Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nowa aktualizacja IOS umożliwi dostęp do cyfrowej karty szczepień COVID-19 w telefonach Apple.

Ponieważ Apple wprowadza najnowszą aktualizację iOS, pojawiła się jedna nowa funkcja, która sprawi, że życie będzie  “wygodniejsze” podczas pandemii koronawirusa. Według FOX30 News , najnowsza wersja iOS 15, która została wprowadzona na początku tego tygodnia, pozwala już przechowywać weryfikowalne wyniki szczepień i testów w aplikacji Zdrowie na iPhone’a.

 

Funkcja Health Records została wprowadzona w 2018 roku w iOS 11.3, umożliwiając użytkownikom i dostawcom usług medycznych pobieranie dokumentacji medycznej, powiedział Apple. CNET poinformował: „Użytkownicy mogą udostępniać weryfikowalne zapisy zdrowia przechowywane w aplikacji Health zatwierdzonym aplikacjom innych firm, które żądają tych informacji, takim jak linie lotnicze, miejsca wydarzeń i inne firmy, które ułatwiają interakcje osobiste”, czytamy w opublikowanym blogu dla programistów Apple Wtorek.

„A w nadchodzącej aktualizacji oprogramowania mogą również dodać weryfikowalne rejestry szczepień przeciw COVID-19 jako kartę szczepień w Apple Wallet, aby zaprezentować je firmom, obiektom i nie tylko”. Ta funkcja jest dostępna w wersji beta systemu iOS 15.1, ale nie jest jeszcze dostępna dla wszystkich posiadaczy iPhone’a.

 

Jakże to nowoczesne i jakże ułatwiające życie. Eh, oh, ah…

Apple ze swym systemem IOS był dotychczas postrzegany jako bezpieczny. Zapewne nadal jest trudno się włamać do systemu, ale ludzie sami będą budować ale system inwigilacji oraz platformę będącą podstawą Znaku Bestii 666.

Nie masz znaku bestii nie wchodzisz do restauracji, nie możesz przekroczyć granicy itd.

Ostatecznie nie kupisz jedzenia.

 

KFC czy McDonald? Android czy IOS?

Jeden czort.

Teraz aplikacja szczepieniowa, a niebawem chip a ostatecznie tatuaż elektroniczny.

 

 

 

Updated: 23 września 2021 — 21:19

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme