Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Mikrochip w paznokciach połączy z Instagramem i pozwoli na płatności elektroniczne.

Niedawno mówiłem czy pisałem, że elektronika była w pobliżu człowieka, a teraz jest na człowieku i temu między innymi ma służyć plandemia biblijnej bestii.

 

Chipy nie są żadną nowością. Prekursorami w tej dziedzinie byli Szwedzi.

 

Ale ostatni rok mocno przyspieszył w hybrydyzacji i cyborgizacji ludzkości. Dźgania z technologią mRNA, kody QR, opaski kowidowe są ledwo wstępem do znaku bestii.

 

Tymczasem w Dubaju salon kosmetyczny nadaje nowe znaczenie tipsom. Salon Urody Lanour oferuje maleńki mikrochip do paznokci klientów.

 

 

Chipy mogą mieć osadzone informacje, które pozwalają na używanie ich jako cyfrowej wizytówki lub przekazywanie informacji, takich jak uchwyt na Instagramie.
Wykorzystują technologię komunikacji bliskiego zasięgu do łączenia się z urządzeniami mobilnymi. „Instalujemy potrzebne informacje, takie jak imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego, konta w mediach społecznościowych i stronę internetową” – powiedział CNN założyciel salonu Nour Makarem.

 

Makarem zaczął oferować „inteligentne paznokcie” po uderzeniu pandemii. „Jedynym wyzwaniem było to, jak zrobić go na tyle mały, aby zmieścił się w paznokciu” – powiedział.

Makarem ma nadzieję, że mikroczip do paznokci będzie miał inne zastosowania w przyszłości, od cyfrowych menu restauracyjnych dla kelnerów po płatności zbliżeniowe.

 

https://edition.cnn.com/2021/06/18/middleeast/nail-microchip-dubai-spc-intl/index.html

 

Co9 będzie następne w kolejce? Może zamiast noszenia łańcuszków z krzyżykiem będzie chip o kształcie krzyża. Wszak nie takie profanacje miały dotychczas miejsce na świecie.

 

 

 

Zaktualizowane: 13 lipca 2021 - 09:19

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish