Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

WSZYSCY pracownicy federalni w USA muszą być zaszczepieni, BEZ OPCJI na testy.

Komunista  Joe Biden, przyjaciel PO i SLD, w czwartek nałożył bardziej rygorystyczne przepisy dotyczące szczepień na pracowników federalnych i podejmie kroki, aby zachęcić prywatne firmy do tego samego.

Według raportu CNN , wśród kroków, które prezydent podejmie, jest podpisanie zarządzenia wykonawczego wymagającego, aby wszyscy pracownicy federalni zostali zaszczepieni przeciwko Covid-19, bez możliwości regularnego testowania w celu rezygnacji z wymogu szczepienia.

 

 

Komunistom nie wolno wierzyć!

 

Nowe oświadczenia wykraczają poza to, co Biden ogłosił na początku tego lata, kiedy zażądał szczepienia pracowników federalnych, ale pozwolił, aby ci, którzy zrezygnowali, podlegali rygorystycznym środkom łagodzącym.

Biały Dom powiedział, że rząd federalny powinien działać jako wzór dla innych firm w swoich własnych mandatach dotyczących szczepień i pochwalił duże firmy, które wymagają szczepienia pracowników.

 

 

Użyję teraz pewnego uproszczenia. Część być może uzna to za przesadę a część się zgodzi w 100%. Otóż komunizm na najwyższych szczeblach jest satanizmem.

Nie dość, że mają na flagach pentagram, to ich lewicowa ideologia związana z aborcją jako nową formą składania ofiar szatanowi oraz poparcie dla Sodomii pokazują prawdziwą wiarę. Biden jest wychowankiem jezuitów – wrogów Jezusa, którzy zostali stworzeni do niszczenia reformacji. Teraz Biden marionetka illuminati założonych przez jezuitę niszczy prześladuje chrześcijan. Zostawił swych rodaków w Afganistanie, ustawy prosodomskie powstają jak grzyby po deszczu, a pro-life jest dyskryminowane.

 

 

JOE BIDEN OGŁOSIŁ W CZWARTEK NOWE FEDERALNE WYMAGANIA DOTYCZĄCE SZCZEPIEŃ, KTÓRE DOTYKAJĄ NAWET 100 MILIONÓW AMERYKANÓW.

 

ROZLEGŁE PRZEPISY NAKAZUJĄ, ABY WSZYSCY PRACODAWCY ZATRUDNIAJĄCY PONAD 100 PRACOWNIKÓW WYMAGALI OD NICH COTYGODNIOWYCH SZCZEPIEŃ LUB TESTÓW NA OBECNOŚĆ WIRUSA, DOTYKAJĄC OKOŁO 80 MILIONÓW AMERYKANÓW. A OKOŁO 17 MILIONÓW PRACOWNIKÓW PLACÓWEK OPIEKI ZDROWOTNEJ, KTÓRZY OTRZYMUJĄ FEDERALNE UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE LUB MEDICAID, RÓWNIEŻ BĘDZIE MUSIAŁO ZOSTAĆ W PEŁNI ZASZCZEPIONYCH.

BIDEN PODPISUJE RÓWNIEŻ ZARZĄDZENIE, ABY WYMAGAĆ SZCZEPIEŃ DLA PRACOWNIKÓW WŁADZY WYKONAWCZEJ I KONTRAHENTÓW, KTÓRZY PROWADZĄ INTERESY Z RZĄDEM FEDERALNYM – BEZ MOŻLIWOŚCI PRZETESTOWANIA . TO OBEJMUJE KILKA MILIONÓW WIĘCEJ PRACOWNIKÓW.

 

Sami możecie sprawdzić tak, jak ja to zrobiłem z 10 lat temu jaką gwiazdę ułożono na powierzchni Kazachstanu:

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/09/astana-przysza-stolica-satanistow.html

 

Trochę się zmieniło od tamtej chwili i Astana (satana) obecnie nazywa się już Nursułtanem. Sułtan z arabskiego, to “ten,  który ma władzę”. Chan to skrócona nazwa od Kagan a obecna bestia to głównie Chazarowie, którzy mieli swój kaganat. W Turcji osmańskiej sułtan funkcjonuje od początku XX wieku.

 

 

Jeśli dojdzie do wojny światowej, to sami przekonacie się po wojnie jaka doktryna będzie oficjalną i “dobrowolną”.

Nie chcecie przyjść do Boga nawet w obliczu tak zatrważających czasów. Nie przeraża Was to, że we Francji ludzie nie mogą wchodzić do marketów bez dźganek.

Branże bez dźgania powoli się wykruszają.

 

Oczywiście kieruje te słowa do ludzi nie czytających Słowa, nie wierzących Jezusowi.

 

Ludzkość w pełni zasłużyła na to co ma ma nadejść.

Antyshystemowcy myślą, że będzie lepiej. To sami się przekonacie czy będzie lepiej.

 

Pomyślcie o tej apokaliptycznej symbolice:

 

 

 

 

 

https://edition.cnn.com/2021/09/09/politics/joe-biden-covid-speech/index.html

 

 

 

 

 

Updated: 10 września 2021 — 08:04

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme