Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Były generał turecki ogłasza plan zniszczenia WSZYSTKICH chrześcijan, aby wprowadzić islamskiego Mahdiego.

Bloger, którego ojciec był palestyńskim terrorystą, który nawrócił się na chrześcijaństwo, napisał szczegółowy raport przedstawiający, jak twierdzi, przygotowania Turcji do stworzenia panislamskiego wojska do przeprowadzenia antychrześcijańskiego/antyżydowskiego ludobójstwa w celu sprowadzenia Mahdiego w islamskiej erze mesjanistycznej.

Bloger Walid Shoebat opublikował w sobotę raport zatytułowany „Turecka organizacja paramilitarna, która chce eksterminować chrześcijan”. W artykule opisano, jak we współpracy z prezydentem Recepem Tayyipem Erdoğanem.

były generał brygady tureckich sił zbrojnych (TSK), Adnan Tanrıverdi, założył organizację o nazwie SADAT (Międzynarodowe Konsultacje Obronne) w celu doprowadzenia do Mahdiego (muzułmańskiej ery mesjańskiej) poprzez dokonanie ludobójstwa na chrześcijanach.

 

 

 

Islam ma silną tradycję Mahdiego, odkupiciela islamu, który przyjdzie jako władca. Przybycie Mahdiego zbiegnie się z przybyciem chrześcijańskiego mesjasza, który będzie pomocnikiem Mahdiego w walce z Masih ad-Dajjal, fałszywym mesjaszem lub antychrystem.

Zgodnie z tradycją Mahdi pojawi się ponownie wraz z Jezusem, który ogłosi się muzułmaninem i zabije chrześcijan, którzy nie chcą się nawrócić. Mahdi jest również postrzegany jako czas, w którym wszyscy przejdą na islam. W hadisach

cytaty z Umm Salamy, jednej z żon Mahometa, mówią, że kiedy przybędzie Mahdi, wszyscy niemuzułmanie nawrócą się. Według szyickiego islamu Mahdiego poprzedzi era, w której dwie trzecie ludności świata zginie – jedna trzecia z powodu dżumy, a jedna trzecia z powodu wojny.

 

źródło na dole.

Mój komentarz.

Aby zaistniał rząd światowy musi być zgoda radykalnego islamu na jednego przywódcę razem z chrześcijanami, a więc jest to teoretycznie niemożliwe.

Syjonizm walczy ale pozornie z islamem. Pragnę nadmienić, iż to lewicowi syjoniści naciskają na przybycie uchodźców muzułmanów do krajów chrześcijańskich co jest dowodem na pozory. Celem jest nie chrześcijaństwo jako takie i za chwilę to udowodnię. Celem jest chrześcijaństwo biblijne.

Dlatego powstanie Chrislam, czyli połączenie katolicyzmu i protestantyzmu z islamem.

 

Jak wiemy w Emiratach Arabskich  będzie siedziba trzech religii Abrahamowych otwarta w przyszłym roku.

 

 

Jaki jest więc możliwy scenariusz?

Krótka wojna trwająca około pół roku, której owocem będzie porozumienie pokojowe wszystkich religii.

W ten sposób katolicy połączą się z islamem i judaizmem.

 

 

Kiedy te religie się zjednoczą, istotnie chrześcijanie sprzeciwiający się temu diabelskiemu mariażowi będą prześladowani.

Taka jest moje wyobrażenie najbliższych wydarzeń.

 

 

źródło:

 

https://www.israel365news.com/200486/fmr-turkish-general-launches-paramilitary-militia-to-kill-all-christians-bring-in-muslim-messiah-report/

 

Zaktualizowane: 19 października 2021 - 18:20

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish