Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W pokoju papieża Bergolio wisi obraz NAGIEGO JEZUSA PIESZCZĄCEGO MARTWE CIAŁO JUDASZA

Być katolikiem jest coraz bardziej wstyd, ale ludzie nic sobie z tego nie robią. Ani Braun ani Bosak nie wyjdą z tego kościoła zwanego w Apokalipsie ladacznicą.

Nie robią tego również sami katolicy ponieważ lubią kłamstwo.

Tutaj mam na myśli tych, którzy znają te grzechy kościoła. Śledzą w internecie.

 

“Raport własnej gazety Watykanu ujawnia, że ​​papież Franciszek niedawno powiesił za biurkiem obraz przedstawiający nagiego Jezusa Chrystusa pieszczącego zmarłego apostoła Judasza Iskariotę.

 

Totalne bluźnierstwo. Nagi Jezus przy zdrajcy. Bluźnierstwo i ukłon w stronę LGBT.

 

źródło watykańskie: https://www.osservatoreromano.va/it/news/2021-04/quo-074/giuda-e-lo-scandalo-br-della-misericordia.html

 

W artykule zatytułowanym „Judasz i skandal miłosierdzia” L’Osservatore Romano poświęcił pierwsze trzy strony swojego wydania dzień przed Wielkim Piątkiem przemianie ucznia, który zdradził Syna Bożego podczas Paschy.

Monda wyjaśnia, że ​​autorem tego obrazu jest francuski katolik, który był pod wrażeniem słów Franciszka wychwalających Zdrajcę w jego książce „Kiedy się modlisz, odmów Ojcze nasz”. Artysta wyobraża sobie, że po ukrzyżowaniu Jezusa natychmiast powróciłby do życia, udał się do figowego drzewa, zdjął ciało Judasza i służył mu.

 

 

To jest zaprzeczenie słów Jezusa.

 

„Odpowiedział im Jezus: Czyż nie wybrałem was dwunastu, a jeden z was jest diabłem?” Jana 6:70

 

W ten sposób papież jezuitów drwi z Jezusa i katolików. Ten bezbożnik wspierany jest przez cały świat i współpracują z nim wszyscy współtworzący neokomunizm.

 

 

 

 

Judasz jest symbolem zdrady, odstępstwa. Jezuita Bergolio umieszczając w swoim gabinecie taki obraz chce pokazać światu, że Jezus wybacza zdrajcom, że mogą uniknąć piekła. Ale biblia mówi coś innego.

 

 

”  (15) Na zewnątrz są psy i czarownicy, i wszetecznicy, i zabójcy, i bałwochwalcy, i wszyscy, którzy miłują kłamstwo i czynią je.” Ap 22.

8 Udziałem zaś bojaźliwych i niewierzących, i skalanych, i zabójców, i wszeteczników, i czarowników, i bałwochwalców, i wszystkich kłamców będzie jezioro płonące ogniem i siarką. To jest śmierć druga. ” Ap 21.

 

Judasz zakończył swój żywot bez nawrócenia i jest potępiony. Jest symbolem nie tylko zdrady, ale i całkowitego wypełnienia proroctw:

 

(12) Wtedy rzekłem do nich: Jeżeli uznacie to za słuszne, dajcie mi należną zapłatę, a jeżeli nie, zaniechajcie! I odważyli mi jako zapłatę trzydzieści srebrników. (13) Lecz Pan rzekł do mnie: Wrzuć je do skarbca, tę wysoką cenę, na jaką mnie oszacowali! Wtedy wziąłem trzydzieści srebrników i wrzuciłem je w świątyni do skarbca.” Zach 11

 

Swoją drogą w tym wersecie jeszcze raz widzimy, że Jezus jest Bogiem: “ Lecz Pan rzekł do mnie: Wrzuć je do skarbca, tę wysoką cenę, na jaką mnie oszacowali!”.

 

Kościół katolicki to kościół zabijający Jezusa, mający krew na rękach cierpienia dzieci i świętych spalonych na stosach.

Uczestnictwo w tym kościele jest współudziałem w jego grzechach.

 

(4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające,” Ap 18.

 

Jezuita Franciszek posuwa się coraz dalej i dalej, a katolicy udają głupich.

Niestety… muszą być dosadne słowa w obliczu zła.

 

Pragnę także zwrócić uwagę, że zdecydowana większość protestujących przeciw Kowidowi to katolicy.

Jakim trzeba być niekonsekwentnym aby tkwić nadal w tym bagnie po przeczytaniu takiego newsa:

 

Papież katolików “szczepionki powinny być uważane za powszechne dobro wspólne”.

 

 

Jeszcze trochę będą zwodzić, zgorszenie będzie większe, bluźnierstwa potężniejsze. Ale nadejdzie dla kara.

 

 

 

Updated: 26 kwietnia 2021 — 20:01

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme