Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W Sydney żołnierze z policją będą wyciągać z domów osoby z pozytywnym wynikiem c19 i będą umieszczali w izolatoriach.

Jeśli teraz nie zaczyna się biblijny Wielki Ucisk, to nie wiem kiedy….

 

“Epidemia Strachu” plus “Songbird” były scenariuszami tego co planują w najbliższym czasie zrobić i to co zrobili. To są ich proroctwa. Ci psychopaci bawią się w Boga. Oni mają swojego boga, który za te wszystkie ofiary daje im władze i sukces, ale nie wiedzą że trafią tam, gdzie będzie płacz i zgrzytanie zębów. Tak jak wszyscy, którzy nie przyjęli miłości prawdy.

 

 Najbiedniejsze dzielnice Sydney podobno przygotowują się do militarnego egzekwowania najtrudniejszej i najdłuższej blokady miasta podczas pandemii COVID-19, ponieważ liczba infekcji utrzymywała się na wysokim poziomie przez pięć tygodni od wprowadzenia ograniczeń

Gdy w mieście, w którym mieszka 5 milionów ludzi, nakazano pozostać w domu podczas wybuchu wysoce zakaźnego wariantu Delta, władze nakreśliły jeszcze surowsze ograniczenia dla najbardziej dotkniętych przedmieść, w tym obowiązkowe testy i noszenie masek na zewnątrz.

Od poniedziałku około 300 pracowników armii australijskiej pomoże policji pukać do drzwi osobom, które uzyskały pozytywny wynik testu na obecność wirusa, aby zapewnić im izolację, powiedział komisarz policji Nowej Południowej Walii Mick Fuller podczas telewizyjnej konferencji prasowej.

Wzmocniona obecność wojska i policji obejmowałaby szerokość największego miasta Australii, ale głównie osiem dzielnic samorządowych na zachodzie miasta – zamieszkałych przez 2 miliony ludzi – gdzie zgłoszono najwięcej nowych przypadków.

 

Szatańska retoryka: “aby zapewnić im izolację”.

Najpierw przymuszają do testów, a następnie skazanych z pozytywnym wynikiem – w ten sposób można każdego wyeliminować i unicestwić – umieszczą w izolatoriach (czytaj więzieniach).

 

Niesamowite jak większość ludzi to wszystko kolokwialnie pisząc łyka jak żaba muchę…. Poziom indolencji ludzi jest przerażający i w większości odpowiadają za to sprzedajni księżą i pastorzy!

Ci, którzy powinni stać na straży i czuwać nakłaniają do złego i podtrzymują ten system, retorykę neo Iosifów Wissarionowiczów Dżugaszwili…..i innych słoneczek Gruzji rodem z Chazarii.

 

Jeśli nie będziecie wyraziści w kościołach i nie będziecie żądali od pastorów i księży działań to i wy wylądujecie w izolatoriach!!!

 

Przy okazji Australii zawsze podkreślam duchowość tego kraju co nie pozostaje bez znaczenia. Ja wiem, że część z czytelników nie wierzy w skutki duchowe grzechu, ale taka jest niestety korelacja.

 

Szaman podczas nabożeństwa w kościele:

Drag Queen

Menopauza transeksualisty

Australia wiedzie prym w kwestii aborcji.

 

To wszystko musi się stać, ponieważ ludzkość odeszła od Prawa Bożego. Oczywiście, że na jesień będzie gorzej, ale to od Polaków zależy jak bardzo. Jeśli przyjmiemy bezprawie (aborcja, prawa Sodomii) to będzie tak samo jak w krajach anglosaskich.

 

Jeśli zawiodłeś się swoim pastorem lub księdzem, którzy nigdy nie ostrzegali przed systemem bestii, który istnieje od 1945 roku, to nie oznacza, że Boga nie ma. To oznacza, że kościoły są przejęte przez jezuitów, masonów, Chazarów i jak zwał tak zwał.

Przyjdźcie ludzie do Boga Żywego i Jezusa Chrystusa. To On daje wolność, nadzieję i spokój w tych bardzo ciężkich czasach. To, że teraz są wakacje i można wyjść na plażę, w góry, jest tylko okresem przejściowym przed pandemią na jesień a co za tym idzie totalitaryzmem grypy.

 

źródło:

https://news.trust.org/item/20210730053158-jwg5n

 

Updated: 30 lipca 2021 — 18:28

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme