Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Biały Dom sygnalizuje, że jest gotów przywrócić blokady, zamknięcie szkół, jeśli jest to zalecane przez CDC

Mimo, że nie słychać o masowym pomorze ani samych zakażeniach deltą, alfą  itd, cały świat przygotowany jest do zamknięcia.

Prawie żaden pastor nie mówi, że bestia jest już od 2 wojny światowej i jest nią światowy syjonizm mający swój rząd w ONZ.

 

Biały Dom zasygnalizował w czwartek, że prezydent Joe Biden jest gotów powrócić do drakońskich blokad i zamykania szkół w 2020 r., jeśli zaleci to amerykańskie Centrum Chorób i Prewencji.

Reporter Fox News, Peter Doocy, zapytał główną zastępcę sekretarza prasowego Karine Jean-Pierre, dlaczego Amerykanie powinni ufać Bidenowi, kiedy mówi, że USA nie wrócą do blokad związanych z pandemią, kiedy „raz powiedział też, że nie musimy już nosić masek”. zostaliśmy zaszczepieni”.

 

„Cóż, ponieważ słuchamy naukowców, słuchamy ekspertów” – powiedział Jean-Pierre.

 

 „To jest sytuacja w zakresie zdrowia publicznego. Tu wcale nie chodzi o politykę. Chodzi o ratowanie życia. I o to właśnie chodzi prezydentowi. Chce mieć pewność, że ratujemy życie. Jeśli spojrzysz na… ostatnie sześć miesięcy, to właśnie robił – każdego dnia – i widzisz to w liczbach. Teraz jesteśmy w punkcie, w którym musimy się podwoić i dać ludziom bardzo, bardzo jasne, że nie możemy, nie możemy pozwolić, by pandemia wygrała. Musimy dalej walczyć”.

Doocy kontynuował, pytając rzeczniczkę Bidena, czy to oznacza, że ​​„jeśli naukowcy przyjdą do ciebie w pewnym momencie i powiedzą:„ Naszym zdaniem powinny być zamknięcia i powinny być zamykane szkoły ”, zrobiłbyś to.

faithwire.com/2021/07/29/white-house-signals-its-willing-to-reinstate-lockdowns-school-closures-if-recommended-by-cdc/

 

Jeśli ktoś ogląda kłamstwa będzie powtarzał kłamstwa. Politycy słuchają ekspertów, a my wiemy doskonale, że eksperci siedzą w kieszeniach korporacji.

 

Tu wcale nie chodzi o politykę. Chodzi o ratowanie życia.”

 

W świecie kłamstwa jest zawsze odwrotnie, a więc im nie chodzi o ratowanie życia, ale wprost przeciwnie.

 

Cały świat bestii, wszystkie rządy są przygotowane na jesienny lockdown, który rozpocznie się w niektórych krajach już pod koniec sierpnia. Totalna zgoda i jedność wynikająca z przejęcia każdego państwa przez Chazarię. Tego nie usłyszycie na kazaniach ponieważ protestantyzm jest przejęty.

Widziałem w tym roku kilka cmentarzy protestanckich. Były one w miejscowościach, a których obecnie nie ma śladu po ewangelikach. Rzym wyciął protestantów a obecni są pod jego kontrolą.

 

 

 

 

 

 

Updated: 30 lipca 2021 — 07:50

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme