Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Iran zbroi się przy granicy z Azerbejdżanem, a Turcja przenosi sprzęt wojskowy koło Iranu.

Robi się gorąco. Po rodzącym się konflikcie na granicy polsko-białoruskiej i serbsko-kosowskiej powstaje o wiele groźniejszy konflikt przy granicy Iranu z Azerbejdżanem i Turcji z Iranem!

 

Turcja:

 

Jeśli dojdzie do konfliktu, to Armenia dołączy do Iranu przeciwko Azerbejdżanowi, Turcji i Izraelowi.

Teraz wydaje się logiczne dlaczego pozostawiono broń w Azerbejdżanie. Jakby co Chazaria z gwiazdą Remfana ma czyste ręce. To Azerbejdżan rozpocznie konflikt. Tak robili zawsze. Stały schemat.

Kiedy rozpoczęły się akcje antykowidowe w USA G. Soros sponsor BLM zakrył te protesty Black Lives Matter. Oficjalnie Chazarii tam nie było…

 

Teraz Iran przeprowadza ćwiczenia wojskowe na dużą skalę po napięciu z Azerbejdżanem przenosząc  czołgi wojenne i ciężką artylerię pod granicę  z Azerbejdżanem.

 

Iran powiedział, że rozpocznie ćwiczenia wojskowe na północnym zachodzie w piątek po przesunięciu sił w pobliże granicy z Azerbejdżanem, co rozgniewało azerskiego prezydenta i wysunęło na pierwszy plan rywalizację Teheranu z Izraelem.

Ćwiczenia będą obejmować jednostki opancerzone, drony i śmigłowce szturmowe oraz przetestować elektroniczne systemy radarowe, podała półoficjalna agencja informacyjna Fars, powołując się na oświadczenie generała brygady armii Kioumarsa Heydari.” *

 

Iran oświadczył, że żołnierze Izraela w Azerbejdżanie są gotowi do walki, jeśli ten konflikt wybuchnie. (Iran mówi, że nie będzie tolerował obecności Izraela w pobliżu swojej granicy)

* Wszystkie jednostki Iranu i żołnierze są w stanie najwyższej gotowości i potwierdzono, że Iran przeniósł ponad 1,000 czołgów wojennych w pobliżu granicy z Azerbejdżanem.
Jeśli miałbym kiedyś nie spodziewać się wojny światowej to teraz, a to dlatego, że było już wiele stanów alarmowych i aż mój spokój mnie niepokoi ….
Jednostki rakiet balistycznych w Iranie są w stanie najwyższej gotowości. Gotowi do wystrzelenia rakiet, jeśli konflikt wybuchnie na dużą skalę.
Póki co Turcja poza rozmieszczeniem wojsk przy granicy obserwuje ten teren z dronów.
Dzisiaj pewna czytelniczka napisała mi, że “Przez Austrie jechaliśmy i mijaliśmy czołgi i pojazdy wojskowe pod eskorta polizei przy granicy miedzy Niemcami a Austria”
Coraz więcej tych ognisk zapalnych i czołgów na drogach.
*https://www.bnnbloomberg.ca/iran-to-begin-military-exercises-linked-to-rivalry-with-israel-1.1659663

 

Zaktualizowane: 30 września 2021 - 17:38

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish