Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kościoły wchodzą w kryptowaluty przygotowując się na przyszłe społeczeństwo bezgotówkowe. Ap 13.

Niczego innego nie można się spodziewać….

 

W 2019 roku Sun Coast Community Church w Sarasocie na Florydzie ogłosił na swojej stronie internetowej, że zacznie przyjmować darowizny w kryptowalutach, w tym Bitcoin, Ethereum i Litecoin.

 

„Starając się wspierać szeroką gamę różnych opcji darowizn dla naszych darczyńców, jako organizacja zdecydowaliśmy się rozpocząć przyjmowanie darowizn w Bitcoin, Ethereum i Litecoin”, powiedział kościół założony przez wiodącego pastora Larry’ego Baucoma. „Niektórzy z członków naszej społeczności poprosili już o darowizny w kryptowalutach ze względu na korzyści podatkowe, które towarzyszą prezentom w postaci kryptowaluty”.

 

 

Adam Bennett, główny pastor Back Bay Church w St. Martin w stanie Mississippi, trzyletniej kongregacji południowych baptystów, powiedział CP, że jego kościół stał się pierwszym znanym zborem południowych baptystów, który zaczął przyjmować darowizny w kryptowalutach we wrześniu.

„Zaczęliśmy to robić dopiero 26 września, więc nie trwało to długo” – powiedział.

„Naprawdę zaczęło się od garstki ludzi [w kościele], którzy już zainwestowali w kryptowalutę i po prostu z dyskusji i z ciekawości chcieliśmy tylko sprawdzić, czy jest to coś, co można zrobić. Dowiedzieliśmy się, że jest to [możliwe], więc nasz kościół założył konto w Coinbase, abyśmy mogli zacząć to akceptować” – wyjaśnił.

 

16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.”

 

Być może i my będziemy kiedyś zmuszeni do używania kryptowalut, ale kościoły protestanckie powinny być ostatnimi, które je wprowadzają……

 

źródło:

 

https://www.christianpost.com/news/as-cryptocurrencies-gain-popularity-churches-orgs-see-future.html

 

 

Zaktualizowane: 15 października 2021 - 21:47

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish