szpitala zarzuciła kiepski rodzaj aktorstwa;

 

Wiecie co mnie przekonało do nagrania tego filmu? Wcale nie wypowiedź Kołakowskiej, ale ruch Dudy w tym kierunku. Otóż prezydent Duda akurat teraz, akurat po burzy w sieci o Kołakowskiej odznaczył Lewandowskiego Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski za jak to powiedział:

 

 “za wybitne osiągnięcia sportowe, za promowanie Polski na arenie międzynarodowej”. – Pański talent jest przez pana systematycznie rozwijany (…). W tym wszystkim jest pan po pierwsze cały czas sobą, a po drugie w niezwykły sposób reprezentuje pan Polskę i zawsze pan to podkreśla, za co – jako prezydent – jestem panu ogromnie wdzięczny. Zawsze podkreśla pan polskość, że jest pan z Polski. (…) Pan zawsze podkreśla, że jest pan Polakiem i zawsze w związku z tym reprezentuje nas, za co ogromnie dziękujemy i buduje pan dobre imię Rzeczpospolitej.

https://www.onet.pl/sport/onetsport/robert-lewandowski-odznaczony-przez-prezydenta-burza-w-komentarzach/6jn28tq,d87b6cc4

To nie jest pierwszy akt wiary Anny Lewandowskiej.

 

E. Górniak, Kołakowska wydają się błądzić  zrażeni Rzymem. My powinniśmy się o nich modlić, a zwłaszcza teraz o Kołakowską Wiolettę.

Popatrzcie 21 marca Kołakowska apeluje do Lewandowskiej aby chroniła swoje dziecko przed masonerią, a ledwo wczoraj czyli 22 marca prezydent odznacza Lewandowskiego. Przypadek? Pozostawiam ocenę Wam.

https://wtv.pl/viola-kolakowska-210321-ws-wiadomosci

 

Ludzie, którzy rządzą światem wspierają siebie nawzajem, aby tłumy fanów nie zorientowały się niczym bydło idące na rzeź, że są goleni.

Oni reklamują planowaną demonię za życie na bardzo wysokim poziomie, a masy zostają pchane w neo komunizm.

W przypadku Anny Lewandowskiej pozostaje jeszcze inny problem.

 

Jezus powiedział:

 

“Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza. 7 Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie.”

 

Na Annę Lewandowską mogą przyjść ciemny chmury jako akt działania Bożego. Ona nie jest nietykalna. Nad illuminati jest jeszcze BÓG OJCIEC. Wszechmogący Bóg.

 

To samo kilka lat temu napisałem o prezydencie Adamowiczu:

 

Pastorzy zaczynają działać na Pomorzu. Nie dla inicjatywy prezydenta z PO – Adamowicza.

 

 

Bez względu na to, czy mieszka on w USA czy w piekle, nie jest już tutaj kimś ważnym.

Pycha gwiazd pcha ich do jeziora ognia.

 

Mimo wszystko uważam, że za Wiolettą Kołakowską stoją jednak aniołowie Boży, a to dlatego, że nagłośnienie sprawy dziecka z zasłoniętym okiem nie będzie sprzyjało ani wizerunkowi Lewandowskich ani masońskiej elicie. Oni działają na pograniczu prawdy. Chcą pokazywać swą wiarę ale też się kryć.

To, co robi Anna Lewandowska jest przykładem niesłychanej pewności siebie. Myślę, że większej niż Kuba Wojewódzki.

 

 

Lewandowska, Liroy, Wojewódzki.

Teraz prezydent Duda zakrywa duchowość tej rodziny odznaczeniem męża Anny Lewandowskiej.

Wg zapowiedzi Planu 3 wojen światowych lucyferianizm ma wyjść Czytelniku zależy, czy nadal będziesz stał po środku, czy staniesz po stronie Boga czy po stronie szatana.

 

Módlmy się o zawrócenie Anny Lewandowskiej ze złej drogi, o przyjście do Jezusa W. Kołakowskiej i o innych artystów. Wiele może modlitwa sprawiedliwego.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 23 marca 2021 - 15:22

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish