Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Naukowcy uważają, że kosmici prawdopodobnie czają się pod powierzchnią Marsa.

Z propagandą UFO nie nadążam, ale ten news warto skomentować.

To nie jest prima aprilis.

Naukowcy przedstawili kilka interesujących twierdzeń, że kosmici prawdopodobnie czają się pod ziemią na planecie Mars. Zgodnie z raportem TheSun , naukowcy uważają, że skały pod porywaną wiatrem skorupą Czerwonej Planety mają doskonałą równowagę chemiczną, aby w połączeniu z wodą podtrzymywać życie.

 

Jeden z tych badaczy, Jesse Tarnas z Laboratorium Napędów Odrzutowych NASA, stwierdził: „Nie wiemy, czy życie zaczęło się kiedykolwiek pod powierzchnią Marsa, ale jeśli tak się stało, myślimy, że byłoby tam wystarczająco dużo energii, aby je utrzymać aż do dzisiaj.

„Dużą implikacją dla eksploracji podpowierzchniowej jest to, że wszędzie tam, gdzie na Marsie znajdują się wody gruntowe, istnieje duża szansa, że ​​masz wystarczająco dużo energii chemicznej, aby utrzymać życie”. Raport pojawia się, gdy naukowcy odkryli, że głębiny Ziemi są domem dla ogromnej populacji stworzeń oddzielonych od świata powyżej.

https://www.thesun.co.uk/tech/14747743/aliens-are-probably-lurking-under-the-surface-of-mars-scientists-reveal/

 

Propaganda UFO przybiera na sile i kiedyś będzie musiała mieć swój finał w postaci globalnego kłamstwa o nadejściu Obcych.

Wszystko przyspieszyło rok temu, kiedy Trump powołał amerykańskie “siły kosmiczne” a Pentagon opublikował nagrania UFO.

 

Według Słowa Bożego istnieją tylko dwa światy: duchowy (aniołów Bożych i aniołów upadłych, demonów) oraz ziemski tu na ziemi.

Nie ma żadnej obcej cywilizacji a wszelkie porwania ludzi przez UFO to działanie demonów, czego dowodem jest fakt, iż na imię Jezus nagle ci kosmici znikają.

 

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 27 kwietnia 2021 — 08:07

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: