Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Austriacka lekarka wzywa do natychmiastowego przetestowania szcze-p-i-o-nek i zbadania czy zawierają metale.

Warto się modlić o lekarzy i polityków.

 

Dr. Dagmar Belakowitsch (FPÖ) z przerażeniem śledziła publikację wyników nt składu szcze- pionek i zaniepokojona  składa pytanie parlamentarne w tej sprawie. Lekarka chce wiedzieć: co jest w szcze-pionkach podawanych w Austrii? Czy są badane przed podaniem? Czy w austriackich transzach szczepień są również metalowe cząstki?

 

Belakowitsch powiedziała:

Dzięki tym dużym gniazdom limfocytów wszystko się dla mnie łączyło Bez uzasadnienia we wszystkich narządach, w skórze, w ślinie, w macicy… Jeśli mam 40 próbek i mam w środku wszystkie bardzo rzadkie choroby, to muszę zadać sobie pytanie, jak to się dzieje?”

 

 

ChazarTube (YT) usunął natychmiast film z badaniami lekarzy.

Film pt „SZCZE-PIONKI KORONOWE: WIELKA AUTOPSJA” o wynikach autopsji martwej szczepionki i analizie szczepionek.

 Ale ponad pół miliona osób widziało transmisję z wydziału patologii w Reutlingen i mówi o tym. A w austriackim parlamencie Kurz i spółka wkrótce będą musieli zająć się kwestią uszkodzeń szcze-pionkowych, które teraz zostały udowodnione.

 

Dr. Dagmar Belakowitsch powiedziała: „To szaleństwo, że nie można tego przeczytać w żadnym mainstreamowym mediuma o  skażeniu szcze-pionek w Japonii przeczytałam tylko w jednym medium.”

 

Popatrzcie jak wielka to jest zmowa. Jak wiele osób bierze w tym udział.

 

Oficjalne dane:

Cząstki magnetyczne w szczepionce: Dwoje zmarłych w Japonii

Skandal ze szczepionkami w Japonii: Moderna przyznaje się do zanieczyszczenia cząsteczkami stali…

 

Na konferencji patolodzy podejrzewali, że oprócz samych eksperymentalnych szcze-pionek mRNA, metalowe cząstki mogą mieć również poważny wpływ na naczynia krwionośne. Belakowicz, która studiowała medycynę, jest również zszokowana wynikami: „To kumulacja! Zawały serca, choroby autoimmunologiczne… one istniały od zawsze. Ale w tej akumulacji… Tylko fakt, że wszystkie 40 sekcji zwłok miało tak wyniszczające anomalie w tkankach… To po prostu za dużo! Nie wierzę w zbiegi okoliczności”, wyjaśnia Belakovich.

 

Cząstki metalowe, które można zidentyfikować we wszystkich możliwych formach w szcze-pionkach koronowych za pomocą prostych środków technicznych, są niepokojące. Tym bardziej, że Japonia była dotychczas jedynym krajem, który wszczął śledztwo w tej sprawie.

 Szczepionka Moderna, o której mowa, pochodziła wówczas z Hiszpanii.  Moderna przyznała się później do skażenia – ale od tego czasu kraje UE najwyraźniej nie są zobowiązane do kontrolowania swoich szcze-pionek.

 

Brązowe obszary pokazują złogi metalu w tkankach zaszczepionego zmarłego:

 

 

Oprócz niesamowitego nagromadzenia chorób autoimmunologicznych i chorób serca, wyniszczających zmian tkankowych w ciałach zaszczepionych osób, krytyczni wobec tego co się dzieje i nieprzekupni  , patolodzy znaleźli również metalowe szczątki. Patolodzy krytyczni i lekarze przeanalizowali zatem szczepionki znajdujące się w obiegu w Austrii i Niemczech. Znaleźli alarmujące cząsteczki metalu w szczepionkach Moderny, Biontech/Pfizer oraz Johnson and Johnson.

 

Dzielni badacze tworzą historię, bez wsparcia mediów głównego nurtu, bez rządowych funduszy:

prof. Dr. Arne Burkhardt : wieloletni wykładowca na uniwersytetach w Hamburgu, Bernie i Tybindze, profesury wizytujące w Japonii, USA, Korei, Szwecji, Malezji i Turcji. Przez 18 lat kierował Instytutem Patologii Reutlingen i pracował jako patolog. Opublikował ponad 150 artykułów w fachowych czasopismach i podręcznikach. Certyfikował także instytuty patologiczne.

prof. Dr. Walter Lang : przez 27 lat prowadził założony przez siebie prywatny instytut patologii, specjalizujący się w patologii przeszczepów, cytologii pozaginekologicznej, guzach tarczycy, patologii płuc. Wykonywał diagnostykę konsultacyjną dla 12 dużych klinik pulmonologicznych. W latach 2010-2020 prowadził patologię w Klinice Płuc w Herner.

prof. Dr. Werner Bergholz : były profesor elektrotechniki specjalizujący się w zarządzaniu jakością i ryzykiem na Uniwersytecie Jakobsa w Bremie. Wcześniej Bergholz pracował przez 17 lat w firmie Siemens w zakresie zarządzania produkcją chipów.

Trudności w patologii szczepionek przeciw Covid: wstyd, autopsje często uniemożliwiają krewni, szczepienia są często wykonywane potajemnie i nie są zgłaszane, nowe obrazy kliniczne szczepionek przeciw Covid często nie są rozpoznawane przez patologów.

 

Zgłaszane są również pierwsze zgony dzieci. prof. Dr. Bergholz opisuje, że od czasu niedawnego zalecenia szczepień dla dzieci w wieku 12-17 lat odnotowano pierwsze zgony dzieci. W Instytucie Paula Ehrlicha zgłoszono jedną śmierć i dużą liczbę poważnych skutków ubocznych. W EMA jest jeszcze więcej. Bergholz spodziewa się około dziesięciu razy poważniejszych skutków ubocznych niż konwencjonalne szczepionki.

Podejrzewany o skutki uboczne autopsji:

– Choroby autoimmunologiczne powodują, że organizm sam się atakuje

– Wyraźne oznaki obniżonej odporności

– Wyczerpanie: schematy choroby częściowo przypominają pacjentów z AIDS

– Przyspiesz wzrost raka

– Uszkodzenie naczyń krwionośnych objawiające się obrzękiem z powodu przeciążenia limfocytami

– Zapalenie naczyń krwionośnych i zapalenie okołonaczyniowe

– Agregacja czerwonych krwinek

– Zapalenie mięśnia sercowego

– Złogi zapalne powstałe po szczepieniu

 

 Burkhardt ostrzega, że ​​ci, którzy stracą włókna mięśniowe w wieku 21 lat, nie będą ich już mieć do końca życia.

W szczególności sportowcom brakowało włókien mięśniowych. W szczepionce Biontech/Pfizer patolodzy znaleźli cząsteczki o wielkości nawet 0,5 milimetra. Zostały znalezione w różnych partiach Biontech/Pfizer. Czy są to morgellony, chipy czy nawet tlenek grafenu? Badacze nie mają odwagi spekulować – obrazy, które mówią same za siebie, są niepokojące.

To, że bardzo mały procent ludzi ma skutki uboczne dżgania nie oznacza, że inni nie będą mieli.

U jednych działa to od razu a u drugich za kilka miesięcy czy lat, ale białko płyn robi swoją pracę.

Austriacy w komentarzach pod tym filmem niżej obwołują dr Dagmar Belakowitsch bohaterką. 

To jest niesamowite jak wiele kobiet w pozytywny sposób walczy z systemem bestii prawdą i dociekaniem.

Dr jest posłanką z ramienia Wolnościowej Partii Austrii, która w swych założeniach ma:

  1. sprzeciw wobec przystąpienia Turcji do UE
  2. ograniczenie imigracji
  3. sprzeciw wobec podniesienia unijnych składek
  4. zachowanie neutralności Austrii (niewchodzenie w żadne sojusze militarne, m.in. z NATO)
  5. zwalczanie nadużyć w przyznawaniu azylu

 

Jedna z czołowych działaczek ugrupowania Barbara Rosenkranz, która była kandydatką partii w wyborach prezydenckich w 2010 wielokrotnie negowała holokaust. Jednakże od czasu, kiedy Jörg Haider nie rządzi już partią, FPÖ walczy z wewnętrznym antysemityzmem. W 2015 r. posłanka tej partii Susanne Winter została wyrzucona za tego typu wypowiedzi.

Warto także zaznaczyć co się składa na ideologie tego ugrupowania:

 

nacjonalizm, konserwatyzm, narodowy liberalizm

 

Nam mówi się, że nacjonalizm jest zły. Ale to globaliści chcą świata bez narodowego, ponieważ takim jest lepiej rządzić.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wolno%C5%9Bciowa_Partia_Austrii

 

Wszystkich nie da się uratować ale część tak. Trwa wojna informacyjna i jak widać to nie spiskowcy bez wykształcenia medycznego się wypowiadają ale LEKARZE.

CHWAŁA BOGU ZA TAKICH LEKARZY

_________________

 

Mój blog jest alternatywą dla systemowych i antysystemowych ale niebiblijnych  mediów new age.

 

Od ok 10 lat wzrastam w poznawaniu Prawa Bożego i w oparciu o to Prawo relacjonuję rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza “plandemią”, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.

_________________

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję serdecznie’

 

 

Zaktualizowane: 7 października 2021 - 16:27

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish