Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nowo wybrany prezydent Izraela Herzog w bardzo dobrych relacjach z byłymi przeciwnikami Izraela.

Wyrasta nam światowy lider polityczny. Ledwo został wybrany a już nawiązał bardzo dobre relacje z wrogami Izraela.

 

 

Jeszcze niedawno Erdogan odgrażał się Izraelowi podczas nalotów na Gazę a teraz zwrot 180 stopni jakby zaczarowany osobowością nowego prezydenta Izraela.

 

Podczas 40-minutowego apelu obaj przywódcy podobno podkreślili, że „stosunki izraelsko-tureckie mają ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa i stabilności we wschodniej części Morza Śródziemnego” i że współpraca ma ogromny potencjał dla obu krajów.”

 

 

Czy widzimy teraz jak wielka to jest gra marionetek politycznych?

 

Przypominam także słowa rabina, który powiedział, że czas na zmianę lidera na świecie i przekazanie Izraelowi pałeczki jako nowemu imperium po upadających USA.

Chazarowie sami niszczą USA od środka, aby później uznać się za mocarstwo.

 

Izrael już pod patronatem Herzoga wzywa narody świata do mobilizacji przeciwko Iranowi.

 

Isaac Herzog, nowo mianowany prezydent Izraela, odpowiedział na gratulacje od światowych przywódców, wzywając ich do przyłączenia się do uniwersalnych wysiłków mających na celu powstrzymanie Iranu przed zdobyciem broni jądrowej.

„Dążenia Iranu do zdobycia potencjału nuklearnego stanowią zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa i stabilności w regionie. Wiem, że razem możemy zapobiec jego próbom” – powiedział Herzog, cytowany przez jego biuro. Przywódcami uwzględnionymi w tym dialogu byli królowa brytyjska Elżbieta II, król Jordanii Abdullah II, król Bahrajnu Hamad bin Isa al-Khalifa, prezydent Rosji Władimir Putin, książę koronny Abu Zabi Mohammed bin Zayed al-Nahyan i kanclerz Niemiec Angela Merkel.

 

 

Apokalipsa mówi “któż jest jak bestia?”

Od 1945 roku budowali swoje NWO i już je mają.

 

Teraz największe “zaskoczenie”.

 

Prezydent Autonomii Palestyńskiej Mahmoud Abbas zadzwonił do nowego prezydenta Izraela Isaaca Herzoga, aby pogratulować mu objęcia urzędu.”

 

Niedawno wielu Palestyńczyków zostało zabitych w nalotach, a tutaj ich prezydent gratuluje objęcia urzędu…

Czy widzimy tę farsę i teatr?

 

 

 

Życiorys Herzoga.

 

Ze strony jewishvirtuallibrary , wtorek (13.7.3021), Herzog urodził się 22 września 1960 r. w Tel Awiwie w prominentnej rodzinie syjonistycznej.

Jego dziadek, Icchak HaLevi Herzog, był naczelnym rabinem aszkenazyjskim. Jego ojciec, Chaim Herzog, był ambasadorem Izraela przy ONZ i prezydentem Izraela.

 

Herzog mieszkał w Nowym Jorku i uczęszczał do szkoły Ramaza. W następnych latach, studiując również w liceum, Herzog kontynuował edukację akademicką na Cornell University i New York University.

Kiedy wrócił do Izraela pod koniec 1978 roku, zaciągnął się do IDF i służył jako główny oficer w jednostce 8200 Korpusu Wywiadu. Herzog odszedł z zawodu żołnierza w randze majora.

Herzog później ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie w Tel Awiwie i pracował w firmie prawniczej założonej przez jego ojca, Herzoga, Foxa i Ne’emana.

Przed wygraniem pierwszych wyborów w Knesecie, Isaac Herzog pełnił funkcję sekretarza Rady Ekonomiczno-Społecznej (1988-1990), sekretarza rządu (1999-2001) i przewodniczącego Urzędu Antynarkotykowego (2000-2003). .

 

W 2003 roku Herzog został wybrany do XVI Knesetu jako członek Partii Pracy. Był członkiem Knesetu ds. Finansów, Spraw Wewnętrznych i Środowiska oraz Komisji ds. Zwalczania Narkotyków, a także Grupy Parlamentarnej Izraelskiej Partii Pracy.

Herzog prowadzi również lobby na rzecz wojny z narkotykami w Izraelu, lobby turystyki w Izraelu, lobby młodzieżowego w Izraelu i jest członkiem Klubu Chrześcijańskich Sojuszników Knesetu i lobby ekologicznego.

 

Chrześcijaństwo protestanckie jest więc kontrolowane przez bestię. Żaden pastor nie powie złego słowa na biblijną bestię.

 

 

Na koniec wypowiedź prezydenta:

 

“„Musimy bronić międzynarodowego statusu Izraela i dobrej reputacji w rodzinie narodu, walczyć z antysemityzmem i nienawiścią do Izraela oraz chronić filary naszej demokracji”.’

 

 

 

 

Updated: 13 lipca 2021 — 08:46

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme