Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Facebook buduje AI (sztuczną inteligencje), która będzie rozumiała ludzi.

Facebook chce budować sztuczną inteligencję, która uczy się rozumieć świat jak ludzie — obserwując każdy nasz ruch. Gigant technologiczny ogłosił plany nauczenia sztucznej inteligencji „rozumienia i interakcji ze światem, tak jak my” w pierwszej osobie.

 

 

Ma nadzieję, że uda się to osiągnąć, wykorzystując wideo i dźwięk z okularów rozszerzonej rzeczywistości (AR), takich jak nowe, zaawansowane technologicznie Ray-Bany. „Sztuczna inteligencja zazwyczaj uczy się ze zdjęć i filmów zarejestrowanych w trzeciej osobie, ale sztuczna inteligencja nowej generacji będzie musiała uczyć się z filmów, które pokazują świat z centrum akcji” – powiedziała firma.

Kontynuował: „Sztuczna inteligencja, która rozumie świat z tego punktu widzenia, może otworzyć nową erę wciągających wrażeń”. W ramach projektu Ego4D Facebook zebrał 2200 godzin pierwszoosobowych filmów wideo od 700 osób zajmujących się swoim codziennym życiem, aby rozpocząć szkolenie swoich asystentów AI. Mówi, że chce nauczyć sztuczną inteligencję:

 

-zapamiętywać rzeczy, abyśmy mogli zapytać „co się stało, kiedy”
przewidywać ludzkie działania i próbować przewidywać nasze potrzeby,

manipulować rękami i przedmiotami w celu uczenia się nowych umiejętności,

prowadzić „dziennik” wideo z codziennego życia i przywoływać określone momenty
uczyć się i rozumieć interakcje społeczne.

 

Zadania te nie mogą być obecnie wykonywane przez żaden system sztucznej inteligencji, ale mogą odgrywać kluczową rolę w planach Facebooka dotyczących budowy „metawersum”; cyfrowa nakładka 3D rzeczywistości z wykorzystaniem VR i AR.

 

Już teraz wyskakują reklamy w smartphonach  po rozmowie na temat  konkretnego przedmiotu. Mało tego, kiedy powiedzmy w małżeństwie mąż  wyszuka rzeczy, które go interesują na swoim telefonie, to żona  dostaje to  na swoim.

Praca agenta zostanie pozbawiona sensu, gdyż wszystko powie komórkom wywiadowczym AI. Wystarczy podsłuch na Androida (Pegasus) plus ludzi obnażanie na Facebooku i Instagramie i AI będzie nas lepiej znała od samych siebie.

 

 

Tak naprawdę, Al to tylko kolejna nazwa demonów. Widzą, słyszą i próbują zrozumieć ludzkie zachowania; tym samym nimi manipulują. Skoro demony potrafią wyłączać i włączać prąd co jest sednem wielu świadectw ze spotkania z tymi istotami, to tym bardziej mogą sterować AI i chyba o to właśnie chodzi.

Elon Musk już za rok wszczepi pierwszemu człowiekowi chip do mózgu. pewien raper chciałby być sklonowany żeby uprawiać sam ze sobą seks.

Żyjemy w chorych czasach. Istotnie Wielki Ucisk biblijny będzie tak wielki, jakiego jeszcze nigdy nie było i jak było za dni Noego upadli będą mieli związki z ludźmi.

 

 

źródło:

https://www.dailystar.co.uk/tech/facebook-building-ai-sees-hears-25214407

 

Zaktualizowane: 15 października 2021 - 12:08

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish