Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Administracja Bidena chce śledzić dezinformacje kowid w smsach.

 

Niedawny raport ujawnił, że administracja Bidena ma plany współpracy z firmami technologicznymi i operatorami SMS w celu monitorowania i zwalczania dezinformacji, co natychmiast spotkało się ze sceptycyzmem i krytyką ze strony republikańskich prawodawców. W poniedziałek Politico poinformował o planach administracji Bidena dotyczących zwalczania dezinformacji w odniesieniu do szczepionka COVID-19.

 

„Biały Dom postanowił mocniej uderzyć w dezinformację i taktykę zastraszania po tym, jak republikańscy prawodawcy i konserwatywni aktywiści zobowiązali się do walki z planami administracji, aby chodzić „od drzwi do drzwi” w celu zwiększenia wskaźników szczepień” – napisał Politico. „Odmowa będzie obejmować bezpośrednie wywołanie platform mediów społecznościowych i konserwatywnych programów informacyjnych, które promują takie taktyki”.

 

https://www.foxnews.com/media/biden-slammed-plans-monitor-text-messages-vaccine-misinformation

 

Zapewne niewielu to zszokuje, ale powiem/napiszę więcej: w niedalekiej przyszłości kamery będą w domach. Oczywiście dla bezpieczeństwa wszystkich.

Społeczeństwo jest pozbawione rozumu. Niektórzy wyraziliby się dosadniej.

Myślę, że dużą rolę w zwiedzeniu, wręcz kosmiczną odegrały kościoły. Zarówno protestanckie jak i katolickie. One te władze okupacyjne od lat powojennych autoryzowały.

 

13 rozdział listu  do Rzymian jest błędnie interpretowany.

Władza jest od Boga jeśli wykonuje Boże Prawo: ściga bandytów i złodziei. Ta władza jest przeciwna Bogu, choć za przyzwoleniem Boga a to wielka różnica.

Faraon również działał za przyzwoleniem Boga, ale też wbrew Bogu. Faraon wprowadzał ograniczenia dla Izraelitów.

 

Wróćmy na chwilę do tych czasów:

 

“Oto lud izraelski stał się liczniejszy i potężniejszy od nas. (10) Postąpmy więc z nim mądrze, aby się nie mnożył. Bo gdyby nas zaskoczyła wojna, mógłby także on przyłączyć się do naszych wrogów, walczyć przeciwko nam i ujść z kraju. (11) Ustanowiono przeto nad nim nadzorców pańszczyźnianych, aby go gnębili ciężkimi robotami; budowano wtedy dla faraona miasta-spichlerze: Pitom i Ramses. (12) Lecz im bardziej go gnębili, tym więcej się rozmnażał i rozrastał; i bano się synów izraelskich. (13) Egipcjanie zmuszali Izraelitów do ciężkich robót (14) i uprzykrzali im życie uciążliwą robotą w glinie i przy cegłach i różną pracą na polu. Wszystkie te prace wykonywali pod przymusem.”

 

.

  1. Faraon dokonuje depopulacji jak obecni Chazarowie.
  2. Faraon gnębi źle wynagradzaną i ciężką pracą. Polacy również są słabo wynagradzani i obciążani horrendalnymi podatkami.
  3. Egipcjanie utrudniali pracę i obecny system biurokratyczno-socjalistyczny również utrudnia.
  4. Faraon i jego system nadzorował lud Boży tak jak teraz system biblijnej bestii planuje jeszcze bardziej wchodzić w życie ludzi.

 

Ucisk będzie jeszcze większy, ale wraz z nim nadejdzie Gniew Boży.

Ludzie muszą się zastanowić, po której stronie chcą stać: po stronie Faraona czy po stronie YHWH i Jezusa.

 

Ten czas przejściowy między całkowitym wykluczeniem a częściowym jak teraz jest dla ludzi błogosławieństwem.

Jest to idealny czas na przyjście do Boga i Jego Słowa, które ma moc burzenia warowni.

 

Ty decydujesz.

“I nie ma w nikim innym RATUNKU; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.”

 

Tylko Jezus Chrystus.

 

 

 

Updated: 14 lipca 2021 — 11:55

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme