Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pastor z Tennessee “Biden jest „opętany przez demony, Kamela Harris to Jezebel a Trump jest „prawowitym prezydentem”.

Słowo pastor ma etykietę namaszczenia, to prestiż i aura autorytetu.

Greg Locke, prawicowy pastor, powiedział w niedzielę swoim hałaśliwym uczestnikom kazania, że ​​prezydent Joe Biden i „demon jezebel” wiceprezydent Kamala Harris nadzorują tunele „handlu dziećmi” pod Waszyngtonem.

 

 

Locke, który stoi na czele Global Vision Bible Church w Juliet w stanie Tennessee, po raz kolejny twierdził, że były prezydent Donald Trump jest, przynajmniej w jego mniemaniu, „prawowitym” przywódcą Stanów Zjednoczonych. Wyśmiewał HBO i inne firmy medialne za to, że każdy zwolennik niepotwierdzonych wyborczych twierdzeń Trumpa nazwał członkiem grupy teorii spiskowych „QAnon”.

 

Przeklęty mążktóry pokłada nadzieję w człowieku i który w ciele upatruje swą siłę, a od Pana odwraca swe serce.” Jeremiasza 17.

 

Stanowisko pastorskie daje mównicę, podest i funkcję pastora z całym bagażem aury autorytetu. Mamy więc Benny Hinna rzucającego na podłogę, mamy proizraelskiego i prokowidowego pastora Chojeckiego, mamy pastorów z Aliansu Ewangelicznego w ekumenii z Rzymem. Mamy pastora Cyrikasa, który ok 3 lata temu twierdził, że ludzie po znaku bestii będą mogli się nawrócić.

Mamy adwentystów nakazujących nosić maski w kościołach.

Można by długo wymieniać.

 

Ja już od dłuższego czasu spoglądam  na pastorów jak na ludzi zagubionych. Zapewne gdzieś są, bywają,  jak dobrze księża pastorzy nie mający bożków w postaci Izraela i ekumenii, choć księża mają bożka w postaci zdegenerowanego kościoła.

 

Ktoś mógłby powiedzieć “brawo dla pastora Grega Lockea”.

Ale przypomnijmy sobie neutralność Trumpa:

 

 

 

Dochodzi świeży news z czerwca:

 

“W pierwszych dniach pandemii koronawirusa prezydent Donald Trump opowiadał się za wysyłaniem Amerykanów, którzy zachorowali na Covid-19 za granicą, do Zatoki Guantanamo.”

Dziennik podaje, że na spotkaniu w Białym Domu, w lutym ubiegłego roku, Trump zapytał swoich doradców: “Nie mamy jakiejś wyspy, która jest naszą własnością? A co z Guantanamo?”. Na wyspę mieliby być wysyłani obywatele USA, którzy zakazili się za granicą.

https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/210629871-USA-Donald-Trump-chcial-wyslac-chorych-na-COVID-19-do-Guantanamo.html?fbclid=IwAR2mIkLCC9AuzPaF9ft-KFVJWTDU7P8dUYB3K_D9nMQ-tkXUUHyJfMDT20Y

 

Szacunek należy się każdemu, ale nie można ufać stronniczym uwikłanym w konszachty polityczne, sympatie (bożki) nauczycielom.

Jednym z pierwszych bożków jakich się pozbyłem przy nawracaniu był Korwin Mikke.

 

Ja nigdy nie miałem proroctw, gdyż za proroka się nie uważam. Jeśli już, to czasem mówię, że coś “obstawiam”, że “wg mojej oceny”. . Po ludzku, po swojemu, nie mówię, że to od Boga.

Pastor Greg Locke powiedział, że nigdy nie wycofa się ze swojego statusu samozwańczego „proroka”, ponieważ jego przepowiednia, że ​​Trump wygra, jest w rzeczywistości „faktem”.

Pastor, który od lat wygłaszał kontrowersyjne i często fanatyczne uwagi na rzecz Trumpa, powiedział, że kpi z każdego krytyka pytającego go: „Kiedy zamierzasz przeprosić, że jesteś fałszywym prorokiem?”

„Kiedy dostaniecie notatkę, że się nie myliłem?” – odciął się Locke w swoich retorycznych uwagach. „Trump nigdy nigdzie nie odszedł, nie wrócił, zawsze był w pobliżu. Jest prawowitym prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Nie obchodzi mnie, czy wstaniesz i klaszczesz, czy nie. Mówię ci, Donald Trump jest prawowitym prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Musisz palić dużo prochów w piwnicy swojej mamy, żeby nie wierzyć w ten fakt….

 

Niesamowite.. Co za prostacki atak niczym z komentarzy na Facebooku typu “daj namiary co bierzesz, bo widzę że to działa”.

 

Świat pastorski jest światem bożków: denominacja, doktryna, ekumenizm, polityk, itd.

 

Szkoda, że ten pastor błądzi gdyż wylewa dziecko (prawdę) z kąpielą. Biden na pewno nie jest wolny od złych duchów, Ale Trump nie jest Bożym człowiekiem.

 

 

Tłumaczyłem to wiele razy jak działa prawica na całym świecie. Po prostu słuszni zagospodarowują elektorat prawicowy, a i tak robią co im nakazują światowe organizacje jak ONZ, WHO, Bank Światowy. Cała prawica jest w systemie bestii a Trump jedynie przejął patriotów i naiwny jest ten, kto wierzy w prawość Trumpa.

Na poniższych zdjęciach był z pedofilem Epsteinem:

 

 

Myślę, że niebawem fani PISU wyleczą się ze swego bożka jakim jest Jarosław Kaczyński, jak szef partii zarządzi na jesień przymus szczepień…

 

 

źródło informacji:

https://www.newsweek.com/pastor-greg-locke-says-biden-demon-possessed-insists-trump-legitimate-president-1604528?fbclid=IwAR18K0iUMQU8wPwPJC6BJOmFAmEVYvT9JoBCdNqUg428_fT22zcaP1RyXoU

 

Zaktualizowane: 28 czerwca 2021 - 08:55

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish