Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Skoro papież mówi, że szczepionki sa dobre, to znaczy że sa. ” Wzywam całą wspólnotę, aby przezwyciężyć opóźnienia w ich dystrybucji”.

Katolicyzm jest religią obłudy.

Możesz wierzyć w UFO, obce cywilizacje, przepowiednie Nostradamusa, wizje jasnowidza Jackowskiego i nadal być katolikiem. Ba, możesz iść do komunii.

Możesz wyzywać innych bo maja maseczkę, albo dlatego, że nie mają.

Katolicyzm jest świetna drogą, a wręcz autostradą.

 

Przeklęty człowiek, który ufa innemu człowiekowi głosi Pismo. Ale który z katolików bierze na poważnie te słowa?

 

Katolicy dzielą się na tych, co słuchają papieża i na tych, którzy go nie słuchają i żyją w buncie, ale jednak nadal w instytucji Rzymu.

 

Właśnie ta druga grupa nie ma w sobie konsekwencji, męskości, aby wyjść z tego rzymskiego badziewia kradnącego dusze.

 

Ten szatan w sutannie wzywa całą wspólnotę międzynarodową. To jest bezwzględnie fałszywy prorok.

 

 

– W duchu internacjonalizmu szczepionek wzywam zatem całą wspólnotę międzynarodową do wspólnego zaangażowania, by przezwyciężyć opóźnienia w ich dystrybucji oraz ułatwić dzielenie się nimi, zwłaszcza z krajami najuboższymi – zaapelował.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,26949408,papiez-franciszek-o-szczepionkach-wzywam-cala-wspolnote-aby.html

 

Mało tego, chce dźgać tych, którzy i tak mają ciężkie życie – najuboższych.

 

Pragnę zwrócić uwagę na to, że cały sejm jest katolicki.

Joe Biden jest katolikiem.

 

To katolicyzm odpowiada za podtrzymanie tej plandemii i dźganie ludzi. Żaden z wysokich hierarchów katolicyzmu nie śmie podważyć tego, co się dzieje na świecie od roku.

Żaden nie ostrzega ludzi i wcale nie mam na myśli zwykłych księży, którzy nadal tkwią kościele zła. Nie wychodzą z niego ratując owce.

 

Katolicy by dowiadywać się prawdy musza wchodzić na takie blogi jak ten, ponieważ w kościele nie ma prawdy.

Niestety przychodzą tylko po wiadomości, ale nie chcą przyjść do Prawa Bożego.

Nie chcą ani porzucić kultu maryjnego, ani kultu obrazów, ani nie chcą przestrzegać dekalogu.

Dlatego wejdą w Wielki Ucisk biblijny razem z całym nominalnym chrześcijaństwem. Dopiero tenże ucisk niektórym rozjaśni kto jest kim i sprawi, że część wyjdzie..

 

“Upadł, upadł wielki Babilon, metropolia. Stała się mieszkaniem demonów, schronieniem wszelkiego ducha nieczystego i schronieniem wszelkiego ptactwa nieczystego i znienawidzonego. (3) Gdyż wszystkie narody piły wino zapalczywości jej nierządu, a królowie ziemi uprawiali z nią nierząd i kupcy ziemi wzbogacili się na jej wielkim przepychu. (4) I usłyszałem inny głos z nieba, który mówił: Wyjdźcie z niej, mój ludu, abyście nie byli uczestnikami jej grzechów i aby was nie dotknęły jej plagi. (5) Jej grzechy bowiem dosięgły aż do nieba i wspomniał Bóg na jej nieprawości. (6) Odpłaćcie jej, jak i ona odpłacała wam, i oddajcie jej w dwójnasób według jej uczynków. Do kielicha, w który wam nalewała, nalejcie jej w dwójnasób. (7) Ile sama się rozsławiła i pławiła się w przepychu, tyle zadajcie jej udręki i smutku, bo mówi w swoim sercu: Zasiadam jak królowa, nie jestem wdową i nie zaznam smutku. (8) Dlatego w jednym dniu przyjdą na nią jej plagi, śmierć, smutek i głód i zostanie spalona ogniem, bo mocny jest Pan Bóg, który ją osądzi. ” Ap 18.

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 5 kwietnia 2021 — 13:05

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: