Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Bustowski kontra Gessler.

Osobę Bustowskiego znam od jakiegoś roku, ale nigdy nie komentowałem a to dlatego, że nie podoba mi się forma akcji tego jakby nie było aktywnego antysystemowca.

 

Jednakże w tym przypadku chciałem pokrótce omówić wydarzenie z Karpacza.

 

Magda Gessler w ostatnią czyli sobotę 24 lipca nagrywała w Karpaczu jeden z odcinków programu „Kuchenne rewolucje”.

Nie oglądam tego programu i mało tego uważam, że oglądają go ludzie bezrozumni, gdyż trzeba być nienarodzonym człowiekiem aby oglądać stale furiatkę rodem z Chazarii rzucającą przedmiotami i pomiatającą Polakami.

Z drugiej strony jakim trzeba być nieświadomym Polakiem, aby dawać zarabiać słusznym dając się przy tym poniżać.

Dla rozgłosu? Część ma antyreklamę.

 

Ale w tej całej mojej niechęci do satanokultury rewolucji chazarskich nie wyłapałem nigdy tego co wyłapał Bustowski.

Właśnie 24 lipca Marcin Bustowski  zaczął wywoływać restauratorkę przez megafon. Kiedy doszedł do niej wypominając jej złe intencje i lekceważenie problemu glifosatu w jedzeniu  doszło do awantury. Gesslerowa nie wytrzymała i uderzyła M. Bustowskiego wytrącając mu telefon, a później zaczęła szarpać podłączony do niego kabel.

 

screen z filmu na dole.

 

Czy Bustowski ma rację?

 

“na terenie stanu Kalifornia sąd w Oakland przyznał małżeństwu chorującemu na złośliwego chłoniaka nieziarniczego aż 2 miliardy dolarów odszkodowania. Oboje przez ponad 30 lat stosowali w swoim gospodarstwie Roundup. Ława przysięgłych uznała, że to właśnie wieloletnie stosowanie glifosatu jest przyczyną ich ciężkiej choroby. Istotne w tej sprawie jest to, iż dwójka niespokrewnionych ze sobą ludzi, wystawionych na ekspozycję problematycznego środka chwastobójczego przez wiele lat, zachorowała na ten sam nowotwór złośliwy. Stanowi to mocny dowód na rakotwórcze działanie glifosatu[13]. Kwota 2 miliardów dolarów została co prawda zredukowana do 87 milionów przez sąd apelacyjny, ponieważ zdaniem sądu wyrok w I instancji przekroczył granice precedensu sądowego. Tym niemniej sentencja wyroku została zasadniczo utrzymana w mocy”

Czy glifosat jest rakotwórczy? Spór o związek chemiczny koncernu Monsanto

 

Bustowski powiedział:

 

 

Ja wszystkim gościom Karpacza odradzam tutaj przyjeżdżać, bo w żadnej gastronomii nie dostaniecie zdrowej żywności, tu jest wszystko kupowane w Tesco i Biedronce, największy syf, kiła i mogiła” – mówił.

 

Bustowski miał także żal, że Gesslerowa nie odczytała dokumentów, które jej przesłał, a mają one świadczyć o zatruciu wody i przekroczeniu norm aluminium o 150 proc.

 

 

„Spotkamy się w sądzie!” – zapowiedział Bustowski i zaznaczył, że skieruje sprawę do sądu za zniszczenie mienia. Faktycznie, we wtorek na swoim profilu opublikował zdjęcie wniosku.

 

 

 

 

Teraz skomentuję to z punktu widzenia uzurpatorstwa tej nacji.

Otóż biblia mówi o prawdziwych Izraelitach:

“W tobie będą błogosławione wszystkie narody” Galatów.

 

lub

 

“I będę błogosławił błogosławiącym tobie, a przeklinających cię przeklinać będę; i będą w tobie błogosławione wszystkie plemiona ziemi.” 1 Mojżeszowa. 12.3

 

Niestety ale przez te nację podszywającą się za Izraelitów narody są przeklęte. Polacy przyjmując kulturę Chazarów i Edomitów (Herod był Edomitą) przegrywają.

Niestety chazarsko jezuicki kościół Rzymu wypaczył nauki biblijne i Polską rządzi bestia.

Żaden pastor nie potępi tej chazarskiej nacji i nie wskaże Wam bestii w syjonizmie i talmudzie.

Pastor Cyrikas (kolega A. Kwaśniewskiego) Kurylas nagle stali się antysysemowcami, a gdzie byli przez ostatnią dekadę?

Jednak oni właśnie jak i cała reszta łącznie z pastorami kowidowcami nie powiedzą, że banki, farmaceutyka, przemysł porno, kultura, media są fałszywych Judejczyków.

Pastoria jest prosyjonistyczna.

Którzy pastorzy/pasterze troszczyli się o jakość żywności w Polsce? Którzy mówili o roundupie i glifosacie jak Bustowski?

 

Protestantyzm jest pod kontrolą Zet z kropką,

Bustowski ma zły styl, ale kto ma to robić jak nikt inny tego nie robi?

Módlmy się o Bustowskiego, gdyż on zaczepił tylko o część prawdy, ale gdzie mowa o Watykanie, o Talmudzie, a gdzie o Jezusie?

Bustowski Marcin powiedział w filmie na dole, że zna się dobrze z Piotrem Ikonowiczem bratem Gessler. Jak można bratać się z komunistą?

 

To wiara ogranicza się do kościółka? No tak a później jak ktoś będzie miał raka to będzie modlitwa i kościół się zbierze.

Pastor Godawa miał być uzdrowiony rok temu i już go nie ma.

Pastorów nie interesuje życie ludzi i społeczeństwa, pozamykali się w kościołach i uczą teologii.

Jezusa niewiele osób chce poznać, bo Jezusa zamykają w budynku, w religii. Jezusa nie ma tam gdzie są rakotwórcze substancje w pokarmach. Jezus jest tylko pieśniach przy gitarze.

Wstyd i żenua.

Nie utożsamiam się z protestantami ani ewangelikami z denominacji w ekumenii (baptyści, KZ, luteranie itd).

 

Izrael to ludzie żyjący w prawdzie  poza kościołem. Izrael to ludzie żyjący w miłości braterskie i trosce o innych. Ludzie wrażliwi na cierpienie i brak sprawiedliwości. Izrael Jezusa to ludzie odrzucający kulturę Chazarii i Edomu i Kanaanu.

Z miłości do ludzi odrzucamy zło.

 

źródło:

 

oraz:

 

https://www.wprost.pl/prime-time/10474861/kuchenne-rewolucje-awantura-bustowskiego-z-gessler-o-co-poszlo.html

Updated: 29 lipca 2021 — 18:30

1 Comment

Add a Comment
  1. Witam geslerowa to narkomanka(kokainistka) wiem bo przyjeżdżała po towar do mojego kolegi znajomego. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme