Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wyjdziesz z domu niezaszczepiony, policja zawróci cię z powrotem. To obiecuje prezydent Filipin.

Pisałem i będę stale o tym przypominał, że przebieg ucisku plandemicznego, Wielkiego Ucisku biblijnego będzie uzależniony od stopnia wierności Bogu danego kraju. Filipiny to kraj bałwochwalczy i katolicki i komunistyczny a prezydent Filipin Rodrigo Duterte nieraz uwłaczał Bogu o czym pisałem kilka lat temu.

Jeśli czytasz teraz ten tekst i nie weźmiesz do serca tego co wyżej wytłuściłem (nie obrażam otyłych), to Polska może nie będzie drugimi Filipinami ale drugą Kanadą czy Australią a jak wiemy tam jest najgorzej.

 

– Jeśli wyjdziesz z domu niezaszczepiony, każę policji zabrać cię do niego z powrotem – ostrzegł prezydent Filipin Rodrigo Duterte. Antyszczepionkowców określił jako ludzi “roznoszących wirusa na prawo i lewo.

Duterte zaznaczał, że choć nie ma jeszcze przepisów, które zabraniałyby niezaszczepionym wychodzenia z domów, to on sam jest gotowy zmierzyć się pozwami niezadowolonych osób.

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-filipiny-rodrigo-duterte-ostrzega-niezaszczepionych,nId,5387778?fbclid=IwAR3_TYHsJDg-aM0Cfjl4hzkuVt_wvAi6XlAMRJ1vOjpVf1eTmnmq-zO8CLA#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome”.

 

 

Na początku lipca komunista prezydent Duterte “motywował” do szczepień groźbą aresztu.

Macie wybór – albo szczepionka, albo więzienie – mówił.

Tak działają lucyferianie – zastraszają i częściowo się im to udaje.

My jesteśmy z Boga i nie boimy się.

Jest prawie sierpień i nadal żyjemy bez szczepionek i w przeważającej części bez testów….

Ja nawet się nie testowałem.

 

Według mojej oceny na jesień dojdzie do dużych zamieszek, o których nie dowiemy się ze stacji telewizyjnych Bestii biblijnej, czyli ze wszystkich stacji.

Nie dowiemy się o protestach w innych krajach choć może wspomną o protestach w Polsce oczywiście nierzetelnie a tendencyjnie.

 

Piłka w grze, walczymy informacją. Wiem, że nie macie sił. Ja też, ale tutaj w tym kraju żyjemy i darmo skóry nie sprzedamy okupantom chazaraskim.

 

 

 

 

 

 

Updated: 29 lipca 2021 — 17:36

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme