Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

NASA ostrzega przed nadchodzącym „chwianiem się księżyca” w 2023 roku, które może spowodować dramatyczne powodzie

Wygląda na to, że rok poprzedzający oczekiwany przez spiskowców Wielki Reset, czyli rok w 2023 roku  stanie się zatrważający.

 

Według nowego badania przeprowadzonego przez zespół naukowy NASA Sea Level Change Science Team z University of Hawaii, każde wybrzeże Stanów Zjednoczonych odnotuje wzrost przypływów z powodu „chwiania się” orbity księżyca.

Owi naukowcy z okultystycznego NASA twierdzą,  że te przypływy rozpoczną „dziesięć lat dramatycznego wzrostu liczby powodzi” w latach 30. XX wieku. W raporcie USA Today NASA wyjaśnia korelację globalnego poziomu morza z orbitą Księżyca. „Przypływy stają się wyższe, a odpływy niższe. Globalny wzrost poziomu morza popycha przypływy tylko w jednym kierunku – wyżej.

Tak więc połowa 18,6-letniego cyklu księżycowego przeciwdziała wpływowi wzrostu poziomu morza na przypływy, a druga połowa zwiększa ten efekt” – wyjaśnia NASA. Naukowcy twierdzą, że chwianie nie jest niczym nowym ani niebezpiecznym. W rzeczywistości pierwszy raport o chybotaniu księżyca pochodzi z 1728 roku.

 

 

„Wyższe morza, wzmocnione przez cykl księżycowy, spowodują skokowy wzrost liczby powodzi na prawie wszystkich wybrzeżach kontynentalnych Stanów Zjednoczonych, na Hawajach i na Guam. Tylko daleko północne wybrzeża, w tym Alaska, zostaną oszczędzone przez kolejną dekadę lub dłużej, ponieważ te obszary lądowe rosną z powodu długotrwałych procesów geologicznych” – powiedziała NASA w środę.

 

 

NASA jest organizacją kłamstwa i powstałą w celu zracjonalizowania kłamstw.

Wszystkie kataklizmy, które Jezus zapowiadał a wynikają z nadchodzącego Gniew Bożego chcą logicznie światu wytłumaczyć, aby nadal współuczestniczyli z nimi w grzechu, żeby nie widzieli konsekwencji Sodomizacji i składania ofiar z aborcji.

 

Jezus Chrystus objawił nam końcówkę czasów tuż przed Jego przyjściem:

Będą silne trzęsienia ziemi, a miejscami głód i zaraza; ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie.”

 

Jesteśmy na tym etapie z Łukasza, ale czeka nas zapewne w ciągu mniej więcej dekady czas z Apokalipsy;

 

(12) I zatrąbił czwarty anioł, i została uderzona trzecia część słońca i trzecia część księżyca, i trzecia część gwiazd, aby trzecia część ich została pogrążona w ciemności, i trzecia część dnia nie zajaśniała, podobnie i noc.
(Apokalipsa (Objawienie) 8:12)

 

Według moich obserwacji pogody oraz kataklizmów oraz analizy Pisma pod kątem czasów ostatecznych wynika, że nastąpi wzrost tzw. bólów porodowych tuz przed przyjściem Jezusa, tj. trzęsień ziemi, tajfunów, wybuchów wulkanów, trąb powietrznych itp.

 

Ludzkość patrzy i nie widzi. Bóg daje czas na nawrócenie i zarazem pokazuje, że dzieje się coś złego, że bezbożni ludzie w systemie zwanym bestią podejmują się sprzecznych z Prawem Bożym ustaw.

 

Szkoda, że turbo Słowianie i new age nie widzą tego wszystkiego.

 

źródło:

https://www.chron.com/news/space/article/NASA-moon-wobble-flooding-texas-coast-16315177.php

 

_______________

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie

 

 

Updated: 15 września 2021 — 09:30

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme