Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ekobójstwo jako nowe przestępstwo.

Prawnicy na całym świecie opracowują „historyczną” definicję ekobójstwa.

 

Projekt ustawy ma na celu ściganie przestępstw przeciwko środowisku.

 

Wraz z plandemią rodzi się nowy rodzaj faszyzmu. Jest nim ekomunizm. To stworzone przez mnie pojęcie na potrzeby tekstu.

Od wielu lat pisałem o promowaniu new age przez Watykan, matki natury itp.

 

Pachamama – matka natura i papież jezuitów.

 

 

Natomiast termin „ekobójstwo” został ukuty w 1970 roku przez amerykańskiego biologa Arthura Galstona , aby określić powszechne szkody spowodowane użyciem przez Stany Zjednoczone toksycznego herbicydu Agent Orange podczas wojny wietnamskiej. Dwa lata później ówczesny premier Szwecji Olof Palme opisał „oburzenie ekobójstwa” w związku z tą samą wojną. Ale pierwsza analiza prawna i wezwanie do zakazu ekobójstwa pochodzi od Richarda Falka , profesora prawa międzynarodowego, w 1973 roku.

 

Jednak ekobójstwo nigdy nie zostało oficjalnie uznane. Rzeczywiście Statut Rzymski, traktat założycielski Międzynarodowego Trybunału Karnego, wspomina o środowisku tylko raz, w odniesieniu do zbrodni wojennych i tylko w sytuacjach prawnie kwalifikujących się jako konflikty zbrojne . Poza zbrodniami wojennymi jedynym narzędziem ochrony środowiska w rękach MTK są zbrodnie przeciwko ludzkości .

 

Po rzezi niemieckich faszystów na Polakach i Żydach Narody Zjednoczone ogłosiły ze ludobójstwo jest przeklęte.

Teraz mała grupa światowych liderów włączając Papieża i Macrona zaczęła wygłaszać zarzut, który stanowi podobne zagrożenie dla ludzkości i jest poza zasięgiem prawa kryminalnego i jest nim ekobójstwo.

 

PAPIEŻ OPISUJE EKOBOJSTWO JAKO MASOWE ZATRUCIE POWIETRZA LĄDU I WODY I JAKĄKOLWIEK AKCJE MAJĄCĄ NA CELU NARUSZENIE PRZYRODY.

 

Papież podżyrował kampanię ekologów aktywistów by ustanowić

Ekobójstwo  piątym przestępstwem w sądzie w Hadze.

Jakikolwiek akt krzywdzący planetę będzie nielegalny i chcą aby to ludzie czuli się winni choć to mega korporacje i ich fabryki do tego doprowadziły, ale to to przeciętny Kowalski ma mieć poczucie winy.

 

Czy rozumiecie teraz dlaczego straż miejska jest w posiadaniu dronów do sprawdzania dymu z domów?

Okradają ludzi w majestacie prawa a następnie wymagają eko pieców.

 

Wobec tego co wyżej, teoretycznie rzecz biorąc z naszego punktu widzenia  to katolicyzm tak samo jak organizacje sodomskie i quasi komunistyczne powinny być uznane za organizacje przestępcze. Ale to będzie traktowane jako przestępstwo dopiero, kiedy przyjdzie Jezus.

 

Na ten czas Francja staje się liderem wdrażania wszelkich elementów reżimu ekomunizmu, a Macron jest nadal na mojej liście przebojów kandydatów na antychrysta w czołówce tabeli.

 

 

Francja przygotowuje projekt ustawy o „ekobójstwie” w celu ukarania aktów wyrządzania szkody środowisku naturalnemu.

 

Francuskie Zgromadzenie Narodowe  zatwierdziło stworzenie przestępstwa „ekobójstwa” w ramach zestawu środków mających na celu ochronę środowiska i przeciwdziałanie zmianom klimatu.

 

Przestępcy będą podlegać karze do 10 lat więzienia i grzywnie w wysokości 4,5 miliona euro (5,4 miliona dolarów).

 

 

Telewizja wrealu24 pomimo częściowo ujawnianej prawdy o plendemii i inne katolickie media rzekomo antysystemowe nie powiedzą Wam kto stoi za tym wszystkim, tak samo jak nie powiedzą ani baptyści, ani zielonoświątkowcy. Dlatego, że oni tworzą system bestii.

 

Za boginią ziemi, matką ziemią stoi nikt inny jak największy przeciwnik Boga. Dlatego lucyferianizm to kowidyzm, kowidyzm to lucyferianizm.

 

Ekomunizm to nowy system totalitarny, który budują wszystkie religie, wszystkie narody bestii (syjonizmu).

 

Pozornie dbałość o przyrodę brzmi bardzo rozsądnie a nawet wkomponowuje się w przesłanie Słowa Bożego, ale diabeł tkwi w szczegółach i ja Wam to przedstawiam stale. Te detale, te szczegóły demaskujące prawdziwy cel tych przestępców Prawa Bożego.

 

Elektryczne samochody nie będą w zasięgu ręki przeciętnego człowieka i dlatego mamy budowane ścieżki rowerowe a wraz z nimi następuje popularyzacja elektrycznych hulajnóg. Ludzie będą zamknięci w obrębie swoich miejscowości niczym chłop pańszczyźniany. Drogi zostały wybudowane za nasze pieniądze, ale już za kilka lat nie będziecie mogli nimi jeździć.

Do roku 2030 fabryki będą mogły produkować silniki benzynowe i diesla.

Bruksela zakaże jazdy samochodami z silniami Diesla już w 2030 roku. Od 2035 roku do stolicy Belgii nie wjedzie żaden samochód z silnikiem spalinowym. Zakaz będzie dotyczył nawet hybryd plug-in i zameldowanych w mieście mieszkańców.

 

Lucyferianie są niesamowicie obłudni, gdyż sami latają samolotami, mają drogie auta spalające ponad 10 litrów paliwa na 100 km, wspierają swoje korporacje zanieszcszyczające środowisko, ale to przeciętny obywatel będzie ujarzmiony, a to wszystko dlatego, że ludzi nie interesuje Bóg i Prawda, bo prawda to Jezus.

 

 

źródła:

 

https://www.theguardian.com/environment/2021/jun/22/legal-experts-worldwide-draw-up-historic-definition-of-ecocide

 

https://www.france24.com/en/france/20210417-france-drafts-ecocide-bill-to-punish-acts-of-environmental-damage

 

 

_____________________

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie

 

 

 

Updated: 29 lipca 2021 — 10:32

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme