Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Książe Harry apelował na koncercie Vax Live o zaszczepienie całego świata….

Książę Sussex wezwał do „rozprowadzenia szczepionek wszędzie” na gwiazdorskim koncercie charytatywnym w Los Angeles.

Książę Harry pojawił się wraz z dziesiątkami celebrytów na imprezie Vax Live, charytatywnym występie na rzecz międzynarodowej inicjatywy szczepień Covid.

Na koncercie, który zostanie wyemitowany w sobotę, poprowadziła piosenkarka Selena Gomez, wystąpili artyści Jennifer Lopez i Foo Fighters.

Głos zabrał również prezydent USA Joe Biden.

Zwracając się do tysięcy w pełni zaszczepionych gości na stadionie SoFi w Los Angeles, książę Harry pochwalił wysiłki pracowników pierwszej linii podczas pandemii.

„Dzisiejszy wieczór jest świętem każdego z was tutaj, zaszczepionych pracowników pierwszej linii na widowni i milionów bohaterów pierwszej linii na całym świecie” – powiedział.”

https://www.bbc.com/news/world-us-canada-56969294

 

 

Komunista Joe Biden, iluminatka Lopez i Harry.

 

Jak donoszą media Książę Harry wygłosił pełne pasji przemówienie na koncercie Global Citizen Vax Live w ramach światowej kampanii mającej na celu dystrybucję szczepionek COVID-19, mówiąc innym, że jesteśmy w „decydującym momencie w globalnej walce z COVID-19” i podkreślając, że „Kiedy ktoś cierpi, wszyscy cierpimy”.

Teraz uwaga!

Księcia powitano głośnymi  brawami i wydawało się, że spodobało mu się powitanie niczym gwiazdy rocka. Jego żona Megahan Markle, która jest w ciąży z drugim dzieckiem, nie pojawiła się na imprezie.

 

Na mojej liście typów antychrysta książę William póki co jest na samym końcu, ale proponuję zapoznać się z tymi linkami:

 

Rihanna: „Książę William jest Antychrystem”

Kandydat na antychrysta Książę William przebywający z wizytą w Izraelu spotkał się z prezydentem Palestyny Mahmudem Abbasem!

 

Poniższe zdjęcie jest ze słynnego roku 2017 z 23 września, kiedy wszyscy na moim blogu oczekiwaliśmy rozpoczęcia Wielkiego Ucisku.

 

 

Teraz najważniejszy link:

 

https://detektywprawdy.blogspot.com/2013/09/syjonistyczna-linia-bekitnej-krwi.html

 

Harry i I Am – Ja Jestem…

 

 

Przypominam także, że w kilku filmach, m.in. Transformersach (Ostatni Rycerz) akcja toczy się w UK.

 

Fabuła filmu koncentruje się wokół historii Króla Artura i Rycerzy Okrągłego Stołu. W tym wątku, to przybysze z kosmosu byli źródłem potęgi czarodzieja Merlina i to od nich pochodził miecz Excalibur…..

 

Filmów z takim przesłaniem jest dużo więcej, chociażby “Shrek Trzeci” gdzie zielona bestia – Shrek osadza na tronie króla Artura, który swoją osobą godzi dobre istoty z bajek z tymi złymi zaprowadzając pierwszy w historii pokój w bajkowym świecie, analogie do Apokalipsy są oczywiste.

Cade spotyka swoją nową towarzyszkę za sprawą Sir Edmunda Burtona (Anthony Hopkins). Jest on członkiem tajnej organizacji (illuminati) chroniącej Autoboty od wieków.

 

William został przebudzony i warto nadmienić, że jest on propagatorem ekologizmu jak przystało na komunistę:

 

“Meghan Markle i książę Harry aktywnie walczą o ochronę środowiska i udzielają się w fundacjach ekologicznych. To, co zrobili niedawno, mocno zaważyło na ich wiarygodności.”

https://kobieta.wp.pl/meghan-markle-i-ksiaze-harry-nazwani-hipokrytami-obroncy-srodowiska-krytykuja-ich-podroz-6414824072669313a

Ale…ekologiczny jest także syn Rotschildów.

 

https://www.forbes.pl/life/travel/david-mayer-de-rothschild-ekologiczny-dziedzic-ktory-mieszka-w-garazu/8m2txvs

 

Książę Harry po wsparciu dźgania może otrzymać już tylko przydomek Brudny Harry. Brudny duchowo.

 

Biblia mówi, że cały świat tkwi w Złym i tak jest. Najbardziej znani ludzie na świecie budują ten system zniewolenia ponieważ oni nas potrzebują jak pasożyty. My ich nie potrzebujemy, ale oni nas tak..

Dlatego każdy zdroworozsądkowy człowiek powinien odejść przede wszystkim od budowania ich kultury. Świata gwiazd, aktorów, muzyków i blichtru.

 

_________________

.

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:
Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie

 

 

Updated: 6 maja 2021 — 11:20

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme