Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ciąg dalszy “wycieku” z Pentagonu pokazującego rój UFO krążący wokół okrętu bojowego Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych

Gdyby były chrześcijańskie zakłady bukmacherskie, to obstawiałbym góra w ciągu pół roku najazd rzekomego UFO, które uwielbiają liderzy new age jako element zwiedzenia swych wiernych.

 

Pentagon bada film, który został ujawniony w Internecie w tym tygodniu, rzekomo pokazujący rój UFO krążących wokół okrętu bojowego marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych.

 

UFO ulubiło sobie Amerykę. Mówiłem o tym w filmie. Może dlatego, że USA są mekką deprawacji i rozpusty. Holly Voo Doo, tęczowe koszule, biznes wojenny, biznes farmaceutyczny i stolica rządu światowego.

 

Ujawniony materiał filmowy podobno pokazuje tajemnicze zdarzenie zarejestrowane na radarze na pokładzie USS Omaha, które miało miejsce w lipcu 2019 roku. Jeremy Corbell, twórca filmu dokumentalnego o UFO „Bob Lazar: Area 51 & Flying Saucers”, opublikował film, który rzekomo został nagrany z Centrum Informacji Bojowej USS Omaha u wybrzeży San Diego.

 

W 14-sekundowym klipie wideo opublikowanym w czwartek w mediach społecznościowych rój co najmniej 14 niezidentyfikowanych obiektów latających został zauważony na radarze krążącym wokół przybrzeżnego okrętu bojowego klasy Independence. „Jasna cholera! Poruszają się szybko… Zawracają ”, mówi niezidentyfikowany mężczyzna, gdy niezidentyfikowany statek osiągnął prędkość 158 mil na godzinę po przelocie zaledwie 46 mil na godzinę wcześniej.

 

 

Mayday, mayday. Nie jesteśmy sami we wszechświecie.

Bo z nami są upadli aniołowie i demony sterujące rządami świata.

Ale o tym nie opowiedzą przywódcy new age – neo Talmudu.

 

 

Updated: 31 maja 2021 — 21:30

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme