Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Gubernator Dakoty nazywa “niebiblijnym” nakaz szczepień. Gdzie ci mężczyźni…

Niesamowite wypowiedzi kobiety polityk. Pokrzepiające i przywracające wiarę w człowieka…

 

 

Gubernator Południowej Dakoty Kristi Noem powiedział CBN News, że działania administracji Bidena nie są biblijne. Wypowiedziała te komentarze w ramach szeroko zakrojonego wywiadu, w którym omówiła swój sprzeciw wobec nakazów szczepień, wiarygodność dr Fauci, aborcję i stan duchowy Ameryki.

Noem mówi, że jest gotowa walczyć z niedawnym federalnym nakazem dotyczącym szczepień dla prywatnych firm. „To, co robi prezydent Biden, sprowadzając te mandaty do firm i pracodawców zatrudniających ponad 100 osób, jest niezgodne z konstytucją” – powiedziała.

„Konstytucja wyraźnie stwierdza, że ​​​​rząd federalny ma ograniczone uprawnienia i że wszystkie inne uprawnienia są delegowane na stany”. „Więc, jak tylko te wytyczne zostaną wydane, wniosę spór, a prezydent powiedział, że spotkam się z nim w sądzie” – powiedział Noem CBN News.

 

Zapytana, czy uważa, że ​​doktor Fauci powinien zostać zwolniony, gubernator odpowiedział: „Cóż, Fauci wyrządził wielką krzywdę temu krajowi. To, co zrobił, zdyskredytował naszych urzędników służby zdrowia. – Był polityczny – ciągnęła.

– Nie był konsekwentny. Nie podążał za nauką. Dlatego jego wiarygodność spada do zera”

 

Konkretna kobieta jakich mało mężczyzn….

„To, co robią i działania, które podejmują, nie są biblijne” – powiedziała Noem. „I wiem, że oni wiele razy mówią o byciu religijnym. Ale myślę, że naprawdę nadszedł czas, abyśmy wszyscy przyjrzeli się działaniom naszych przywódców i sprawdzili, czy zgadzają się ze słowem Bożym”.

To prowadzi nas do duchowego stanu naszego narodu, stanowisko, które Noem powiedział, jest kluczowe dla przetrwania naszego narodu.

Widzieliśmy, jak nasze społeczeństwo, nasza kultura ulega degradacji, gdy usunęliśmy Boga z naszego życia, a ludzie stają się tym, na co poświęcają swój czas” – powiedziała.

 

Naprawdę wierzę, że skupienie się na tych fundamentalnych zasadach biblijnych, które uczą nas, że każde życie ma wartość, każda osoba ma cel, ponownie skoncentruje nasze dzieci i pomoże nam naprawdę uzdrowić ten podział, który widzimy, jak przejmuje nasz kraj” – powiedział Noem.

https://www1.cbn.com/cbnnews/politics/2021/september/sd-gov-kristi-noem-takes-aim-at-unbiblical-biden-and-vaccine-mandate-i-will-see-him-in-court

 

 

 

W Polsce mamy oficjalnie 87% katolików. Ale żaden, absolutnie żaden nie powiedział, żeby przyjrzeć się politykom, czy postępują zgodnie ze Słowem Bożym.

Żaden nie powiedział, że działania rządu dotyczące szczepień nie są biblijne.

Natomiast wielu zasłania się instytucja biznesowo-religijną jaką jest kościół:

 

 

 

Dlaczego żaden z posłów nie powołuje się na biblię?

Ano dlatego, że katolicyzm jest religią pozorów. Z jednej strony katolik Tusk może ośmieszać i drwić z drugiego katolika Kaczyńskiego i ŻADEN  biskup nie zaneguje takich niebiblijnych zachowań.

Gdyby, któryś z nich był choćby ewangelikiem i miał sobie pozwolić na ośmieszanie innego współwierzącego, to na sam pierw byłby upomniany a następnie jeśli to nie poskutkowałoby zostałby wyrzucony ze społeczności.

Katolicyzm to religia hejtu, gdzie jeden poseł może mówić o innym że zostanie powieszony, a inny z kolei może docinać jeszcze innemu:

 

 

I wiecie co? Najbardziej smutne w tym wszystkim jest to, że tego typu zarzuty jakie wysnuwam, nikogo nie interesują, ponieważ katolicyzm ma władzę nieograniczoną w Polsce.

Jedna wielka religia obłudy. Jedne psy żrą się z drugimi psami, a poszkodowana jest reszta społeczeństwa.

 

W Polsce nie tylko brakuje takich “mężatek” stanu ( 🙂 ), ale pastorów biblijnych ostrzegających swoje owce. Teraz w czasie plandemi kilku się uaktywniło, a gdzie byli kiedy Polska była zadłużana? Biblia zakazuje zadłużania.

Gdzie teraz są pastorzy, kiedy biblijna bestia buduje rząd światowy?

To nie tylko ludzi i telewizora wina za obecny stan rzeczy, ale przede wszystkim kapłanów i pastorów!

Dlatego czuję mocną awersję do pastorów. Oni są dla mnie w większości niewiarygodni.

Księża i pastorzy powinni grzmieć z ambony i mównicy. Niestety większość jest sprzedajna, zachowawcza, oportunistyczna i laodycejska.

Dlatego nie dziwi mnie ilość protestantów w Polsce oscylująca poniżej 1%

 

 

 

0,38% słabych ludzi oddanych systemowi bestii. Ekumeniczne i proszczepionkowe denominacje….

 

 

Updated: 19 września 2021 — 19:09

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme