Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pastor i zwolennik Trumpa: „nie ma wiarygodnego argumentu religijnego” przeciwko dźganiom na c-19″”.

Od początku plandemi wcale nie musiałem szukać wypowiedzi pastorów (to raczej oni ode mnie mogli się uczyć)  dotyczących

biblijności lub nie szczepień.

Mało tego, w miarę upływu czasu byłem zszokowany kolejnymi doniesieniami o podtrzymywaniu przez pasterzy retoryki systemu bestii, co mnie przekonało jeszcze bardziej, że Jezus nie założył żadnej denominacji a jedynie w Duchu, Prawdzie, Sprawiedliwości i miłości.

Nie jesteś w eklezji Jezusa jeśli podtrzymujesz kłamstwo.

Nie jesteś w zgromadzeniu Jezusa, jeśli nie troszczysz się o bliźnich, którzy albo umierają od dźganek albo dostają nopy.

Nie należysz do Jezusa jeśli nie masz poczucia sprawiedliwości widząc, że są równiejsi co do obostrzeń…

Tymczasem wielebny Robert Jeffress z First Baptist Dallas powiedział w tym tygodniu, że „nie ma wiarygodnego argumentu religijnego” przeciwko otrzymywaniu szczepionki COVID-19.

Jeffress, zagorzały zwolennik byłego prezydenta Trumpa, powiedział agencji Associated Press w wywiadzie, że on i jego pracownicy w First Baptist Dallas „nie oferują ani nie zachęcają członków do szukania religijnych zwolnień z obowiązków dotyczących szczepień”.

 

Pastor powiedział także:

 

„Chrześcijanie, którzy są zaniepokojeni użyciem płodowej linii komórkowej do testowania szczepionek, musieliby również powstrzymać się od stosowania Tylenolu, Pepto Bismolu, Ibuprofenu i innych produktów, które wykorzystywały tę samą linię komórkową, jeśli są szczerzy w swoim sprzeciw”

 

Tuż przed kampanią reklamową szczepionek napisałem w roku 2020 jeszcze jako bloger chrześcijański o tym, że szczepionki ingerują w Świątynię Ducha:

 

Telewizyjna drama: Fauci zostaje “zaszczepiony” w lewe ramię, ale wskazuje po szczepieniu na ból prawej ręki.

 

Wiara pastorom bez samodzielnego szukania w Słowie Bożym jest tym samym co zawierzenie się herezji nauk Rzymu.

Nie ma żadnej różnicy w oddaniu się kapłanowi a pastorowi.

Tylko oddanie się Jezusowi daje gwarancję dobrego prowadzenia.

 

Ktoś powie: ale przecież i Ty i ten pastor wierzycie w Jezusa.

Skąd wiem, że to ja mam rację a nie ten pastor?

 

““ Czyż nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią Ducha Świętego, który w was jest, a którego macie od Boga, i że już nie należycie do samych siebie?  Za [wielką] bowiem cenę zostaliście nabyci. Chwalcie więc Boga w waszym ciele!” 1 Kor 6.”

 

O ile wcześniejsze szczepionki mogły doprowadzać do autyzmu czy porażenia mózgowego i innych chorób, o tyle te zawierają mRNA.

mRNA to informacja dla genów:

 

 

Opierając się na definicji z wikipedii szczepionki na c-19 są tak naprawdę szczepionkami informacyjnymi RNA.

Dlatego szczepionki informacyjne mRNA są pierwszymi szczepionkami w historii, które bezpośrednio ingerują w materiał genetyczny pacjentów i zmieniają go.

 

Oczywiście nie jestem naukowcem, ale tak jak nie ufam pastorom sprzedajnym i często syjonistycznym tak nie ufam naukowcom i szukam mądrzejszych ode mnie ale z alternatywnym do mainstreamu (systemu bestii) podejściem lekarzy niezależnych od korporacji.

 

Badanie e przeprowadzone przez naukowców z MIT i Harvardu pokazuje, że segmenty RNA z samego koronawirusa najprawdopodobniej stają się stałym elementem ludzkiego DNA. (link do badania poniżej). Kiedyś uważano to za prawie niemożliwe, z tych samych powodów, które przedstawiono, aby zapewnić nas, że szczepionka RNA nie może osiągnąć takiego wyczynu. Wbrew prądom obecnych dogmatów biologicznych naukowcy odkryli, że segmenty genetyczne tego wirusa RNA z dużym prawdopodobieństwem przedostają się do naszego genomu

 

„Na poparcie tej hipotezy znaleźliśmy chimeryczne transkrypty składające się z wirusa połączonego z sekwencjami komórkowymi w opublikowanych zestawach danych z hodowli komórek zakażonych SARS-CoV-2 i pierwotnych komórek pacjentów, zgodne z transkrypcją sekwencji wirusowych zintegrowanych z genomem. Aby eksperymentalnie potwierdzić możliwość retrointegracji wirusa, opisujemy dowody na to, że RNA SARS-CoV-2 mogą podlegać odwrotnej transkrypcji w ludzkich komórkach przez odwrotną transkryptazę (RT) z elementów LINE-1 lub przez RT HIV-1, i że te DNA sekwencje mogą być integrowane z genomem komórki, a następnie podlegać transkrypcji. Ekspresję ludzkiej endogennej LINE-1 indukowano po zakażeniu SARS-CoV-2 lub przez ekspozycję na cytokiny w hodowanych komórkach, co sugeruje molekularny mechanizm retrointegracji SARS-CoV-2 u pacjentów.

 

źródło: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33330870/

 

Czy jest tu zatem pole do pomyłki czy może jest to płaszczyzna kłamstwa na skalę światową?

 

 

 

 

Sam fakt, że nikt nie chce wziąć odpowiedzialności za ten  EKSPERYMENT MEDYCZNY  mówi sam przez się.

Ten mem mówi tysiącem słów:

 

 

Dyrektorzy szkół bezmyślnie nakłaniają do szczepień bo im tak kazano, ale odpowiedzialności nie wezmą tak samo jak firmy ubezpieczeniowe.

Kiedyś szkoły wyróżniały się ponad przeciętną moralnością co zostało nam pokazane w filmach o 2 wojnie światowej czy choćby w powojennym filmie Szatan z VII klasy. Obecne szkoły są wylęgarnia ludzi bezrozumnych a i sami nauczyciele są ślepymi przewodnikami ślepych. Oczywiście jest to uogólnienie.

Ale jak mam być niedosadny, kiedy w grę wchodzi życie dzieci? Mam udawać głupa i nie dostrzegać dysfunkcji tych przedstawicieli zawodów, którzy pierwsi powinni ostrzegać?

Nie wierzcie pastorom, to są zwykli ludzie. Różnią się tylko od Was poziomem wiedzy teologicznej, ale wszak księża również skończyli szkoły teologiczne a wiedza nie zbawia.

 

Chwała Jezusowi za Jego Ducha Prawdy.

 

źródło:

https://thehill.com/blogs/blog-briefing-room/news/572866-baptist-rev-jeffress-says-there-is-no-credible-religious

Zaktualizowane: 19 września 2021 - 09:12

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish