Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Lego ogłasza, że ​​nie będzie więcej produktów dla chłopców lub dziewcząt. Sodoma napiera.

Musicie sobie uświadomić, że wszystkie korporacje – 100% – jest zarządzanych przez masonerię. Nie jest inaczej z L-ego.

 

 

 

Potomkowie Kananejczyków odkrywają karty. Ale to my budowaliśmy ten system. Dlaczego budowaliśmy? Ponieważ syjonistyczni pastorzy i rzymscy księżą nie informowali nas o zagrożeniach. Nikt nie mówił z ambony, że takie Lego to snobizm, drożyzna, zbytek i teraz jako przedmiot indoktrynacji.

 

 

Lego zrobiło kolejny krok w kierunku przebudzenia, ogłaszając, że eliminuje ze swoich produktów tak zwane uprzedzenia dotyczące płci. Firma zabawkarska nie sprecyzowała, jakie zmiany zostaną wprowadzone, ale ogłosiła, że ​​jej produkty będą „wolne od uprzedzeń związanych z płcią i szkodliwych stereotypów”.

Ten ruch nastąpił po niedawnym badaniu, które wykazało, że dziewczęta są zniechęcone „nierówną i restrykcyjną” mentalnością w stosunku do kreatywnych zajęć i czasu na zabawę. Inicjatywa pojawiła się po tym, jak „badacze” z Instytutu Geena Davis przeprowadzili wywiady z prawie 7000 rodzicami i dziećmi w wieku 6-14 lat w Chinach, Czechach, Japonii, Polsce, Rosji, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych na temat ich poglądów na karierę, sport i zabawki.

Lego opublikowało raport, który zbiegł się z Międzynarodowym Dniem Dziewczynki ONZ, wyszczególniając, że niektórzy rodzice zachęcają swoje córki do zabawy w przebieranki, gotowania i brania lekcji tańca zamiast uprawiania sportu.

 

Producent zabawek stwierdził, że „potrzeba odbudowania przez społeczeństwo postrzegania, działań i słów w celu wspierania twórczego upodmiotowienia wszystkich dzieci” jest już dawno spóźniona. „Korzyści z kreatywnej zabawy, takie jak budowanie pewności siebie, kreatywność, i umiejętności komunikacyjne są odczuwalne przez wszystkie dzieci, a mimo to wciąż doświadczamy odwiecznych stereotypów, które określają działania jako odpowiednie tylko dla jednej konkretnej płci” – powiedziała Julia Goldin, dyrektor ds. marketingu w Lego. Ale Bella D’Abrera z Instytutu Spraw Publicznych twierdzi, że najnowszy ruch firmy Lego neguje jej własne ustalenia.

 

Wynika z tego, że seksualizacja i gender wkraczają w zabawki. Myślę, że to dobry czas dla ludzi konsekwentnych, a zwłaszcza wierzących aby powyrzucać LEGO i NIGDY już więcej nie wspierać tej kananejskiej firmy. To Kananejczycy nie rozróżniali płci gdyż byli dewiantami:

 

” (4) Zanim się położyli, mieszkańcy miasta, mężowie Sodomy, od najmłodszego do najstarszego, otoczyli dom, cała ludność z najdalszych stron, (5) wywołali Lota i rzekli do niego: Gdzie są ci mężowie, którzy przyszli do ciebie tej nocy? Wyprowadź ich do nas, abyśmy z nimi poigrali.(6) Wtedy Lot wyszedł do nich do bramy, zamknął drzwi za sobą. (7) I rzekł: Bracia moi, proszę, nie czyńcie nic złego! (8) Oto mam dwie córki, które jeszcze nie poznały mężczyzny, wyprowadzę je do was, a wy czyńcie z nimi, co wam się podoba, tylko tym mężom nic nie czyńcie, bo weszli pod cień strzechy mojej. (9) Ale oni odparli: Idź precz! I mówili: Jeden jedyny przyszedł tu jako przybysz, a teraz chce być sędzią. Postąpimy z tobą gorzej niż z nimi. Potem bardzo napierali na tego męża, na Lota, i podeszli, aby wyłamać drzwi” Rodzaju 19

 

Sodomici, (mieszkańcy Sodomy) pochodzenia Kananejskiego  byli tak zepsuci, ze nawet nie chcieli zgwałcić córek Lota, ale chcieli mieć do baraszkowania mężczyzn….

Teraz ich potomkowie wprowadzają prawo i kulturę Sodomy, a pastorzy uznają ich za naród wybrany.

Uważam, że pierwszym pytaniem filtrem na wiarygodność jakiegokolwiek pastora powinno być zapytanie czy uważa obecny Izrael za państwo Boga, za lud Boży. Jeśli odpowie tak, to uciekajcie gdzie pieprz rośnie, a jeśli nadal będziecie mimo ich przekonania ufać im, to opuśćcie mój blog. Musi być miecz Jezusa. Musi być podział.

 

Biorą się mocno za dzieci ponieważ jest stosowna ku temu epoka. Większość dzieci jest uzależniona od smartphonów i nie mający czasu rodzice przestają być rodzicami a wychowawcami są telefony z całym bagażem kultury lucyferiańskiej.

 

Za kilka lat dzieci będą decydować o swojej płci. Zaczęło się od zakazu dawania klapsów, a następnym krokiem wycelowanym w rodziców będzie “uszanowanie” wyborów dzieci….

 

Jezus ostrzega przez swoje Słowo kiedy nadejdzie koniec:

 

(28) Podobnie też było za dni Lota: Jedli, pili, kupowali, sprzedawali, szczepili, budowali; (29) a w dniu kiedy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba ogień z siarką i wytracił wszystkich. (30) Tak też będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi.”

 

Oby Jezus przyszedł jak najszybciej. Szkoda dzieci.

Chwała Jezusowi.

 

 

źródło: https://www1.cbn.com

 

Zaktualizowane: 18 października 2021 - 13:58

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish