Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Gazeta Lubuska: “szykują się na wojnę”. Jak mogą się potoczyć dalej sprawy?

Ja o wojnie pisuję lub mówię od roku. To, że jej nie ma nie oznacza, że nie będzie, a przygotowania mogą  być nie tylko od roku, ale od kilku lat.

Masoneria zna datę wybuchu wojny. To my jej nie znamy. Daj Boże żeby jej nie było, ale wg mnie jest im potrzebna.

Oczywiście nie będzie miała ona takiego samego charakteru jak 2 WS,  tak jak druga wojna nie miała charakteru pierwszej światowej.

Za dużą infrastrukturę mają, aby ją niszczyli.

Według mojej oceny wszystko się zacznie od Iranu i Izraela, a za chwilę nastąpi wybuch wojny na granicy polsko-białoruskiej. Tudzież odwrotnie.

 

Popatrzcie, gdybym to ja umieścił takiego newsa, tak, jak zrobiła to  poważna gazeta jaką jest Gazeta Lubuska, a wojny by nie było, to “bracia” chrześcijanie by mnie zjedli…

 

 

To nie jest mój nagłówek, ale też nie jest to tytuł Fakt.pl, Superexpressu, ani plotek.pl.

 

Oczywiście portal może chcieć zwiększyć oglądalność. Wszak ma być dochodowy. Może też chcą nas notorycznie straszyć, ale założenia Klubu Rzymskiego muszą kiedyś zrealizować, a mapa powojenna ma wyglądać tak:

 

 

Polska w strefie wpływu Rosji….

To nie jest moja mapa.

 

Ktoś mi ostatnio mówił albo pisał, gdyż stale mnie informujecie o zasłyszanych sytuacjach za co serdecznie dziękuję, że planowo Rosja ma dojść do Wisły i tam ma być ustalona nowa granica.

 

Paradoksalnie mimo napływu wielu informacji  obecnie  mniej jestem pewien wojny, ale tak naprawdę może ona wybuchnąć w każdej chwili.

Czy o to chodzi portalom, czy mnie o wyświetlenia?

 

Gazeta Lubuska podaje, że 12. Szczecińska Dywizja Zmechanizowana przeprowadza jedne z największych ćwiczeń wojskowych od lat! Bierze w nich udział również pułk artylerii z Sulechowa i niby są to cykliczne coroczne, ćwiczenia, ale w tym roku specyficzne, bo rozgrywane w dwóch miejscach…

 

Liczba sprzętu wojskowego to 1000 sztuk.

15 tysięcy żołnierzy.

 

https://gazetalubuska.pl/szykuja-sie-jak-na-wojne-nietypowe-cwiczenia-zolnierzy-z-sulechowa/ar/c15-15792428?utm_source=facebook.com&utm_medium=gazeta_lubuska&utm_content=strefa_biznesu&utm_campaign=szykuja-sie-jak-na-wojne-nietypowe-cwiczenia-zolnierzy-z-sulechowa&fbclid=IwAR3Ou1XEykx6NP_bqv7U8kUmDuPID0bBBcoCOwyI2qwIbmQVkHXy8Y-uBIw

 

 

Dlaczego ma być wojna? Aby ludzkość przyjęła podobnie jak szczepionki doktrynę lucyferiańską.

Albert Pike mason zapowiadał to w Planie 3 wojen światowych.

Wojna również może się przydać do wprowadzenia stanów wyjątkowych na całym świecie, a co za tym idzie zmuszenia do dźganek.

Izolatoria albo czekają już albo są budowane.

Ustawę o kwarantannie wydłużają do 30dni…

 

Dochodzi do tego atak Chin na Tajwan.

 

https://www.the-sun.com/news/3608771/china-flies-nuke-bombers-fighter-jets-taiwan-air-space/

 

 

“Ostatni chiński atak wojskowy w niedzielę obejmował 10 myśliwców J-16 i cztery myśliwce Su-30, samolot do zwalczania okrętów podwodnych i cztery bombowce H-6, które mogą przenosić broń jądrową, poinformowało Ministerstwo Obrony Tajwanu.”

 

 

Chiny odegrają kolosalną rolę w tym wszystkim zapewne wspomagając Rosję. Nie zdziwiłbym się gdyby skośnoocy czerwoni doszli do Polinu.

 

Czy to tez na postrach?

Nie sądzę. Wojna wisi na włosku.

Potem antychryst i 7 lat biblijnego Wielkiego Ucisku.

Każdy, kto przyjmie lucyferianizm za dostęp do sklepów, do kupowania i sprzedawania straci życie wieczne.

Tak to widzę.

 

 

 

 

Updated: 9 września 2021 — 22:34

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Hej . Ja nie uważam aby u nas w Pl działy sie działania wojenne najwyżej będzie ostrzał przygranicznych miejscowości z terenu Białorusi . Tutaj chodzi o podział Ukrainy i to tam skoncentruje się batalia ! Co do Chin , to wygląda na razie , że trzymają z Rosją lecz zobacz jakie jest zaludnienie Chin im brakuje terytorium a te azjatyckie tereny Rosji byłyby idealnym łupem wojennym . Moim zdaniem Chiny i Usa są już dogadane dlatego dali Chiną wolną rękę na temat Tajwanu . Tak czy inaczej konflikt raczej będzie i trzeba sie liczyć z tym , że będzie u nas mobilizacja .

  1. Tzn podobnie uważam i chyba nawet o tym pisałem, że konflikt tym razem nie będzie stricte na terenie PL a na terenie Ukrainy. To Ukrainha będzie strefą buforową i kraje nadbałtyckie.

 2. Chodzą 3 mapy w necie. Jedna przedstawiona powyżej. Druga jak na wyglądać Polin. Trzecia – Gomberga.
  Patrząc na olbrzymie inwestycje czynione nagle w PL wygląda jakby na nasz kraj nie miałby spać żaden pocick (chyba że gaz).
  Wszystko zmierza w kierunku cyfryzacji i inwigilacji. Po co inwestować grube pieniądze w kraj, który miałby zostać zrównany z ziemią.
  Kilka dni temu byłem z rodziną w Suntago (największym parku wodnym w tej części Europy). Jak się dowiedziałem u obsługi, inwestorem jest ktoś z Izraela. Całe wodne miasteczko zostalo wybudowane w najnowsze technologie 5G Motoroli, Nokii i Samsunga. Monitoring z funkcja rozpoznawania twarzy u systemem uczenia się sztucznej inteligencji (opisanej w charakterystyce kamer). Lata temu kiedy instalowałem jako młody chłopak systemy dozoru i kontroli dostępu, nowością były kamery do identyfikacji tablic rejestracyjnych na stacjach benzynowych.
  Zatem po co to wszystko.
  Nawet częstotliwość ukrytego pasma 5G (27-34GHz) w PL nie współgra ze 100GHz w Rosji.
  Za to, jako ciekawostkę dodam, że częstotliwości 27-100GHz współgrają z…tlenkiem grafenu według jego charakterystyki!

 3. Polecam też stronę do śledzenia samolotów:
  https://globe.adsbexchange.com/

  Po wsunięciu literki “U” u góry wyświetlą nam się tylko samoloty wojskowe należące do NATO, które nie wykonują akurat jakiś potajemnych zadań.

 4. Imperia Czasów Końca – Piotr Gałecki

  Ten artykuł napisany w 2005r. być może trafnie interpretuje proroctwa Czasów Końca i właśnie wspomina o sojuszu Rosji z Chinami oraz upadku USA, zamianie EU w nowe Imperium Rzymskie, etc, etc.

  https://www.chlebznieba.pl/index.php?id=308

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme