Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

5 faz wprowadzania presji na dźgania.

Nie wiem kogo jest ten tekst, gdyż podesłano mi kilkakrotnie bez autora, aczkolwiek wkomponowuje się w obecny trend kowidowy.

 

 

________________

 

Rząd Morawieckiego na polecenie globalistycznych, marksistowskich elit nowego porządku świata wprowadza:
Pięć faz przestrzegania szczepień: jesteśmy obecnie w fazie 3, a ostatnia faza obejmuje aresztowania od drzwi do drzwi osób, które odmawiają wstrzyknięcia białek kolczastych. Dzięki nowym informacjom przekazanym przez osobę kontaktową w rządzie, udało mi się jeszcze bardziej udoskonalić hierarchię eskalacji przestrzegania szczepień, do której dąży reżim Morawieckiego. Istnieje pięć odrębnych faz tej eskalacji:
Faza 1 – Dobrowolne (popychane przez propagandę medialną, opłacane wpływowe media reżimowe, społecznościowe, celebrytów, lekarzy itp.). Ta faza usidla tych, którzy są na tyle łatwowierni, że myślą, że wstrzyknięcie broni biologicznej z białkiem kolczastym w jakiś sposób „uratuje” ich lub uwolni.
Faza 2 – Zachęty (losy na loterię, darmowe piwo, darmowe pączki itp.). Ta faza usidla tych, którzy są na tyle głupi, by zamienić życie na loterię, piwo i pączki. Tych ludzi jest wielu i nawet globaliści zdają sobie sprawę, że ludzie z tak niskim IQ nie mają nic do wniesienia do ludzkiej cywilizacji.
Faza 3 – Kary w sektorze prywatnym – na tym etapie wykorzystują korporacje, aby odmówić ludziom dostępu do usług (takich jak podróże lotnicze, statki wycieczkowe, restauracje, imprezy sportowe, koncerty itp.). Mają nadzieję, że ta faza sprawi, że niezaszczepienie będzie wyjątkowo niewygodne.
Faza 4 – Grzywny karne lub kara więzienia (sektor rządowy) – ta faza rozpocznie się po tym, jak fałszywe media informują nieszczepionych za ciągłe wybuchy epidemii białek, które zabijają ludzi. Rząd planuje, że zostaną uchwalone przepisy, które będą wymagały stałych szczepień i zastrzyków przypominających. Każdy, kto odmówi przestrzegania, zostanie ukarany grzywną lub więzieniem. Możesz spodziewać się, że ten impuls pojawi się w Polsce.
Faza 5) – Kinetic (sektor wojskowy) – otwarta wojna biologiczna i kinetyczna przeciwko narodowi polskiemu, prowadzona przez wojsko „obudzone” przeciwko polskim obywatelom. Ta faza nastąpi po współpracy Deep State z reżimem Morawieckiego i Unii Europejskiej w celu zorganizowania masowej tragedii, za którą będą obwinić antyszczepionkowców. Po przeprowadzeniu tego wydarzenia, Morawiecki i elity rządowe wezwą do zwrócenia polskiej armii i Policji przeciwko obywatelom w celu przeprowadzenia ogólnokrajowego wymuszenia szczepionek przeciwko COVID-19, to jest na celu.
Jak powiedział przedstawiciel rządu, reżimowi Morawieckiego nakazano osiągnięcie 70% wskaźnika szczepień wśród dorosłych Polaków, bez względu na to, co będzie się działo. Atak globalistów opracowany przez Deep State posłuży jako narracja „moralnego usprawiedliwienia”, naruszająca jakikolwiek ostatni strzęp praw obywatelskich, praw człowieka lub etyki lekarskiej, jeśli chodzi o atakowanie niewinnych Polaków śmiercionośnymi zastrzykami białkowymi (zwanymi również „ szczepionką”).
W istocie planem jest holokaust szczepionkowy.!
Wyludnienie jest pożądanym rezultatem tego nikczemnego planu, po którym nastąpi załamanie gospodarcze i zniszczenie Polski i innych krajów Europy i Świata. Osoby wykonujące ten plan, to te same globalistyczne osoby, które w USA sfałszowały wybory w 2020 roku i dokonały politycznego zamachu stanu, aby nielegalnie przejąć władzę. Teraz używają tej mocy, aby obrócić Amerykę i Europę przeciwko sobie w akcie narodowego samobójstwa. Pamiętaj:! Globalistyczne elity rządu Morawieckiego będą udawały “dobrych facetów” aż do dnia w którym pojawią się w twoich drzwiach, wbijając ci karabin w twarz, ponieważ ich najważniejszym krokiem są przymusowe szczepionki, które będą skuteczne tylko wtedy, gdy cała ludność zostanie zniewolona i zaszczepiona.!!!
Słowa rojchy: “was Polaków nie będzie, to jest nasza ziemia obiecana”.
Słowa Andrzeja Dudy: ” To jest Polin! ”

 

______________

 

Bez względu na realność tego planu uważam, że nacisk będzie większy niż tutaj przedstawiono.

Niestety, ale nasi rodacy urzędnicy będą musieli wybierać między technologią mRNA a pracą. Módlmy się aby wybrali mądrze.

 

Korzystajcie więc z wakacji, nabierajcie siły, ładujcie akumulatory, gdyż na jesień będzie gorzej niż rok temu.

 

 

Zaktualizowane: 23 czerwca 2021 - 10:53

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish