Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

UFO tym razem pod wodą.

Propaganda UFO jest coraz większa. Około tygodnia temu napisałem o tym, że w czerwcu mają opublikować materiały o kontaktach ludzi z UFO, a tymczasem  “wyciekł” film z marynarki wojennej USA, który  pokazuje niezidentyfikowany obiekt latający i nurkujący w oceanie u wybrzeży San Diego w 2019 roku.

Urzędnicy stwierdzili, że film jest  autentyczny.

 

Film “wyciekł” w roku 2019, ale dopiero w tym roku ma to być sensacja. Czekali dwa lata na opublikowanie.

 

Wideo zostało opublikowane w zeszłym tygodniu przez dokumentalistę Jeremy’ego Corbella , który opublikował również wyciekłe filmy UFO i zdjęcia z zeszłego miesiąca. Pentagon potwierdził, że wszystkie dotychczasowe nagrania Corbella, które wyciekły, są autentyczne.

 

Nowe nagranie pokazuje ciemny, kulisty obiekt lecący nad oceanem, widziany nocą przez kamerę termowizyjną. Kula wydaje się poruszać szybko po ekranie, po czym zatrzymuje się i powoli schodzi do wody. Corbell mówi, że materiał filmowy został nagrany z monitora w Centrum Informacji Bojowej USS Omaha , a kilku wojskowych można usłyszeć, jak zauważa obiekt na wideo.

 

Corbell twierdzi, że materiał filmowy został nagrany 15 lipca 2019 r., Podczas dłuższego okresu, w którym członkowie marynarki wojennej widzieli kilka niezidentyfikowanych zjawisk powietrznych (UAP) – termin Pentagonu określający UFO. Było co najmniej 14 stałych obiektów mierzących około dwóch metrów szerokości i poruszały się one z różnymi prędkościami od 74 do 254 kilometrów na godzinę.

 

Mówi, że obiekt na filmie wydawał się być zdolny do podróżowania w powietrzu i wodzie, a przeszukanie tego obszaru przez łódź podwodną nic nie przyniosło.

 

„Nie znaleziono wraku. Żaden z nieznanych statków nie został odnaleziony ”- powiedział Corbell.

 

Przypominam karty illuminati.

 

Jakie warianty wydarzeń można przyjąć?

Albo “obcy” (demony) załatwią wszystkie problemy na ziemi, albo wytłumaczą nimi pochwycenie:

 

Poczekamy, zobaczymy. Myślę, że w najbliższych miesiącach będziemy zalewani tą propagandą, która akurat teraz przy plandemi jest wzmożona.

 

 

 

Updated: 25 maja 2021 — 07:20

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme