Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Adwentyści, okultyzm i jezuici.

Pora zmusić ludzi mających bożki w instytucji zwanej kościołem do wyboru: albo Jezus albo kościół.

 

To, co Wam przedstawię znałem już mniej więcej 5-6 lat temu, ale nie byłem pewien czy spiskowcy mają rację, ale teraz w obliczu postaw ważnych funkcjonariuszy Adwentyzmu jestem pewien, że spiskowcy jednaki tę rację mieli.

 

Zacznijmy od logo organizacji adwentystów:

 

Seventh-day Adventist Church, w skrócie SDA Church.

Gdyby ktoś pomyślał, że jest to naciągana teoria, przedstawiam okładkę książki znanego adwentysty Douga Batchelora:

 

666.

 

Doug Batchelor, naucza, że ​​piekło nie istnieje. Wierzy, że piekło będzie tu na ziemi przez 1000 lat, a potem źli zostaną unicestwieni. . .

 

W sprzeczności z doktrynami Douga jest 2 Tesaloniczan 1:8-9, gdzie jest mowa, że ​​wszyscy odrzucający Chrystusa poniosą wieczną karę w dosłownym miejscu zwanym piekłem, które płonie płomieniami ognia. . .

 

Doug Batchelor twierdzi, że Bóg nie jest okrutny i nigdy nie mógłby wysłać nikogo do Jeziora Ognia, aby cierpiał wiecznie; ale nie tego naucza Słowo Boże. Jeśli Bóg pozwala na niewyobrażalne cierpienie w obecnym ziemskim świecie, możesz być pewien, że Bóg ma na myśli to, co mówi o wiecznym miejscu dla potępionych (Psalm 9:17), miejscu ognia i siarki (Ap 21:8), gdzie źli będą ukarani na zawsze (Objawienie 20:11-15).

W Biblii nie ma nic, co by nauczało, że piekło będzie na ziemi. Doug Batchelor naucza, że ​​chrześcijanie zostaną zabrani z ziemi podczas 1000-letniego Tysiąclecia; podczas gdy niegodziwi płoną w piekle na ziemi przez 1000 lat. To niebiblijne nauki.

 

Tysiącletnie panowanie Jezusa Chrystusa będzie dosłownie mieć miejsce  z Jerozolimy!

 

Niegodziwi zostaną wrzuceni do dosłownego miejsca zwanego piekłem, do którego udał się niezbawiony bogacz z Ewangelii Łukasza 16. SDA mają wszystko na odwrót. Niestety, istnieje wiele stron internetowych, które zaprzeczają wiecznej karze niegodziwców.

 

 

 

Idziemy dalej:

 

 

Magazyn Ministerstwa podobny do znaku iluminatów z rękami w kształcie szóstek.

 

Bardzo długo się zastanawiałem, dlaczego główne religie mnie przemilczają, wszak takich stron jak moja jest niewiele.

Teraz uważam, że jest to celowa blokada informacyjna.

 

Ostatnio Artur Jankowski poruszył bardzo ważny temat. Co prawda jeszcze nie zdążyłem obierze jego filmu na temat trójcy, ale obejrzałem dużą część tego arcy ciekawego filmu:

 

 

Nie zgadzam się ze wszystkim, ale spojrzenie na Boga Jedynego objawiającego się w jednej z trzech osób przeciera dla mnie nowy szlak, nową ścieżkę.

 

Jak się okazuje Adwentyści w czasach Ellen White nie byli trynitarianami, i Ellen White i jej mąż również nie byli trynitarianami.

 

 

„Zapraszamy wszystkich do porównania świadectw Ducha Świętego przekazanych przez panią White. ze słowem Bożym. I w tym nie zachęcamy Cię do porównywania ich z Twoim credo. To zupełnie inna sprawa. Trynitarianin może je porównywać ze swoim wyznaniem wiary, a ponieważ się z nim nie zgadzają , potępić ich”. — (James White, Review and Herald, 13 czerwca 1871)
Pionierzy Kościoła SDA, RF Cottrell, Sr. i Jr., DT Bordeau, JN Andrews, Loughborough, John Matteson, AC Bordeau, AT Jones, WW Prescott, EG White, James White i Uriah Smith, byli wszyscy zgodni. że to ten „ stary absurd trynitarny ” popełniony z Rzymu. Adwentysta PS Cottrell napisał w numerze Review and Herald z 6 lipca 1869 roku:

„ Aby trzymać się doktryny o Trójcy jest nie tyle świadczy o złej intencji jak zatrucia z tego wina, z których wszystkie narody pijany. Fakt, że była to jedna z wiodących doktryn, jeśli nie sama główna, na której biskup Rzymu został wywyższony do papieża , niewiele przemawia na jej korzyść… To powinno skłonić ludzi do samodzielnego zbadania jej, jak wtedy, gdy duchy diabłów czyniące cuda podejmują działania w obronie nieśmiertelności duszy”.

 

 

Adwentysta Ganoune Diop zafascynowany Papieżem jezuitą:

 

„Podczas gdy obiecują im wolność, sami są sługami zepsucia: przez którego człowiek jest zwyciężony, przez którego jest w niewoli ”. 2 Piotra 2:19.

 

 

Czy Ganoune Diop wyjątek zdrady? Ależ nie…

 

 

Bert Beach (lider SDA z Papieżem).

 

ONZ jest podłożem biblijnej bestii. Rockefeller przeznaczył działkę na tę instytucję. Na poniższym foto widzimy:

Ganoune Diopa (ad7), ambasadora SDA przy Organizacji Narodów Zjednoczonych, Teda Wilsona i Johna Graza jednoczących się w tych samych inicjatywach z Kościołem Światowym, Organizacją Narodów Zjednoczonych. Ganoune Diop jest przewodniczącym Kościoła SDA ds. Wolności Religijnej. Organizacja Narodów Zjednoczonych została założona przez Lucifer Trust, obecnie przemianowany na Lucis Trust. Chcą jednego porządku światowego pod rządami Lucyfera. Najprawdopodobniej albo Rotszylda albo ostatniego papieża.

 

 

Poniżej pastor Siciński zachęca do dialogu ekumenicznego i debaty chrześcijańsko-żydowskiej.

 

 

Adwentyści jako jedni z pierwszych wprowadzali nakaz noszenia masek na nabożeństwach. Zabierali ludziom tlen, a że w ich kościele przeważają osoby starsze, to dopowiedzcie sobie sami co oni im robili…

Prawo Boże i Jezus tak. Adwentyści zdecydowanie nie.

Na pewno jest tam wielu Bożych ludzi. Nieświadomych. Ale, Ci, którzy widzą co się dzieje w tej organizacji Nierządnicy a udają jak się na nich pluje że deszcz pada to zwykli faryzeusze.

 

 

Updated: 12 września 2021 — 14:29

4 komentarze

Add a Comment
 1. Zgadzam się z wieloma myślami, zawartymi w tym artykule, jednak zachęcam sprawdzić kilka rzeczy, które nie są zgodne z prawdą:
  1. Adwentyści nie nauczają że piekło będzie 1000 lat na ziemi podczas gdy zbawieni będą z Jezusem w niebie (sprawdź proszę to w ich doktrynie oraz w książce Douga Batchelora).
  2. W księdze Objawienia wyraźnie jest napisane że “i śmierć i piekło (hades) będą wrzucone do jeziora ognistego, i owo jezioro – to druga śmierć.I jeżeli ktoś nie był zapisany w księdze żywota, został wrzucony do jeziora ognistego.” – Objawienie 20:14-15.
  Te słowa nijak nie pasują do nauczania o wiecznych mękach w ogniu, nieprawdaż?
  3. Wymieniony przez Ciebie pastor Jankowski w jednym ze swoich filmów opowiada jak przyszedł do niego jego zmarły ojciec, który według słów Artura Jankowskiego obecnie przebywa w piekle i sobie porozmawiali.
  Biblia wyraźnie mówi, że tego typu spotkania nie są możliwe, i że umarli nie mogą kontaktować się z żywymi, jednak Jankowskiemu to wcale nie przeszkadza. Co o tym sądzisz, Piotrze?

  1. “2. W księdze Objawienia wyraźnie jest napisane że “i śmierć i piekło (hades) będą wrzucone do jeziora ognistego, i owo jezioro – to druga śmierć.I jeżeli ktoś nie był zapisany w księdze żywota, został wrzucony do jeziora ognistego.” – Objawienie 20:14-15.”

   Kojarzę, że nawet prof Veith mówił, że jezioro ognia będzie gdzieś na pustyni i każdy ze zbawionych będzie mógł zoabczyć to jezioro stale płonące.
   Może źle zapamiętalem ale taki film o czasch konca nagrał Veith

   Co do Artura Jankowskiego. Też tego nie oglądałem a jeśli tak mówił to jest to wg mojego poznania niezgodne z prawdą

   1. Czy możesz podać dokładnie, w którym filmie prof. Veith mówił o tym jeziorze ognistym “gdzieś na pustyni” Jeszcze do niedawna on reprezentował Kościół Adwentystów Dnia Siódmego, więc nie mógł nauczać w ten sposób, bo to nie jest zgodne z ich doktryną.
    Problem jest głębszy, niż wygląda na zewnątrz. Tu chodzi o to jak postrzegamy charakter naszego Ojca.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme