Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rząd Izraela zdumiony czerwonym kolorem Morza Martwego w miejscu gdzie była Sodoma.

Jak podaje gazeta DailyMailu.uk

Basen Morza Martwego zmienia kolor na krwawo-czerwony, co zastanawia ekspertów z regionu, w którym Biblia mówi, że Bóg wysłał anioły, by zniszczyły Sodomę i Gomorę za grzechy ich mieszkańców.

 

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9985759/Dead-Sea-pool-turns-BLOOD-RED-Bible-says-God-sent-angels-destroy-Sodom-Gomorrah.html

 

Obecnie Morze Martwe ma około 50 km długości i 9 mil szerokości w najszerszym miejscu, ale szacuje się, że poziom wody w Morzu Martwym spadł o ponad 131 stóp od lat 50. XX wieku, a obecnie zmniejsza się o około dwie stopy rocznie.  

 

Jak tłumaczą zaczerwienienie morza  naukowcy?

Dyrektor ds. Rolnictwa w południowej dolinie Jordanu, Yassin al-Kasasbeh, powiedział Roya News, że zjawisko to występuje w stawach w pobliżu mórz ze względu na obecność pewnego rodzaju bakterii i krasnorostów, które kochają zasolenie, które zmieniają kolor wraz z obecność światła słonecznego.

 

Ale to nie wyjaśnia, dlaczego woda nagle zmieniła kolor na czerwony, podczas gdy inne baseny nie wykazują tego samego zjawiska, szczególnie biorąc pod uwagę, że w regionie panuje blisko całoroczne słoneczne niebo.

Inni urzędnicy powiedzieli Israel Today, że obecność tlenku żelaza w wodzie może tłumaczyć dziwną zmianę koloru, ale ponownie nie wyjaśnili, w jaki sposób tlenek żelaza zostałby wprowadzony do basenu i dlaczego tak się zmieniło szybko. 

Tymczasem Sakhr Al-Nusour, szef jordańskiego Syndykatu Geologów, powiedział w wiadomościach Al Ghad, że czerwony kolor mógł być spowodowany dodawaniem substancji przez ludzi. 

Ten punkt widzenia podzielało wielu Jordańczyków, którzy oskarżyli rząd o ukrywanie źródła zanieczyszczenia lub wykorzystywanie basenu jako wysypiska odpadów chemicznych.  

 

 

Zaktualizowane: 14 września 2021 - 07:26

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish