Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wirus c19 nie lubi witaminy D.

Okazuje się na podstawie porównań zachorowań między stanami w USA, że najzdrowszym stanem jeśli chodzi o celebryte c19 jest słoneczna  i ciepła Floryda.

Tymczasem w wielu stanach północnych, które zbliżają się do jesieni, obserwuje się odpowiedni wzrost liczby nowych przypadków.

Wiele z tych północnych stanów jest znacznie bardziej „w pełni zaszczepionych” niż Floryda i inne południowe stany, a mimo to ich mieszkańcy chorują i zalewają szpitale w rekordowej liczbie? Jak to może być? Jedną z odpowiedzi może być dodatkowa witamina D, którą Floridianie otrzymują z powodu bliskiej odległości od równika.

Wynika z tego, że chiński Virus nie lubi witaminy D .

 

 

Stany południowe, które są nasycone większą ilością witaminy D z naturalnego światła słonecznego – obejmują również Alabamę, Arkansas, Georgie i Teksas – odnotowują odpowiedni spadek zachorowań…..

 

W tym samym czasie stany północne, takie jak Vermont, który jest obecnie najbardziej „w pełni zaszczepionym” stanem w kraju, odnotowują ogromny wzrost liczby hospitalizacji. Wynika to nie tylko z braku ekspozycji i spożycia witaminy D, ale także z faktu, że szczepienie dziesiątkuje ludzki układ odpornościowy i powoduje wzmocnienie zależne od przeciwciał (ADE).

 

Nie trzeba więc nikogo uświadamiać, co my Polacy powinniśmy przy naszym położeniu geograficznym kupować.

Poza witaminą D dodatkowo cynk oraz witaminę C.

Dobrze wiemy także, że korporacyjni bolszewicy trują żywność, a więc nawet jedząc owoce i warzywa nie dostarczymy odpowiedniej ilości witamin i minerałów.

Przypominam także o odpowiednim ubiorze stosownie do pory i pogody.

Dla odważnych polecam naprzemienne prysznice (zimna-ciepła).

 

 

źródło:

https://www.theepochtimes.com/covid-19-cases-hospitalizations-plummet-in-southern-us-rise-in-northern-states_4040470.html

 

Zaktualizowane: 14 października 2021 - 18:26

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish