Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Raport ONZ sugeruje kryminalizację krytyki ideologii LGBT.

Stare dobre powiedzenie mówi, że ten, kogo nie możesz krytykować rządzi i trudno się z tym nie zgodzić patrząc po następcach NSDAP czyli lgb coś tam…

 

Około rok temu pisałem jak to podczas marszu w USA bodajże w NY przegonili policjantów mówiąc, że mają własną ochronę. Państwo w państwie.

 

Od kilku lat a może od dekady ta pełną fałszywej miłości organizacja (miłość wg nich jest organizacją), wymusza od amerykańskich kwiaciarzy i piekarzy oddanych Jezusowi, że będą dla nich robić gejowskie akcesoria ślubne. Ich wolność zabiera wolność innym.

 

Innym krokiem jest masowe wprowadzanie zaimków. Ty musisz im mówić tak jak tego chcą a nie tak jak to wygląda biologicznie.

Tyrania nie ma końca i dowodem na to jest najnowszy news.

 

 Sekretarz Generalny ONZ przedłożył Zgromadzeniu Ogólnemu nowy raport wzywający do „kar karnych przeciwko każdemu, kto krytykuje teorię płci, orientację seksualną, tożsamość płciową, a nawet edukację seksualną”.

 

Jak zauważa raport C-Fam: Wrześniowy raport, opracowany przez Niezależnego 😀 eksperta Victora Madrigal-Borloza pracującego pod egidą Rady Praw Człowieka (chyba Rady Praw Sodomy), dowodzi, że istnieje znaczna „negatywna reakcja” na postęp w zakresie praw człowieka osiągnięty przez homoseksualistów, osoby transpłciowe i że ta reakcja zagraża i dopuszcza się przemocy wobec tych osób.

Madrigal-Borloz zauważa, że ​​ten sprzeciw wynika ze „stromego wzrostu ultrakonserwatywnych przywódców politycznych i grup religijnych, wykorzystujących swoje platformy do promowania bigoterii, odczłowieczania osób… oraz wspierania stygmatyzacji i nietolerancji wśród swoich wyborców”.

 

Sodomia podobnie jak islam jest elementem prześladowania chrześcijan. To dzięki tym dwóm grupom nęka się ludzi, którzy są nie tylko oddani Bogu, ale i nikomu nie robią krzywdy, choć w odwrotną stronę to tak nie działa.

 

ONZ powstało po 2 wojnie światowej na bazie światowego syjonizmu, który niebawem przejdzie do new age oficjalnie.

Jeśli propozycja ONZ zostanie usankcjonowana w każdym kraju, to takie blogi jak mój będą miały dwa  wyjścia: albo nie pisać o sodomofaszyzmie, albo  zamknąć blog.

 

Póki co uświadamiajmy ludzi o tym co nadchodzi i że Jezus to przepowiadał:

 

“Podobnie jak działo się za czasów Lota: jedli i pili, kupowali i sprzedawali, sadzili i budowali, 29 lecz w dniu, kiedy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba deszcz ognia i siarki* i wygubił wszystkich; 30 tak samo będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi.”

 

źródło:

 

UN Report: Criminalize Criticism of Gender Theory

_______________________________

Mój blog jest alternatywą dla systemowych i antysystemowych ale niebiblijnych  mediów new age.

 

Od ok 10 lat wzrastam w poznawaniu Prawa Bożego i w oparciu o to Prawo relacjonuję rzeczywistość. Żyjemy w czasach tuz przed nadejściem Jezusa. Ale najpierw będzie miał miejsce Wielki Ucisk biblijny, którego już ludzkość doświadcza “plandemią”, będącą czasem łaski: czasem na nawrócenie się, czyli porzucenie grzechów i odejściem od tego zepsutego świata.

_________________

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję serdecznie’

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 14 października 2021 - 11:41

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish