Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dlaczego Polski wojna nie dosięgnie?

Poniżej wstawiam mail od czytelnika. Chłodno i logicznie przedstawia wszelkie argumenty za tym, że w Polsce wojny nie będzie:

 

 

Mam swoje przemyślenia na temat pogłosek wojennych. Dzisiejszy wpis o “scenariuszach wojny” nie ukrywał zachwiał moim spokojem Ducha. Podobnie jak Ty jestem sceptyczny do tego rodzaju newsów. Obecna sytuacja na linii rus-ua w mojej opinii nawet nie dorównuje wydarzeniom, które dotyczyło tych państw poprzednio, gdzie Rosja odebrała to co historycznie do nich od zawsze należało. Chodzi o Krym. Tło historyczne nakreślił swego czasu bald tv. W tej chwili mimo dużym przegrupowaniom wojsk po obu stronach i nie tylko służy, w mojej opinii, w głównej mierze wywołaniu wśród ludzi strachu, leku i jeszcze większej niepewności w tych wyjątkowo trudny czasach. Sam wspomniałeś jak strach, lęk, zgryzota wpływa na układ odpornościowy człowieka. Człowieka naiwnego zasłaniającego, zasłaniającego sobie nos i usta szmatą. Nie zapominajmy o tym, że 19.04 to “idealny”czas na złożenie ofiar temu którego duch panuje obecnie. Nie wykluczam, że dojdzie do starć, ale głównie aby oddać hołd lucjanowi, bo ukraina nie jest przeciwnikiem dla rosji.
Inaczej sprawy mają się na bliskim wschodzie bo to tam ostatni czasy najgoracej jest. I trzecia wojna do której dojdzie (albo czwarta, wliczając to obecną informacyjną) rozpocznie się tam. Tam może dojść do prowokacji, która będzie powodem stworzonego konfliktu, aby wkoncu polin spełniło swą funkcję. Samoloty nowych obywateli będą ładować w pl. Nowi obywatele tej ziemi będą wykupywać nieruchomości zadłużonych, nie będących w stanie spłacać kredytów Polaków. W myśl maksymy “wasze ulice, nasze kamienice”. Dlatego uważam, że bezpośrednio polskiego nieba i ziemi nie dotkną rakiety właśnie z uwagi na ten fakt. To miejsce jest przewidziane dla słusznej nacji. Nie zrujnują sobie mieszkania.
Scenariusz wojny i opisana w niej prowokacja jest bardzo realny, choćby z uwagi na 2 jeździć apokalipsy. Ale to, że pl obiecała pomoc ukrianie.. wiele niespełnionych obietnic historia zna. Pozostaje tylko niepewność (i aż) jakie zamiary względem naszych ziem ma nowa nowa administracja w usa (w tym laureat pokojowej nagrody Nobla barak obama), czy tożsame ze słuszna nacja.. wiemy, że drukarnie pieniędzy należą do słusznych. Bądźmy dobrej myśli. Z Bogiem bracie.

 

_________

 

Bardzo możliwe, że będzie im tylko chodzić o wprowadzenie stanu wojennego w wielu miejscach świata.

 

 

 

Updated: 11 kwietnia 2021 — 22:09

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme