Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Moje dni są policzone” – słowa kobiety, której odmówiono przeszczepu ze względu na brak dźgania.

System besti jest bezwzględny tak, jak bezwzględna jest chazarska bestia.

 

 

Kobieta z Kolorado, która twierdzi, że system UCHealth odmówił jej przeszczepu narządu, ponieważ nie jest zaszczepiona przeciwko COVID-19, mówi, że jej „dni są policzone”. Na początku tego tygodnia system opieki zdrowotnej w Kolorado potwierdził, że odmówi przeszczepów narządów nieszczepionym pacjentom w „prawie wszystkich sytuacjach”.

Kobieta, Leilani Lutali, powiedziała w czwartek Laurze Ingraham z Fox News, że ma niewydolność nerek w 5 stadium. „Wierzę, że moje dni są policzone, ponieważ nadal pogarszają się moje liczby GFR” – powiedziała.

 

Lutali, która pojawiła się u boku dawcy Jamiee Fougnera, dodała, że ​​skontaktowała się z systemem opieki zdrowotnej, który był „nieodpowiedzialny w nieotrzymaniu” szczepionki COVID-19. Fougner dodał: „Jak mogę tu siedzieć i pozwolić im zamordować moją przyjaciółkę, skoro mam doskonale sprawną nerkę i mogę uratować jej życie?”

 

 

W zeszłym roku spotkali się na grupie studium Biblii. Fougner zaoferował jedną z jej nerek Lutali po tym, jak nawiązali bliską przyjaźń. „Trzymają moją nerkę jako zakładnika, a ona umrze, bo jej nie dadzą”.

Fox poinformował, że system opieki zdrowotnej wydał oświadczenie w sprawie ogłoszenia, które brzmiało: „W przypadku pacjentów po przeszczepie, którzy zarażą się COVID-19, śmiertelność waha się od około 20% do ponad 30%. To pokazuje ekstremalne ryzyko, jakie COVID-19 stanowi dla biorców przeszczepów po ich operacjach.

 

Jakoś przez ostatnie dekady grypa nie byłą groźna ani do przeszczepów ani do innych sytuacji.

Szkoda, że tak niewiele osób interesuje się prawdą. ten system by nie istniał bez kłamstwa, a ojcem kłamstwa jest szatan.

 

“Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.” Jana 8

 

Jezus zidentyfikował ich:

 

32 Dopełnijcie i wy miary waszych przodków! 33 Węże, plemię żmijowe, jak wy możecie ujść potępienia w piekle? Mt 23

 

Faryzeusze byli mieszanką Kananejczyków i Edomitów. Gdyby to byli Judejczycy, to Jezus strzeliłby sobie samobója ponieważ sam był z rodu Dawida, a więc faryzeusze nie byli Judejczykami a mieszanką kananejsko-edomicką.

 

https://www.theblaze.com/news/unvaccinated-woman-message-hospital-denies-organ-transplant

 

 

 

Zaktualizowane: 11 października 2021 - 07:26

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish