Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rząd oferuje darmowe jointy dla przyjmujących szczepionkę.

Nie mam siły komentować tego bareizmu…

Ten rok pokazał jak wielu głupców ma prawa wyborcze. Ludzie przekupieni za frytki, piwo, loterię (hazard).

 

Teraz dochodzą jonity.

 

 

“Akcja zatytułowana „Joints for Jabs” (Jointy za zastrzyki) została ogłoszona przez zarząd ds. alkoholu i konopi

Urzędnicy ogłosili w poniedziałek, że prawie 500 licencjonowanych sprzedawców marihuany w stanie może rozpocząć prowadzenie klinik ze szczepionkami i oferować jednego, bezpłatnego, wstępnie zwiniętego papierosa z marihuaną każdemu dorosłemu powyżej 21 roku życia, który otrzymał tam zastrzyk.

Jest to jedna z wielu zachęt oferowanych w Waszyngtonie, w tym darmowe kufle piwa, bilety sportowe i nagrody pieniężne, aby zwabić tych, którzy byli niezdecydowani lub po prostu leniwi. Waszyngton i Kolorado w 2012 roku były pierwszymi stanami, które zalegalizowały używanie marihuany przez dorosłych, a sprzedaż regulowana rozpoczęła się w 2014 roku. Przemysł przyniósł Waszyngtonowi blisko 474 miliony dolarów podatków w ostatnim roku podatkowym”.

https://apnews.com/article/washington-lifestyle-coronavirus-pandemic-business-government-and-politics-5b24a89f691f1760a4b16576ed22cb27

 

To jest jakaś zła baśń, jakiś film. Nie wiem jak Wy, ale ja się czuję jak bym był osadzony właśnie w jakimś głupim filmie gdzie ludzie zachowują się irracjonalnie, ale tym właśnie charakteryzuje się matrix szatana.

Poczekajmy sobie jeszcze. Może niebawem za szczepienie będą  stringi Triumpha lub  prenumerata Catsa czy komplet prezerwatyw Durexa z napisem Love.
To pokazuje jak bardzo udało im się zniszczyć społeczeństwo i tutaj jest faktycznie triumf masońskich elit.

 

Kłania się film Idiokracja…

 

Salomom nie chciał złota ani nic innego jak tylko mądrość.

Módlmy się o mądrość dla siebie, swych bliskich.

 

 

Updated: 15 czerwca 2021 — 14:58

2 komentarze

Add a Comment
  1. Sam byłem kiedyś uzależniony od maryśki, nie jest to takie niewinne ziółko jak wielu gada, to wcale nie jest naturalne, w dzisiejszych czasach jest mocno nasączane różnymi preparatami żeby uzależniać konsumentów od produktu… Chwała Panu że zesłał na mnie nerwicę i powoli zacząłem się tragicznie czuć po zapaleniu, na pewno będę odbudowywał latami skutki uboczne palenia tej diabelskiej rośliny, ale lepiej ocknąć się późno niż wcale.

    1. roślina nie jest diabelska. Sposób diabelski.
      Marihuana jest lecznicza

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: