Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zatrzymanie Ziemkiewicza. Polska bardziej demokratycznym krajem niż UK.

Nigdy nie byłem fanem Ziemkiewicza ani jego przeciwnikiem. Po prostu człowiek stojący po konserwatywnej stronie sił politycznych ludzi cienia.

 

R. Ziemkiewicz przyleciał w weekend do Anglii do córki studiującej na Oxfordzie i ledwo wysiadł z samolotu, a już na lotnisku doszło do zatrzymania go przez policję.

 

– Zostałem zatrzymany za poglądy, które ponoć nie licują z wartościami uznawanymi w Wielkiej Brytanii – powiedział Rafał Ziemkiewicz. – Kiedy dopytywał, jakie to są poglądy, usłyszał od funkcjonariusza, który prowadził czynności służbowe w jego sprawie, że ten nie wie, nie zna, ale na pewno są niewłaściwe – twierdzi cytowany przez PAP dziennikarz.

Zdaniem Rupy Huq – posłanki UK – osoby, które propagują rasizm, islamofobię i negują Holokaust, nie powinny mieć wjazdu do Wielkiej Brytanii.

 

Zanim przejdę do meritum. Rupy Huq to polityk , która w 2008 roku służyła w brytyjskiej delegacji rządu brytyjskiego ds. „Zrozumienia islamu” w Bangladeszu.

 

Musiałem, tę krótką notkę umieścić, aby udowodnić biblijne sprzysiężenie potomków Izmaela i Ezawa przeciw ludowi Bożemu. Przy czym nie twierdzę, że Ziemkiewicz stoi po dobrej stronie.

 

Z wypowiedzi tej komunistki wynika, że islam i syjonizm tak naprawdę mają jednego Boga i nie jest nim YHWH.

 

W zasadzie nie interesują mnie takie newsy, ale ten jakoś przykuł uwagę. Pomyślałem sobie “a wejdę zobaczę o co chodzi”.

 

Nie wiem ilu Polaków jest w w UK, ale chyba trzeba liczyć w setkach tysięcy. Jednak to państwo tak bardzo pożądane przez Polaków okazuje się być antydemokratyczne a Polska jest oazą wolności słowa.

Wiele razy podkreślałem to w filmach, że Duda i ten rząd, masoński bo masoński, syjonistyczny i socjalistyczny pod kątem ekonomii, to jeden z najlepszych rządów od 1989 roku.

Tylko ludzie bezrozumni łykają jak żaba muchę te oklepane slogany typu “kaczor”, “pisiory”.

Tak, to prawda, Lepper bardziej troskał się o Polskę. Tak, to prawda, pod kątem ekonomii byłoby lepiej za liberałów gospodarczych, ale to tylko dowodzi, że można wartościować i zło i dobro.

Lepiej być w ekumenicznym zborze protestanckim niż w katolickiej Odnowie w Duchu.

Najlepiej jest być poza denominacjami protestanckimi czyli córami Rzymu niż być w zborze negującym Prawo Boże.

 

Co mnie zmotywowało do zainteresowania się tematem?

Rola forsowania wartości biblijnych w życiu społecznym. Jeśli od tego odstąpimy, to czekają  nas Ramadany i podatki dla fikcyjnych potomków chazarskich dopominających się zapłaty za “ich” zburzone kamienice przez Niemców, którzy byli sponsorowani z kolei przez chazarskich Amerykanów.

To od nas zależy jakość życia społecznego w Polsce i to czy osoby LGBT będą mieli jak w niektórych krajach specjalne  miejsca parkingowe. To nie żart, a fakty.

 

Ja pisuję i się temu poświęciłem. Nagrywam ale i rozmawiam z ludźmi w realu. Trzeba edukowac społeczeństwo tak, jak system szatana edukuje w państwowej edukacji o teorii ewolucji czy poza szkołą przymusową w satano kulturze, czyli kulturze Babilonu.

 

Jeśli nie ma to kto, jeśli nie teraz to kiedy.

Błogosławmy temu rządowi modląc się o nich. Nie wszyscy to masoni. Bywają ludzie mający dobre intencje.

 

Psalm 83

O Boże, nie trwaj w milczeniu,
nie milcz i nie spoczywaj, Boże!
Bo oto burzą się Twoi wrogowie
i podnoszą głowę ci, którzy Cię nienawidzą.
Knują spisek przeciwko Twojemu ludowi,
zmawiają się przeciw tym, których strzeżesz.
«Pójdźcie – mówią – wytraćmy ich spośród narodów,
by więcej nie wspominano imienia Izraela».

Zaiste, zmawiają się jednomyślnie
i przeciw Tobie zawierają przymierze:
2 Namioty Edomu z Izmaelitami,
Moab i Hagryci,
Gebal, Ammon i Amalek,
kraj Filistynów i mieszkańcy Tyru.
Także Asyryjczycy połączyli się z nimi,
dla synów Lota stali się ramieniem.

Oto biblijna bestia w Psalmie 83.

 

Politycy Wielkiej Brytanii chcą wytępić prawdziwy Boży Izrael. Izrael Jezusa Chrystusa i stąd takie postawy, takie idee, ustawy, nakazy, zakazy, indoktrynacje.

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 3 października 2021 - 12:57

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish