Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Biden w środku nocy wysyła do USA chorych na c19 imigrantów.

BIDEN POTAJEMNIE W ŚRODKU NOCY

WYSYŁA SAMOLOTY, POCIĄGI I AUTOBUSY ZARAŻONYCH COVID NIELEGALNYCH IMIGRANTÓW DO AMERYKAŃSKICH MIAST

 

 

Za wybór komunisty przychodzi rachunek.

 

Loty czarterowe rozpoczynają się w Teksasie, gdzie trwający kryzys graniczny przytłoczył lokalnych urzędników imigracyjnych i trwają co najmniej od sierpnia – według źródeł zaznajomionych z tą sprawą. W zeszłym tygodniu The Post zobaczył dwa samoloty lądujące na lotnisku Westchester County Airport, gdzie większość pasażerów, którzy wysiedli, to dzieci i nastolatkowie, a niewielka część to mężczyźni po dwudziestce.

 Analiza Post Millenial z danych dotyczących śledzenia lotów online sugeruje, że około 2000 migrantów, którzy zostali złapani po tym, jak wkradli się do USA z Meksyku, przybyło na lotnisko poza White Plains 21 lotami od 8 sierpnia.

 

 

 

Zapisy pokazują, że niektóre samoloty wylądowały między północą a 6:30 – kiedy obowiązuje dobrowolna godzina policyjna – z dwoma przylatującymi z Houston o 2:13 i 4:29 20 sierpnia.

POTAJEMNY CHARAKTER OPERACJI RODZI PYTANIA O TO, JAK BIAŁY DOM RADZI SOBIE Z NIEDAWNYM WZROSTEM LICZBY NIELETNICH BEZ OPIEKI.

 

Biden i lucy-komuniści z jego otoczenia lubią dzieci.

 

Najnowsze dane z US Customs and Border Protection pokazują, że tylko w lipcu i sierpniu 37 805 małoletnich bez opieki zostało przyłapanych na wjeździe do USA z Meksyku – czasami po tym, jak zostali porzuceni przez zawodowych przemytników znanych jako „kojoty”. Film pokazuje niektóre dzieci upuszczone przez mur graniczny lub porzucone na odległych obszarach. Źródło zaznajomione z operacją na lotnisku Westchester twierdzi, że nieletni migranci zazwyczaj przyjeżdżają z plecakami i są przewożeni do takich miejsc, jak Bronx, Brooklyn, Queens, północna część stanu Newburgh oraz Bridgeport i Danbury w Connecticut.

 

Republikański gubernator Florydy Ron DeSantis wyraził oburzenie z powodu ustaleń The Post, a rzeczniczka powiedziała: „Jeśli administracja Bidena jest tak przekonana, że ​​jej polityka otwartych granic jest dobra dla naszego kraju, po co ta tajemnica?”

„Dlaczego administracja Bidena odmawia podzielenia się nawet najbardziej podstawowymi informacjami na temat nielegalnego przesiedlania cudzoziemców w społecznościach w całym naszym stanie i w całym kraju?” Rzeczniczka Christina Pushaw powiedziała.

 

https://nypost.com/2021/10/18/biden-secretly-flying-underage-migrants-into-ny-in-dead-of-night/

 

 Jak dotąd w tym roku ponad 16 000 tych nielegalnych imigrantów jest nosicielami wirusa COVID w USA, większość z nich nie nosi masek ani nie dystansuje się społecznie. Tylko 7000 nielegalnych COVID-ów zostało wysłanych przez Teksas, zanim rozproszyło się do innych lokalizacji.

 

https://nypost.com/2021/08/04/thousands-of-covid-positive-migrants-pass-through-texas-border/

 

 (2) Gdy sprawiedliwi sprawują władzę, lud się cieszy, lecz gdy rządzą bezbożni, lud wzdycha. Przysłów

Biden i inni lucjanie chcą destabilizacji z jednej strony rozsiewając c19 a z drugiej kochają bardzo dzieci.

 

 

Zaktualizowane: 20 października 2021 - 13:46

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish