Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Robert Bąkiewicz i Media Narodowe otrzymały ponad 4,5 mln zł państwowych dotacji.

Osobiście nie interesują mnie pieniądze ani kościołów protestanckich – nigdy o tym nie pisałem – ani prywatne pieniądze ludzi, którzy otrzymują darowizny. Ktoś uznaje za słuszne to wspomaga jakieś idee. Nawet nie interesuje mnie to, jak Rydzyk czerpie od emerytów.

Jednakże sprawa ma się już całkowicie inaczej, kiedy organizacja zdawałoby się patriotyczna dostaje pieniądze od systemu….

 

Od początku nie ufałem R. Bąkiewiczowi koledze Brauna. Według mnie obaj są słusznego…..

Kiedyś wspominałem o tym w jakimś filmie…

 

 

“Organizacje związane z Robertem Bąkiewiczem otrzymały w tym roku łącznie ponad 4,5 mln zł państwowych dotacji. To 3 mln zł z Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej oraz blisko 1,6 mln zł z Narodowego Instytutu Wolności. Obie instytucje utworzono osobistym staraniem ministra Piotra Glińskiego. Dysponują one funduszami, z których dofinansowywane są organizacje pozarządowe.”

 

 

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-narodowcy-z-rzadowym-wsparciem-promuja-antyszczepionkowe-tresci/w0ld46f

 

Owszem Media Narodowe są narodowe, bo bronią interesów narodu chazarskiego. To R. Bąkiewicz nie zna historii i nie wie kto nami rządzi i od kogo dostaje pieniądze?

 

To RZYMSKI katolicyzm da się pogodzić  z patriotyzmem? Jeśli jest zależność od Watykanu (obcego państwa) to jaki to jest patriotyzm?

 

 

Nie wiem z czego to wynika, mogę się tylko domyślać, ale Polacy mają problemy z odczytywaniem rzeczywistości.

 

Wiele razy tłumaczyłem dlaczego tzw opozycja mówi czasem prawdę. Otóż oni (Chazaria) zagospodarowują każdą dziedzinę życia, każdy ruch polityczny.

Polacy powinni się bardziej przypatrywać owym Mediom Narodowym….

Na pewno jest tam wielu ludzi dobrej woli, ale niestety naiwnych.

 

Osobiście nie mam takiej potrzeby gdyż  wiem o co chodzi. Ale może ktoś inny wyciągnie wnioski.

Od wielu lat mawiam, że Polski już nie ma co najmniej od roku 1945.

 

 

Updated: 21 września 2021 — 17:40

3 komentarze

Add a Comment
  1. Bo taka jest prawda , że w Polska istnieje tylko teoretycznie jak to pewien ż.d powiedział ! Wszystkie organizacje na szczycie mają ludzi swoich czyli Chazarów .Ludzi nie interesuje prawda lub jakiekolwiek dociekania a tym bardziej szukanie prawdy , liczy się tu i teraz ładny dom , wyjazd na wakacje itd… Ciężko to wytłumaczyć dlaczego nasz naród jest tak ociemniały .
    Braun i Bąkiewicz mogą sobie piątkę przybić odnośnie genów. Taka ciekawostka wiecie , że nr pesel Polaków znajdują sie w Izraelu , oni wiedzą o nas wszystko a my o nich nic ! Nie wiem jaka jest hierarchia wśród Chazarów ,ale wiem że na pewno się dzielą odnośnie czystości genów . Przykładowo ci najbogatsi Rothschild , Rockefeller rozmnażają sie w swoim obrębie aby zachować ich “czystość” złych genów . Są też tacy zmieszani przykładowo ze Słowianami których dużo jest u nas w Polsce . Czystego Słowiana i zmieszanego łatwo odróżnić .

    1. Ci na górze może zachowują czystość genów, ale ci na dole to jak leci

      1. Bo na dole najczęściej nie znają swojego pochodzenia. Kiedyś bawiłem się w drzewa genealogiczne , ale to wcale nie jest miarodajne ponieważ na przestrzeni wieków różne były sytuacje , wojny , gwałty , zdrady . Najlepszym badaniem jest DNA , tylko jest ryzyko , że te informacje mogą dalej przedostać się w niepowołane ręce . Dla ciekawskich w peselu jest zaszyfrowany kod ludzi którzy mają specjalne geny . Jest to 729 (7+2+9=18=6+6+6, czyli 666) aby to rozszyfrować trzeba być bardzo dobrym z matematyki oraz znać numerologię kabały .

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme