Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Franciszek z Imamem apelują do ONZ o działania na rzecz klimatu. W roku 2022 powstanie dom 3 potężnych religii – Dom Abrahama.

 

Jak to się wszystko nakłada. Plandemia, karta licząca emisję co2 i finał budowy Domu Abrahama przewidziany na rok 2022.

Zapowiadali to w maju.

 

“Dom rodzinny Abrahama, który obejmuje synagogę, kościół i meczet w jednym kompleksie, a którego inauguracja ma zostać zaplanowana na 2022 r. poinformował Wyższy Komitet Bractwa Ludzkiego (HCHF) ”

 

Generalnie to co jest w Jerozolimie ma być w Abu Dhabi, a raczej to co będzie w Abu Dhabi ma zracjonalizować w oczach kilku antagonistycznych wyznawców trzech religii  jedno wielkie porozumienie i miłość.

To jest właśnie katolicyzm. Rzymski katolicyzm powstał na synkretyzmie pogaństwa z chrześcijaństwem i teraz syjonizm i dzieci Ismaela łączą siły, ale to nie jest wbrew założeniom oddanie się YHWH.

To jest realizacja Psalmu 83:

 

Nie bądź głuchy i bezczynny, Boże! (2) Bo oto burzą się twoi wrogowie, a ci, którzy cię nienawidzą, podnoszą głowę. (3) Przeciwko twemu ludowi knują spisek i naradzali się przeciw tym, których ochraniasz; (4) Mówiąc: Chodźcie, wytępmy ich, niech nie będą narodem, żeby więcej nie wspominano imienia Izraela. (5) Zmówili się bowiem jednomyślnie, przeciwko tobie zawarli przymierze: (6) Namioty Edomitów i Izmaelitów, Moab i Hagaryci; (7) Gebal, Ammon i Amalek; Filistyni z mieszkańcami Tyru. (8) Także Assur przyłączył się do nich, wsparł swym ramieniem synów Lota. Sela. (9) Uczyń im tak, jak Midianitom, jak Syserze, jak Jabinowi nad potokiem Kiszon; (10) Którzy zostali wytępieni w Endor, stali się jak gnój dla ziemi. (11) Z ich dostojnikami postąp jak z Orebem i Zeebem, jak z Zebachem i Salmunną, ze wszystkimi ich książętami; (12) Którzy mówili: Weźmy w posiadanie przybytki Boże. (13) Mój Boże, uczyń ich jak koło i jak źdźbło na wietrze. (14) Jak ogień, który pali las, i jak płomień, który wypala góry; (15) Tak ty ich ścigaj swoją nawałnicą i swoją burzą zatrwóż ich. (16) Okryj ich twarze hańbą, aby szukali twego imienia, PANIE! (17) Niech się zawstydzą i zatrwożą na wieki, niech się okryją hańbą i zginą. (18) Niech poznają, że jedynie ty, którego imię jest PAN, ty jesteś Najwyższy ponad całą ziemią.

 

Zmówili się Edomici i Izmaelici przeciw Izraelowi Jezusa.

Cytowanie biblii będzie zabronione i traktowane jako akt agresji.

Będą doktryny lucyferiańskie panować a nie Prawo Boże. Nie po to chazarska masoneria budowała przez setki lat Nowy Porządek aby pozwolić chrześcijanom żyć wg zasad biblijnych.

 

Co się musi stać, aby powstała jedna światowa religia?

Według mojej oceny wojna, a to dlatego, że jest jeszcze kilka krajów muzułmańskich na świecie łącznie z Iranem, które nie wyznawcami islamu sunnickiego, który żyje w symbiozie z syjonizmem.

 

 

Teraz tak, ja się pytam: gdzie w tym momencie są katolickie kanały jak wrealu, wideoprezentacje,  Jabłonowski i wiele innych?

Takie rzeczy zostaną przemilczane ponieważ religia Abrahamowa jest religią syjonizmu chazarskiego.

Tak ich ojcem jest Abraham, ponieważ Ezaw (Edom) był synem Izaaka.

Ezaw był poligamistą i poślubił Hetytki oraz Ismaelitkę.

Później Edomici skrzyżowali się z ludem tureckim  Chazarami..

Teraz tworzą w szatanie jedność.

 

“nazwy trzech domów kultu rozpoznają dzieło Wielkiego Imama, papieża Franciszka i Mojżesza Ben Maimona”

 

 

Tymczasem Kushner ostrzega przed lekceważeniem Porozumień Abrahamowych podczas obchodów rocznicy tych porozumień.

 

“Jeśli te umowy [normalizacji] nie są pielęgnowane, ryzykujemy, że mogą się cofnąć, ale jeśli odpowiednio je pielęgnujemy, potencjał tego, co może z nich wynikać, jest ogromny i przekracza nasze oczekiwania” – powiedział Kushner podczas wydarzenia w Waszyngton obchodzi pierwszą rocznicę podpisania Porozumień Abrahamowych.”

 

Tymczasem papież religii Babilonu do której w Polsce należy ok 80% Polaków się ima z Imamem Al-Azhar Al-Sharifem.

 

Obaj przywódcy dyskutowali o kwestiach religijnych, humanitarnych i moralnych, które prześladują dzisiejszy świat, a także o wyzwaniach związanych ze zmianami i wydarzeniami na scenie globalnej.

Obie strony dyskutowały również o rzeczywistej roli, jaką powinni odgrywać przywódcy religijni i uczeni, aby zmniejszyć intensywność wojen i podziałów doświadczanych przez różne regiony na całym świecie oraz stawić czoła ekstremizmowi.

 

Czy wiecie kto jest ekstremistą?

Tudzież kto zostanie uznany za ekstremistę? Owszem radykalni muzułmanie również, ale i  przede wszystkim wierzący biblijnie. Ci ekstremiści uznający ruch Sodomy za grzech.

 

W poniedziałek w Watykanie odbył się Szczyt Przywódców Religijnych na rzecz Zmian Klimatu zatytułowany (Wiara i Nauka) z udziałem przywódców religijnych i naukowców z całego świata.

Szczyt wystosował wspólny apel do uczestników dwudziestej szóstej Konferencji Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu, która odbędzie się w dniach 1-12 listopada w Glasgow w Szkocji, o wyrażenie swoich obaw i chęci przyjęcia większej odpowiedzialności wobec planety.

Apelem jest także solidarne działanie na rzecz ograniczenia negatywnych skutków zmian klimatu dla planety, środowiska i trwałości jej zasobów.

 

Czy zdajecie sobie sprawę z faktu, iż największa religia na świecie jaką jest katolicyzm apeluje o komunizm klimatyczny na forum świeckiego (czytaj lucyferiańskiego) ONZ?

 

 

 

Niebawem powstanie światowa religia: Chrislam.

Na chrislam składały się będą: rzymski katolicyzm, córy prostytutki czyli protestantyzm, prawosławie, Islam i wszelkie mniejsze religie.

Islam religia antychrysta razem z pseudochrześcijaństem jakim jest katolicyzm. Katolikom to nie przeszkadza bo to obłudnicy.

Ci, którzy mieli wyjść z Rzymu już wyszli. Reszta to pozerzy chrześcijańscy tak jak i polski Alians Ewangeliczny.

 

Jestem zaskoczony, zdumiony i zbulwersowany tym,  jak katolicy nie mogą powiązać paszportu węglowego (co2) ze swoim system religijnym i z tym, że żaden większy kanał YT jak wrealu czy katolik Ator nie podważają tej tyranizującej świat religii…

 

Ludzie nie chcą być konsekwentni. Lubią być okłamywani. Bezpieczniej jest tkwić w kłamstwie, niż iść na całość. To jak pływanie w morzu. Jeden woli tuz przy brzegu a inny woli rejs wolności.

 

Chyba się wypalam już….

 

 

źródło: https://dailynewsegypt.com/2021/10/05/al-azhars-grand-imam-vatican-pope-cooperate-to-consolidate-fraternity/

Zaktualizowane: 6 października 2021 - 21:21

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. Zbiegiem okolicznosci wlasnie ogladalem film na YT o tym i wszedlem na Twoja strone aby zobaczyc najnowsze informacje 🙂

    https://www.youtube.com/watch?v=Cio9j7WuQ5o&list=PLXqaGD7sX9gb7LQVa88HN62FoyBt09U83

    Zgadzam sie w 100%, zanim powstanie 1 rzad i 1 swiatowa religia musi wybuchnac woja.
    Widzimy ostatnio duzo prowokacji. Izraelskie samoloty , Chiny i Taiwan. Manewry wojskowe, dziwne powolania do wojska. Duzo tego jest.

    A ludz wciaz maja nadzieje ze wrocimy do “normalnosci” Niestety duzo ludzi bedzie zaskoczonych.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish