Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sen Łukasza.

Brat Łukasz pierwszy raz mi przysłał swój sen, a więc nie jest zielonoświątkowym łowcą snów, ale uważa, że ten sen prawdopodobnie był od Boga.

 

 

 

Widziałem uczniów Pana Jezusa jakby pchali Łódź przez piasek bo wyschła woda i chcieli ta Łódź przeprawić do najbliższej wody I widziałem w która stronę pchali ale dalej to jezioro było mocno wybrakowane I jak tak patrzyłem na to jak się męczą przeprawiając Nagle pojawił się Pan Jezus przy nich I on mówili tak „ co teraz Panie?” I czułem w środku ze Pan Jezus widział ich trud i mozol I nagle(to było najdziwniejsze) Pan Jezus jakby krzyknął na to jezioro , ale to takim głosem ze jakby było trzęsienie ziemi „Napełnij się!!” I widziałem dosłownie jak woda się pojawia wszędzie i Łódź zaczyna się unosić I sen się zakończył Póki co staram się zrozumieć ale nie mam poznania.

 

 

 

Updated: 26 kwietnia 2021 — 20:13

2 komentarze

Add a Comment
  1. Dziś myślałam, nad tym, że obecnie nadszedł wyjątkowo trudny czas dla Bożego ludu na tej ziemi. Na wielu polach naśladowca Chrystusa jest pozbawiony autorytetu i mocy nad złem panoszącym się na tym świecie. Zamęt wśród samych wierzących. Strach. Błądzenie. Często z własnego zaniedbania, uśpieni, odłączeni,. sama tego doświadczam – zwyczajnie ataków, osłabienia, zniechęcenia, wiem, ze nie tak powinno być, potrzebujemy wody żywej – Ducha Świetego. Panie przywróć łaskę, byśmy powstali w autorytecie i mocy, aby burzyć warownie wroga, dopomóż nam Panie Jezu 🙏 , Twoje jest Królestwo i moc i Chwała. Sami z siebie nic nie zrobimy. Ten sen, to obraz jak silne są przeciwności, wielu jest na pustyni Piszę co przeżywam w swoim sercu, Piotr nie musisz tego publikować.

  2. Kaznodziei Salomona 5:2 Gdyż jak z wielu zajęć przychodzą Sny, tak z mnóstwa snów głupia mowa.

    To tak odnośnie “łowców snów”

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme