Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Organizacja Sorosa sponsoruje wojnę domową w RPA. Dantejskie sceny. Co z tego wyniknie?

 

Chaos, anarchia, plądrowanie sklepów, to tylko część zła jakie ma miejsce w RPA.

 

https://www.facebook.com/thekoreatimes/posts/4132285650212571

 

 

W państwie tym dochodzi do dyskryminacji białych a nawet mordów.

RPA ma dość wysokie bezrobocie wynoszące około 40%.

Rząd i policja nie interweniują, ludzie nie mają jedzenia.

Były prezydent RPA został aresztowany i skazany na więzienie, a że ma poparcie Zulusów protesty przeciw aresztowaniu przerodziły się w powstanie.

 

“Zuma został skazany na 15 miesięcy więzienia za obrazę sądu. Zgodnie z decyzją sądu, będzie mógł się ubiegać o warunkowe zwolnienie za niecałe cztery miesiące. Ciążą na nim jednak dużo poważniejsze oskarżenia, między innymi o korupcję i pranie brudnych pieniędzy.

 

Problem polega na tym, że te zamieszki w RPA mogą się rozlać na cały świat. To może być punkt zapalny.

 

Przypominam Plan 3 wojen światowych wg masona Alberta Pikea:

 

“Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

 

Ale przypomnijmy sobie co się zaczęło dziać w Polsce kiedy ruszyły protesty antykowidowe?

Nagle pojawiły się protesty zarządzane przez Chazarki spod znaku pioruna.

 

 

 

Większość protestów i rewolucji była sterowana przez chazarskich banktsersów.

Gdyby Zulusi poznali Jezusa nie daliby się wrobić w ten chaos i podobnie gdyby te kobiety biorące udział w sterowalnych marszach Strajku Kobiet poznały Boga, nie skandowałyby bezmyślnie.

 

Coś się zaczyna i być może świat czeka wojna, na opamiętanie na otrząśnięcie się i przyjście do Boga, który chce uratować wszystkich od śmierci drugiej, do Jezusa Chrystusa.

 

Updated: 16 lipca 2021 — 08:19

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme