Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Turcja wzywa siły międzynarodowe do podboju Jerozolimy.

Wieczorem w poniedziałek w Ankarze prezydent Turcji Recep Tayyip Erdoğan zorganizował konferencję medialną, na której wezwał ONZ, Radę Bezpieczeństwa ONZ, Organizację Współpracy Islamskiej (OIC) i inne organizacje międzynarodowe. organizacje do podjęcia działań skupiających się na oderwaniu Jerozolimy od Izraela.

 

„W tej chwili uważamy, że istnieje potrzeba osobnego porozumienia w sprawie Jerozolimy. Aby osiągnąć trwały pokój i spokój w Jerozolimie, która zawiera niezbędne symbole religijne muzułmanów, Żydów i chrześcijan, każdy musi ponosić ofiary ”- powiedział Erdogan. „W dzisiejszych okolicznościach najbardziej poprawnym i konsekwentnym działaniem byłoby, gdyby Jerozolima była zarządzana przez komisję przedstawicieli trzech wyznań.

 

W przeciwnym razie nie wydaje się, że łatwo będzie osiągnąć trwały pokój w tym starożytnym mieście – dodał. Erdogan często wypowiadał niepokojące twierdzenia, że ​​Jerozolima jest tureckim prawem pierworodztwa, być może znajdowała się na obszarze niegdyś należącym do Imperium Osmańskiego od 1516 do 1917 roku. „W tym mieście, które musieliśmy opuścić we łzach podczas pierwszej wojny światowej, nadal można natknąć się na ślady osmańskiego oporu.

Zatem Jerozolima jest naszym miastem, miastem od nas ”, powiedział w ważnym przemówieniu politycznym w 2020 roku.„ Nasza pierwsza qibla [kierunek modlitwy w islamie] al-Aksa i Kopuła na Skale w Jerozolimie to symboliczne meczety naszej wiary.” W swoim przemówieniu w poniedziałek Erdogan odniósł się do Izraela jako „państwa terroru”.

„Tym terrorystycznym państwem, które z jednej strony naruszyło prywatność Jerozolimy, z drugiej strony bezlitośnie bombardując ludność cywilną w Gazie i niwelując kolosalne budynki z grupami medialnymi, jest Izrael” – powiedział Erdogan. „Ale ty [Izrael] używasz nieproporcjonalnej siły i zrzucasz bomby na Gazę swoimi samolotami bojowymi. Czy Gaza ma samoloty bojowe? Nie. Twoje są niezliczone, którymi uderzasz …..

 

https://www.israel365news.com/190884/turkey-calls-on-international-forces-to-conquer-jerusalem-zechariahs-gog-magog-prophecy/?fbclid=IwAR1nbtLGcmhQk98bEE87lHtqFZSvKHzWirnMd1DwWtqtri3OdwS72ydgwk0

 

Póki co jest rozejm, ale sprawy przybierają niepokojącego kształtu i najprawdopodobniej rozciągnie się to wszystko w czasie, choć może być i tak, że zostaniemy zaskoczeni biegiem wydarzeń.

Tak czy owak masoneria mająca swe macki jak mafia w każdym państwie już wszystko ustaliła…

 

 

 

 

Updated: 21 maja 2021 — 10:00

1 Comment

Add a Comment
  1. I pet goat 3 narazie się spełnia i*rael oraz Turcja… Flagi się zmieniają czekamy na superbohatera i tego fałszywego Disneya co z piramidy wychodził

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme