Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Na Mazowszu zawyją syreny.

“W dniach 17-21 maja br. na terenie województwa mazowieckiego planowane jest uruchomienie syren alarmowych wchodzących w skład powiatowych i miejskich systemów ostrzegania i alarmowania. Będzie to trening systemu wczesnego ostrzegania towarzyszący ćwiczeniu RENEGADE– SAREX-21 – informuje Zespół Prasowy Wojewody Mazowieckiego.”

https://radioplus.com.pl/region/55088-na-mazowszu-zawyja-syreny-alarmowe-to-tylko-cwiczenia

 

Przypominam, że próba syren miała miejsce prawie w całej Polsce rok temu.

 

Tak się akurat składa, że w tym czasie mamy także manewry „Defender-Europe”, które  odbywają się co roku.

 

Są one organizowane przez armię amerykańską. W ćwiczeniach bierze udział szereg innych państw, zarówno członków NATO, jak i krajów partnerskich. W tym roku, oprócz USA, do ćwiczeń przyłączyło się 25 państw.

Należą do nich europejscy sojusznicy i Kanada, wszystkie kraje Bałkanów Zachodnich (z wyjątkiem Serbii) oraz kraje partnerskie – Ukraina, Gruzja i Mołdawia. „Defender-Europe 21” odbywają się w 16 krajach, ale nie na Ukrainie czy w Gruzji.

Zamieszanie wprowadziły informacje o liczbie uczestniczących żołnierzy. Departament Obrony USA mówi o 28 tys. Z kolei generał Brice Houdet, zastępca szefa sztabu Naczelnego Dowództwa Sił Sojuszniczych w Europie (SHAPE) stwierdził na briefingu 6 maja, że liczba ta jest „nierealistyczna”. Według niego w „Defender-Europe 21” będzie zaangażowanych jednocześnie co najwyżej 9 tys. żołnierzy.”

https://www.dw.com/pl/defender-manewry-nato-w-europie/a-57511798

 

Na tym etapie nie można nic więcej powiedzieć, a tym bardziej dopatrywać się jakichś działań zmierzających do wojny.

Bardziej w celach archiwizacyjnych o tym piszę.

Na razie najbardziej realną wojną jest wojna między islamem a politycznym syjonizmem, czyli generalnie całą Europą Zachodnią.

 

 

 

 

Updated: 17 maja 2021 — 19:13

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme