Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Biblijna bestia atakuje Gazę ponownie.

Zawłaszczyli kolory Bożego Izraela dodając do nich gwiazdę Remfana, tak jak kościół Rzymu do pogaństwa dodał wartości biblijne. Do Jezusa na doczepkę Maryję jako zbawicielkę. Ta sama taktyka.

 

Według  raportu z Bliskiego Wschodu, izraelskie wojsko  w nocy uderzyło w cele w Gazie, co według Izraelskich Sił Obronnych (IDF) było odpowiedzią na balony zapalające, które zostały wystrzelone z Gazy wcześniej tego dnia.

Według doniesień w izraelskich mediach, balony zapalające wystrzelone z Gazy wywołały liczne pożary w południowym Izraelu.

To chyba jest to co Wam pisałem z tydzień temu o ile ta przyczyna jest prawdą.

 

 

WAFA, oficjalna palestyńska agencja informacyjna, również poinformowała o nalotach na Khan Younis i powiedziała, że ​​doszło do „materialnych” szkód.

 

https://edition.cnn.com/2021/06/15/middleeast/israel-airstrikes-gaza-june-15-intl/index.html

 

Aby powstała bestia, która była ale jej rana śmiertelna została uleczona, musi mieć terytorium jakie było za czasów Salomona. Taki jest cel bestii.

 

I ujrzałem jedną z jej głów jakby śmiertelnie zranioną, a rana jej śmiertelna została uleczona. A cała ziemia w podziwie powiodła wzrokiem za Bestią

 

Należy przy tym wiedzieć, że to nie przeciętny Izraelczyk jest problemem. Oni chcą żyć jak Ukraińcy czy Rosjanie. Tutaj problemem jest syjonizm.

 

Prawo Jezusa zabraniam zabijania. Jednak ten konflikt został stworzony po to, aby przejmować tereny Palestyny, tak samo jak Hamas został stworzony przez Mosad aby mieli pretekst do okupacji.

 

Ruch Wyzwolenia Narodowego Fatah Arafata  został poddany najbardziej brutalnej formie represji i zastraszania.

 

Izrael faktycznie stworzył Hamas.

Zeev Sternell, historyk z Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie, „Izrael uważał, że to sprytny wybieg, by popchnąć islamistów przeciwko Organizacji Wyzwolenia Palestyny ​​(OWP)”.

To miało spolaryzować narody by spowodować chaos. Ta sama polaryzacja  = chaos.

Dialektyka heglowska.

Teza (Izrael) – antyteza (Hamas) -synteza:  zmniejszyć roszczenia Palestyńczyków do ich ziemi. Sprytne prawda?

 

Gdyby HAMAS pracował dla Palestyńczyków, nie byłoby agresywnych ataków na Izrael. Wiadomo, że Izrael jest zbyt potężny militarnie dla nieuzbrojonych Palestyńczyków. To nic innego jak bycie przed plutonem egzekucyjnym.

 

Słynna zasada dziel i rządź gwarantuje 100% sukces.

„Hamas, ku mojemu wielkiemu ubolewaniu, jest dziełem Izraela” – powiedział w 2009 roku Wall Street Journal Avner Cohen, były izraelski urzędnik do spraw religijnych, który pracował w Gazie przez ponad dwie dekady.

Tylko w ciągu ostatniej dekady Izrael trzy razy brał udział w wojnie z Hamasem – w 2009, 2012 i 2014 roku – zabijając przy tym około 2500 palestyńskich cywilów w Gazie.

 

Gen. bryg. Gen. Yitzhak Segev, który był izraelskim wojskowym gubernatorem w Gazie na początku lat 80-tych powiedział reporterowi New York Times, że pomagał finansować palestyński ruch islamistyczny jako „przeciwwagę” dla świeckich i lewicowych z Organizacji Wyzwolenia Palestyny ​​i partii Fatah, kierowanej przez Jasera Arafata (który sam określał Hamas jako „ stworzenie Izraela”).

 

O tym wszystkim nie dowiecie się od proizraelskich pastorów. Ba, nawet od pastorów antykowidowych…

Adwentyzm także oszukuje wierzących. Oni uważają , że bestią jest papiestwo. Ale kto jest właścicielem banków, mediów, rządów? Watykan? Nie. To rasistowski ruch narodowy. Watykan to prostytutka jedynie.

 

To powoduje, że nie są wiarygodni nawet w 1%. Oni po prostu zagrabili część targetu nie wierzącego w kowida ale nadal wspierają eksterminację uzurpatorskiego państwa czyli budują potęgę potęgi światowej jaką jest bestia biblijna. Budują system bestii.

 

Celem jest kontynuacja tych działań:

 

 

Kiedy się to już stanie, pojawi się wybawiciel, który zatrzyma machinę wojenną i będzie pokój i bezpieczeństwo.

 

 

Fałszywy pokój i fałszywe bezpieczeństwo, a paszport szczepionkowy a następnie tatuaż elektroniczny będą musieli mieć zarówno Palestyńczycy jak i obywatele Izraela.

 

 

 

 

Updated: 16 czerwca 2021 — 11:54

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme