Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Bill Gates i Melinda Gates biorą rozwód. Para ogłosiła rozstanie po 27 latach małżeństwa.

Nie zajmowałbym się sprawą wpisującą się pozornie w serwis plotek.pl gdyby nie pewien wątek.

 

Z początku, kiedy podsyłano mi link do informacji o rozwodzie Gatesów byłem sceptyczny i zdystansowany. To tak, jakbym miał zająć się rozwodem np Lewandowskich. Plotki to specjalność, ale nie wierzących biblijnie. Rozwód, spory w małżeństwach to sprawy każdego człowieka.

 

“Bill Gates i Melinda Gates biorą rozwód. Para ogłosiła rozstanie po 27 latach małżeństwa. Przez ten czas założyciel firmy Microsoft stał się jednym z najbogatszych ludzi świata, a małżeństwo Gatesów to najbogatsza para na naszej planecie. Do podziału podczas rozwodu jest ogromny majątek! Ile po rozstaniu zostanie Gatesowi, a jaką część jego majątku dostanie Melinda?”

https://www.eska.pl/hotplota/news/bill-gates-majatek-rozwod-aa-9Xz5-U2mj-voBZ.html

 

Doszedł jednak nowy fakt.

Melinda Gates spotkała się ze swoim mężem Billem w Nowym Jorku ze skazanym przestępcą seksualnym Jeffreyem Epsteinem, a wkrótce potem powiedziała, że ​​jest wściekła z powodu relacji między dwoma mężczyznami, według osób zaznajomionych z sytuacją. „Po wielu przemyśleniach i pracy nad naszym związkiem podjęliśmy decyzję o zakończeniu naszego małżeństwa” – powiedzieli oboje w krótkim oświadczeniu opublikowanym na Twitterze. „Wychowaliśmy troje niesamowitych dzieci i zbudowaliśmy fundament, który działa na całym świecie, umożliwiając wszystkim ludziom prowadzenie zdrowego i produktywnego życia”.

 

Nie będę oceniał i wdawał się w jakość ich małżeństwa oraz wychowania dzieci biorąc pod uwagę ich działalność “charytatywną” na świecie, szczepienie Afrykańczyków itd.

 

Bill Gates nigdy nie zaprzeczył swojemu związkowi z Jeffreyem Epsteinem, ale też nigdy nie podał przekonującego powodu, dla którego on, Bill Gates, najbogatszy człowiek na świecie, chciałby lub potrzebował związku z Epsteinem, aby „dyskutować o filantropii”.

Melinda Gates powiedziała, że ​​ich małżeństwo zostało „nieodwracalnie zerwane” po tym, jak Gates rozpoczął swój „związek” z Epsteinem. Chcesz zgadnąć, co go zepsuło?

 

 Daily Beast dowiedział się, że specjaliści od finansów i public relations gorączkowo pracowali nad szczegółami rozstania pary od tygodni, zanim para ogłosiła rozwód w poniedziałek.

„PO WIELU PRZEMYŚLENIACH I PRACY NAD NASZYM ZWIĄZKIEM PODJĘLIŚMY DECYZJĘ O ZAKOŃCZENIU NASZEGO MAŁŻEŃSTWA” – POWIEDZIELI OBOJE W KRÓTKIM OŚWIADCZENIU OPUBLIKOWANYM NA  TWITTERZE . „WYCHOWALIŚMY TROJE NIESAMOWITYCH DZIECI I ZBUDOWALIŚMY FUNDAMENT, KTÓRY DZIAŁA NA CAŁYM ŚWIECIE, UMOŻLIWIAJĄC WSZYSTKIM LUDZIOM PROWADZENIE ZDROWEGO I PRODUKTYWNEGO ŻYCIA”.

 

 

Więzi między Gatesem i Epsteinem były znacznie głębsze, niż przyznał wcześniej potentat technologiczny. Jak  donosi The New York Times  , począwszy od 2011 roku, Gates wielokrotnie spotykał się z Epsteinem. Działo się to trzy lata po tym, jak Epstein przyznał się do winy za nagabywanie nieletniej dziewczyny na Florydzie; do tego czasu w prasie pojawiły się liczne doniesienia o oskarżeniach, że Epstein wykorzystywał dziewczęta i młode kobiety  .

Jak donosi „  Times”  , dwie osoby bliskie Gatesowi działały jako pośrednicy między nimi: Boris Nikolic, inwestor biotechnologiczny i były doradca Gatesa, który został tajemniczo nazwany wykonawcą kopii zapasowych w ostatniej woli i testamencie Epsteina; i Melanie Walker, która pracowała w Gates Foundation i służyła jako doradca naukowy Epsteina. Osoba bliska Walkerowi powiedziała The Daily Beast, że nie uczestniczyła ani nie pomagała w organizowaniu spotkań między Gatesem i Epsteinem. Nikolic nie odesłał wielu próśb o komentarz.

Wkrótce po aresztowaniu Epsteina w lipcu 2019 roku Gates stał się jedną z wielu wybitnych osób, które musiały stanąć w obliczu kontroli powiązań z handlarzem seksualnym.

New York Times ujawnił, że Gates spotkał się z Epsteinem w 2011 roku na spotkaniu w jego domu na Manhattanie, w którym uczestniczyła była dziewczyna finansisty Eva Andersson-Dubin i jej córka. (Virginia Giuffre, która przeżyła seks-krąg Epsteina, oskarżyła męża funduszów hedgingowych, Glenna Dubina, o molestowanie – oskarżenie, któremu ten stanowczo zaprzeczył).

Rzeczywiście,  Times  doniósł, że Gates wielokrotnie odwiedzał Epsteina w  latach 2011-2013 i że Epstein próbował przedstawić nowy fundusz charytatywny JPMorgan Honchos i Gates Foundation. W 2013 roku Gates odbył również przejażdżkę prywatnym odrzutowcem Epsteina (ochrzczonym przez tabloidy jako Lolita Express) z lotniska Teterboro w New Jersey do Palm Beach na Florydzie, zgodnie z zapisami lotów sprawdzonymi przez  Times . CNBC poinformowało również,  że Gates spotkał się z Epsteinem w Nowym Jorku w 2013 roku.

Kiedy Gates po raz pierwszy spotkał Epsteina, nadal był prezesem Microsoftu i drugą najbogatszą osobą na świecie, z  majątkiem netto 56 miliardów dolarów

https://www.thedailybeast.com/melinda-gates-warned-bill-gates-about-jeffrey-epstein?via=twitter_page

 

W takim kręgu ludzi żyjących na koszt ludzkości moralności nie znajdziemy a te informacje są tylko dowodem, który wcale nie musiał zobaczyć światła dziennego.

Dlatego powinniśmy się modlić o takich ludzi jak Gates, aby Bóg ich zatrzymał.

Musimy sobie uświadomić jedno: ludzie stale przebywający pod Żabką ze swoim uzależnieniem są świętymi przy takich osobach Jak Gates czy Epstein.

Przestępcy Prawa Bożego w garniturach ponoszą winę za cały ten lucyferiański system.

Są także głosy jakoby rozwód Gatesów był zabezpieczeniem finansowym przed wyjściem na światło dzienne potencjalnych przestępstw Gatesa.

Naprawdę warto się modlić o takich ludzi.

Osobiście nie wierzę, aby Melinda nie wiedziała co robi jej małżonek.

Chyba szykuje się coś grubszego.

 

Chwała Jezusowi.

 

 

 

Zaktualizowane: 10 maja 2021 - 06:17

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. 1Jan5:16 Istnieje taki grzech, który sprowadza śmierć. W takim wypadku nie polecam, aby się modlono.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish